Jump to content
Dogomania

Ślepek Maciuś stracił oba oczka :( Każda POMOC potrzebna.Szukamy domowego DT POMOCY!!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Emiś']A czy dałoby się, żeby to ogłoszenie poszło na śląsk, zamiast na małopolskę? Chętni na adopcję koniecznie powinni najpierw go poznać, dopiero potem zabrać do siebie. W miesiącu, w którym pójdzie ogłoszenie hotelik będzie o dyszkę tańszy.[/QUOTE]
Dziennik Polski nie ma dodatku na Śląsk właśnie.
Ciocia Piesiofajny jest zaoferowała pokrycie całości ogłoszenia na Maćka :loveu::loveu::loveu::loveu:
Ale może jednak wstrzymać się do września, w wakacje jest rzeczywiście straszny zastój w adopcjach.
Szkoda takiej kwoty w czasie kiedy taki mały jest odzew. Do września niedaleko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Dziennik Polski nie ma dodatku na Śląsk właśnie.
[B]Ciocia Piesiofajny[/B] jest zaoferowała pokrycie całości ogłoszenia na Maćka :loveu::loveu::loveu::loveu:
Ale może jednak wstrzymać się do września, w wakacje jest rzeczywiście straszny zastój w adopcjach.
Szkoda takiej kwoty w czasie kiedy taki mały jest odzew. Do września niedaleko.[/QUOTE]

Cioci pięknie dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Moniu na 1 stronie jest konto fundacji i chyba coś się tam zmieniło z danymi.
Ale z Maćkiem jest tak, że fundacja płaciła za jego leczenie i to co jest w 1 poście to wpłaty na fundację, a na hotelik i bieżące wydatki zbieramy osobno. Rozliczenie jest w 2 poście, a księgową jest Martika@Aischa. Zaraz poproszę żeby wysłała Ci numer konta.
Poproszę też Klaudius_ żeby zaktualizowała dane w 1 poście:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']to juz wam przelewc czy moge poczekac do wrzesnia??? jak chcecie z reszta:eviltong:[/QUOTE]
Dostałam fakturę proforma na 88,56 , jutro wstawię jej scan bo w domu nie mam skanera.
Ja te pieniążki jutro przeleję bo napisali mi żeby przesłać potwierdzenie przelewu, ale możesz ciocia poczekać do września i przesłać kiedy Ci wygodnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']ok:))) buziaki Ciocie!!!
trzymajcie lepiej za mnie, bo jutro Tesciowa przyjezdza...ktora slowa po polsku nie mowi;)[/QUOTE]
To niech się nauczy, ja też byłam taka teściową...A teraz ja trochę po ichniemu, zięć po naszemu i jest super :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...