Jump to content
Dogomania

Ślepek Maciuś stracił oba oczka :( Każda POMOC potrzebna.Szukamy domowego DT POMOCY!!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Monia.B']Witajcie,
jestem tutaj nowa. Dowiedziałam się o tym forum i o Ślepaczku m.in od Pani Iwonki M. z forum, cudownej osoby poprzez którą adoptujemy właśnie sunię-Perełkę ze Śląska. Nasza Suczka z mojego avatara odeszła od nas niedawno po ok.9 latach :( postanowiliśmy uratować kolejne życie.
Chciałam powiedzieć, że to niesamowite co robicie. Mam nadzieję w miarę swoich możliwości (mam 4-letniego synka a za 2 miesiące urodzę córeczkę) włączę się w pomoc.
Póki co- przekazujemy z mężem na konto opieki nad tym wspaniałym staruszkiem 100zł. Na razie jednorazowo, Może później ustawię jakąś stałą wpłatę.[/QUOTE]
Super, że Maciuś się wzbogaci:)
widzę, że obie urodzimy córeczki za 2 miesiące, suma sumarum, nasze rodzinki będą miałby tę samą liczbę domowników, my dwoje, dwa psy i jedna córcia, a u Was, Wy dwoje, dwójka dzieciaczków, i na razie jeden psiór:)
pozdrawiam, proszę pamiętać, że dogomania wciąga.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Super, że Maciuś się wzbogaci:)
widzę, że obie urodzimy córeczki za 2 miesiące, suma sumarum, nasze rodzinki będą miałby tę samą liczbę domowników, my dwoje, dwa psy i jedna córcia, a u Was, Wy dwoje, dwójka dzieciaczków, i na razie jeden psiór:)
pozdrawiam, proszę pamiętać, że dogomania wciąga.......[/QUOTE]

Z tego co mi wiadomo Perełka będzie miała do towarzystwa jeszcze dwa psiaki więc jedynaczką nie bedzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Tak mi doniesiono :) ;)[/QUOTE]

to wymaga nieco sprostowania :)
wyjaśniam :)- Sunia przez okres wakacyjny będzie przebywać na działce letniskowej moich teściów pod Warszawą. a teście mają dwa pieski :) Na pewno będzie miała tam raj, cały czas wiele zieleni i opiekę ludzi, którzy kochają zwierzaki, równie mocno jak ja i mój mąż :) to już taki zwyczaj, że gdy teście wyjeżdżają na turnus wakacyjny pod Warszawę nasze zwierzaki jadą razem z nimi, a my je odwiedzamy i przyjeżdżamy na weekendy zazwyczaj. Jest im tam po prostu lepiej niż w mieszkaniu w mieście, gdzie muszą być same, gdy my jesteśmy w pracy. Mówię zwierzaki, bo swego czasu mieliśmy nawet 2 pieski. Teraz Perełka Negrusia będzie jedynym naszym zwierzaczkiem. Na drugiego raczej bym się nie zdecydowała przy dwójce maluchów.mówię ja bo mąż chciałby i drugiego.
Aha-teściowie mają dwie suczki-sznaucerkę miniaturkę Nikę i chihuahuę Kleo-bardzo fajne sunie :)

reasumując-bilans Asiuni w sumie się zgadza :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia.B']to wymaga nieco sprostowania :)
wyjaśniam :)- Sunia przez okres wakacyjny będzie przebywać na działce letniskowej moich teściów pod Warszawą. a teście mają dwa pieski :) Na pewno będzie miała tam raj, cały czas wiele zieleni i opiekę ludzi, którzy kochają zwierzaki, równie mocno jak ja i mój mąż :) to już taki zwyczaj, że gdy teście wyjeżdżają na turnus wakacyjny pod Warszawę nasze zwierzaki jadą razem z nimi, a my je odwiedzamy i przyjeżdżamy na weekendy zazwyczaj. Jest im tam po prostu lepiej niż w mieszkaniu w mieście, gdzie muszą być same, gdy my jesteśmy w pracy. Mówię zwierzaki, bo swego czasu mieliśmy nawet 2 pieski. Teraz Perełka Negrusia będzie jedynym naszym zwierzaczkiem. Na drugiego raczej bym się nie zdecydowała przy dwójce maluchów.mówię ja bo mąż chciałby i drugiego.
Aha-teściowie mają dwie suczki-sznaucerkę miniaturkę Nikę i chihuahuę Kleo-bardzo fajne sunie :)

reasumując-bilans Asiuni w sumie się zgadza :)[/QUOTE]

No to wszystko się wyjaśniło ;)

Link to comment
Share on other sites

Wakacje to może nie jest dobry czas na adopcję piesków, ale w lipcu dawałam ogłoszenie w Dzienniku Polskim w wydaniu piątkowym psa takiego zwyczajnego o którego z ogłoszeń internetowych nikt nie dzwonił. Z ogłoszenia w gazecie były trzy telefony. Wybrałam jeden domek i zawiozłam pieska. Zwykle są to ludzie nieinternetowi czyli starsi ludzie lub na wsi, gdzie nie korzystają z internetu. Pomyślcie dziewczyny nad takim ogłoszeniem. Dorzucę się wtedy do kosztów ogłoszenia. Tekst musi być bardzo krótki, bo mała fotka plus krótki tekst to w piątkowym wydaniu 70 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Nie wiem jakie wzięcie ma Dziennik Zachodni, ale Dziennik Polski piątkowe wydanie ma duży nakład. Spróbujcie. Może każdy kto zadląda do Maciusia rzuci choćby mały grosik i uzbiera się na opłacenie takiego ogłoszenia.[/QUOTE]
Jestem za, a masz może gotowe namiary na ten Dziennik Polski? Bo jak masz to nie będę szukać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Nie wiem jakie wzięcie ma Dziennik Zachodni, ale Dziennik Polski piątkowe wydanie ma duży nakład. Spróbujcie. Może każdy kto zadląda do Maciusia rzuci choćby mały grosik i uzbiera się na opłacenie takiego ogłoszenia.[/QUOTE]

ja też jestem ZA. 10 czy 15 zł chyba każdy wydusi z portfelika :) a jeśli ma to pomóc Maciusiowi. Dajcie tylko znać. No i czy konto to samo co na I stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Nie wiem jakie wzięcie ma Dziennik Zachodni, ale Dziennik Polski piątkowe wydanie ma duży nakład. Spróbujcie. Może każdy kto zadląda do Maciusia rzuci choćby mały grosik i uzbiera się na opłacenie takiego ogłoszenia.[/QUOTE]

super :) świetny pomysł !! również jestem ZA !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

ja ogłaszałam pieska 3 razy w gazecie darmowej Metro, też ma duży nakład, i raz z takiego ogłoszenia były 3 tel. ale to byli ludzie, którzy nie chcieli się zgodzić na wizyty przedadopcyjne (wysyłałam 2 x na śląsk i 1 x na małopolskie). Oraz rozwiesiłam 3x pieska na połowie prawie przystanków we Wrocławiu i też nic z tego nie wyszło. Bo też uważam, że jest duży potencjał w ludziach bez internetu, ale mi akurat się nie powiodło. Ale trzeba próbować!!!

Link to comment
Share on other sites

no to mam odpowiedź
Ogłoszenie w przyszły piątek w Dzienniku Polskim wkładka na małopolskie ze zdjęciem i takim króciutkim tekstem
[B]
8 letni niewidomy Maciuś [/B]
[B]Mądry i czujny[/B]
[B]Czeka na dom[/B]
[B]664 768 580[/B]

kosztowałoby [B]89 zł[/B]
Zapłacić trzeba by najpóźniej we wtorek
Kurcze, dużo to jest, sama nie wiem, radźcie dziewczyny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']no to mam odpowiedź
Ogłoszenie w przyszły piątek w Dzienniku Polskim wkładka na małopolskie ze zdjęciem i takim króciutkim tekstem
[B]
8 letni niewidomy Maciuś [/B]
[B]Mądry i czujny[/B]
[B]Czeka na dom[/B]
[B]664 768 580[/B]

kosztowałoby [B]89 zł[/B]
Zapłacić trzeba by najpóźniej we wtorek
Kurcze, dużo to jest, sama nie wiem, radźcie dziewczyny[/QUOTE]


hmmm...ja bym się wstrzymała jednak do września :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny zastanówcie się czy teraz czy we wrześniu. Jedno ogłoszenie dawałam w maju i wtedy było conajmniej 10 telefonów o pieska. Dawałam w lipcu i były 3 telefony i z tych trzech tez wybrałam dom, ale rzeczywiście ilośc telefonów w wakacje była dużo mniejsza.
Ja do ogłoszenia dorzucę 20 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Dziewczyny zastanówcie się czy teraz czy we wrześniu. Jedno ogłoszenie dawałam w maju i wtedy było conajmniej 10 telefonów o pieska. Dawałam w lipcu i były 3 telefony i z tych trzech tez wybrałam dom, ale rzeczywiście ilośc telefonów w wakacje była dużo mniejsza.
Ja do ogłoszenia dorzucę 20 zł.[/QUOTE]

Ciocia to może rzeczywiście wstrzymajmy się do września ....teraz większość ludzi myśli o wakacjach i wypoczynku .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']no to mam odpowiedź
Ogłoszenie w przyszły piątek w Dzienniku Polskim wkładka na małopolskie ze zdjęciem i takim króciutkim tekstem
[B]
8 letni niewidomy Maciuś [/B]
[B]Mądry i czujny[/B]
[B]Czeka na dom[/B]
[B]664 768 580[/B]

kosztowałoby [B]89 zł[/B]
Zapłacić trzeba by najpóźniej we wtorek
Kurcze, dużo to jest, sama nie wiem, radźcie dziewczyny[/QUOTE]

A czy dałoby się, żeby to ogłoszenie poszło na śląsk, zamiast na małopolskę? Chętni na adopcję koniecznie powinni najpierw go poznać, dopiero potem zabrać do siebie. W miesiącu, w którym pójdzie ogłoszenie hotelik będzie o dyszkę tańszy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...