Jump to content
Dogomania

Ślepek Maciuś stracił oba oczka :( Każda POMOC potrzebna.Szukamy domowego DT POMOCY!!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Syla']Dzisiaj Maciuś jest w DZ.[/QUOTE]
Dziękujemy Sylo :loveu::loveu:
A ja miałam w piątek telefon o Maciusia z Rybnika (nie z ogłoszenia w DZ bo tam jest kontakt tylko na Emiś, z innych ogłoszeń), ale niestety nie rokujący.
Chyba nawet nie doczytała z ogłoszenia że jest niewidomy. Najpierw umówiła się na spotkanie, a za pół godziny zadzwoniła, że jeszcze się zastanowi, a w ogóle to mąż ma uczulenie na sierść i takie tam bzdety sprzeczne ze sobą.
Zawracanie głowy jednym słowem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Dziękujemy Sylo :loveu::loveu:
A ja miałam w piątek telefon o Maciusia z Rybnika (nie z ogłoszenia w DZ bo tam jest kontakt tylko na Emiś, z innych ogłoszeń), ale niestety nie rokujący.
Chyba nawet nie doczytała z ogłoszenia że jest niewidomy. Najpierw umówiła się na spotkanie, a za pół godziny zadzwoniła, że jeszcze się zastanowi, a w ogóle to mąż ma uczulenie na sierść i takie tam bzdety sprzeczne ze sobą.
Zawracanie głowy jednym słowem.[/QUOTE]

Chcemy adoptować psa ale nagle przypomina nam się że mąż .....dzieci ...teście ...sąsiedzi ....znajomi mają uczulenie na sierść ;) dobre ...dobre ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Dziękujemy Sylo :loveu::loveu:
A ja miałam w piątek telefon o Maciusia z Rybnika (nie z ogłoszenia w DZ bo tam jest kontakt tylko na Emiś, z innych ogłoszeń), ale niestety nie rokujący.
Chyba nawet nie doczytała z ogłoszenia że jest niewidomy. Najpierw umówiła się na spotkanie, a za pół godziny zadzwoniła, że jeszcze się zastanowi, a w ogóle to mąż ma uczulenie na sierść i takie tam bzdety sprzeczne ze sobą.
Zawracanie głowy jednym słowem.[/QUOTE]

a my alergie na klamstwa:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oby ktos wypatrzył Maciejke.... ale ludzie boja się niewidomych dzieci, a cóż dopiero, gdy w gre wchodzi niewidomy pies...

pzdr.[/QUOTE]

Mam niewidomego, czwartego psa, dodam, że jeszcze starego.Czego tu się bać?Natomiast rozumiem laików, w tej kwestii....jednak wszyskiego można zaznać, nauczyć się...psy nadrabiają innymi zmysłami. Polecam adopcje ślepych psów, niczym się nie różnią, od widzących.Na swoim terenie poruszają się jak widzący, kilka dni wystarczy.Mój Edasek idzie po schodach jakby je miał policzone, bezbłędnie trafia do drzwi.Miska z piciem, jedzeniem, jego fotel...lepiej nie powtarzam się.Kolejny mój zwierzak, też taki będzie, bo kocham śleputki i nic tego nie zmieni.

Edited by Syla
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Mam niewidomego, czwartego psa, dodam, że jeszcze starego.Czego tu się bać?Natomiast rozumiem laików, w tej kwestii....jednak wszyskiego można zaznać, nauczyć się...psy nadrabiają innymi zmysłami. Polecam adopcje ślepych psów, niczym się nie różnią, od widzących.Na swoim terenie poruszają się jak widzący, kilka dni wystarczy.Mój Edasek idzie po schodach jakby je miał policzone, bezbłędnie trafia do drzwi.Miska z piciem, jedzeniem, jego fotel...lepiej nie powtarzam się.Kolejny mój zwierzak, też taki będzie, bo kocham śleputki i nic tego nie zmieni.[/QUOTE]
Masz tez doświadczenie z takimi psami.
A jak człowiek ma adoptowac psa, to chciałby, aby byl i zdrowy, i piękny, i mądry i.... i... i....
Wiesz, jak jest. A na Sleputka to trzeba konkretnego człowieka, a nie paniusie, co to tiutiutiu...

[quote name='Klaudus__'][I]
Ja też miałam tel o Maćka z ogłoszeń które robiłam.
Pani ma przedyskutować adopcję z rodziną - ale puki co ja się na zapas nie cieszę...[/I][/QUOTE]
Rozumiem, że nadal cisza...?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Masz tez doświadczenie z takimi psami.
A jak człowiek ma adoptowac psa, to chciałby, aby byl i zdrowy, i piękny, i mądry i.... i... i....
Wiesz, jak jest. A na Sleputka to trzeba konkretnego człowieka, a nie paniusie, co to tiutiutiu...
Rozumiem, że nadal cisza...?pzdr.[/QUOTE]
Ale za to jak już się ktoś takim zainteresuje to raczej zwrotu z adopcji nie ma.
Niestety cisza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...