Jump to content
Dogomania

Ślepek Maciuś stracił oba oczka :( Każda POMOC potrzebna.Szukamy domowego DT POMOCY!!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Owieczka']Jestem i zapisuję. Nrazie moge tylko podrzucić... :( Biedaczek :([/QUOTE]
To też bardzo potrzebne:)
[quote name='hlidka']Dorzuce bardzo skromnie 10 zl stalej, ale moze tp jednak zawsze cos, jak takich dziesiatek bedzie wiecej:)[/QUOTE]
Maciuś bardzo bardzo dziękuje :loveu::loveu::loveu: nawet 5 zł jest bardzo potrzebne
[quote name='mysza 1']Biedny Maciuś :([/QUOTE]
Witaj Myszko:)
deklaracje dopisuję do postu 259
mamy [B]40 zł + coś [/B]

Link to comment
Share on other sites

Mysza, poprosimy o konto na PW - może być do mnie, ale najlepiej do Feliksik - to Ona jest skarbnikiem Duni.
Przelejemy - skoro nie ma sprzeciwu - 300 PLN dla Maciusia.
I walczcie o niego!

Jak pieniadze dotrą na konto - bardzo proszę o wpis i potwierdzenie na wątku Duni - już tam jesteś, ale - dla porządku - link do niego jest w moim banerku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Dunia ( wątek w moim banerku) ma już DS.
I trochę pieniędzy na koncie.
Chcemy pomóc dwóm, może trzem psom....
Mam nadzieję, że część otrzyma Maciuś, niech tylko się wszyscy zgodzą.
No nie, Feliksiku?[/QUOTE]

jak najbardziej, zgadzam się w 100% z Jaszą - pomagamy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Mysza, poprosimy o konto na PW - może być do mnie, ale najlepiej do Feliksik - to Ona jest skarbnikiem Duni.
Przelejemy - skoro nie ma sprzeciwu - 300 PLN dla Maciusia.
[/QUOTE]

[I]Bardzo ,bardzo dziękuję
[IMG]http://republika.pl/blog_st_3440146/4275467/tr/flo4op_1__1__1_.gif[/IMG]
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Stan Maciusia niestety się pogorszył. Obecnie jest na kroplówkach. Dziś czuje się jakby trochę lepiej - jest bardziej zainteresowany otoczeniem, szuka wody, ale ze względu na silne wymioty na razie nie może jej dostać :( Wczoraj był cały dzień w lecznicy, dziś też zaraz się zbieramy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emiś']Stan Maciusia niestety się pogorszył. Obecnie jest na kroplówkach. Dziś czuje się jakby trochę lepiej - jest bardziej zainteresowany otoczeniem, szuka wody, ale ze względu na silne wymioty na razie nie może jej dostać :( Wczoraj był cały dzień w lecznicy, dziś też zaraz się zbieramy.[/QUOTE]

[I]O cholera... :(
Oby było coraz lepiej... :kciuki:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Na razie przerzucam deklarację od Duni - 20zł.
[/QUOTE]
[quote name='Maruda666']Poczytałam....straszna bieda:( Skromnie dyszkę stałej dorzucę.[/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu::loveu:

[B]To mamy deklaracji stałych:

Mysza2 - 10 zł
Paulinken coś
Winter7 - 20 zł
Karoluch - 10 zł
Yolanovi - 10 zł
Hildka - 10 zł
Maruda666 - 10 zł
Randa - 30 zł

[/B] [B][COLOR=red]razem 100 zł+c[COLOR=black][COLOR=red]oś[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=black]
Klaudius może wpisz zebrane deklaracje gdzieś na początku[/COLOR][B][COLOR=red]
[/COLOR][/B][COLOR=black]Oby dzisiejszy dzień przyniósł dalszą poprawę[/COLOR][B][COLOR=red]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emiś']Stan Maciusia niestety się pogorszył. Obecnie jest na kroplówkach. Dziś czuje się jakby trochę lepiej - jest bardziej zainteresowany otoczeniem, szuka wody, ale ze względu na silne wymioty na razie nie może jej dostać :( Wczoraj był cały dzień w lecznicy, dziś też zaraz się zbieramy.[/QUOTE]
Trzymaj się, Maciusiu, oby się Tobie polepszyło.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki Martika@Aischa zgodziła się zostać skarbnikiem Maciusia:loveu::loveu::loveu:
Wydaje nam się że na DT trzeba zbierać na prywatne konto bo fundacja może się rozliczać tylko z faktur, a niewiele DT może je wystawić.
Marticzko bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu:
I dobrze byłoby żebyś miała udostępniony np drugi post do rozliczeń. Na drugim poście jest "Tofikowa" zaraz do niej napiszę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']zapisuję, poczytam wieczorem
Trzymam kciuki za zdrówko[/QUOTE]
Dziękujemy za obecność:):)
[quote name='agusiazet']Biedak, aż oba oczka stracił. Niestety nie mogę złożyć stałej deklaracji, bo z tymi, które mam nie wyrabiam, ale jednorazowo, po 1 listopada, wpłacę dla Maćka 50 zł. Poproszę o dane do przelewu na PW![/QUOTE]
Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu: zaraz wysyłam nr konta

[quote name='iwonamaj']Jestem u Maciusia na zaproszenie Martiki...Trzymam kciuki... :(...[/QUOTE]
Dzięki Iwonko:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...