Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 10-11.02.2007


dorotal

Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czego nie rozumiecie :| na zawiszy to ok przejde sie

myslalam ze to bedzie połączona wystawa z zawodami jakie co roku odbywają sie w Bydgoskim Myślęcinku, psie zaprzęgi :| bo wiem ze na zawiszy jest w maju nie wiedzialam ze równiez zima

ktos czegos nie rozumie :cool1: ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Mam nadzieję, że tym razem jamniki nie będą przy samym wejściu, bo ostatnio było z tego powodu nie za wygodnie. Ciężko było dostać się na sam ring i nie było prawie nic słychać. :([/quote]
Tez mam taka nadzeje Viz bo jak będe znowu marzła razem z psami to nie bedze tak fajnie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']Tez mam taka nadzeje Viz bo jak będe znowu marzła razem z psami to nie bedze tak fajnie :shake:[/quote]


ah..wiem cos o tym...ja przesiedzialam tak cały dzień przy whippecim ringu ktory był przy wielkich drzwiach na światówce...i wróciłam do domu z grypą:shake: drzwi przy ringu to koszmar istny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAURA']ah..wiem cos o tym...ja przesiedzialam tak cały dzień przy whippecim ringu ktory był przy wielkich drzwiach na światówce...i wróciłam do domu z grypą:shake: drzwi przy ringu to koszmar istny[/quote]

No niestety jak tak bedze ring to bedze trzeba jakoś wytrzymac :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']słuchajcie z ma ktoś moze jakies zdięcia z zeszłorocznej wystawy? pokierujcie mnie gdzie mogę sobie poogladac... pliisss... ;) :cool3:[/quote]

Na stronie bydgoskiego zwiazku [URL]http://www.zkwp.bydgoszcz.pl/[/URL] w galerii jest fotoreportaz z ubieglorocznej walentynkowej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']no własnie... nie byłam tam jeszcze a chciałam zobaczyć jak to wszystko w Bydgoszczy się prezentuje ;)[/quote]

Ja bylam 2 lata temu i sie srednio, a nawet fatalnie prezentowalo. Ponoc rok temu bylo lepiej, wiec teraz powinno byc jeszcze lepiej. My sie zglosilismy i zobaczymy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...