Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 10-11.02.2007


dorotal

Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gazuś']Pomijając, ze nie było w Sopocie BIS Junior, czego do dziś nie rozumiem.
Ale - w Bydgoszczy - sędziowie są przecież, to najwazniejsze... Czy miejsce wystawy i opłaty (wiadomo, że ok 65zł +/- 10)... Czy to ma takie znaczenie?[/QUOTE]
ma znaczenie, jeśli ma się interchampionat to niektóre wystawy są za free, a 60-80 zł albo 0zł to już jest różnica:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia&Tasha']no w bydgoszczy bedzie mój debiut na MP w gr. starszej - wybieram sie w niedziele [raczej] bede ze staficzką angileską
nie licze na podium :eviltong: ale warto próbowac, poznam ludzi i podpatrze technike ludzi bardziej doswiadczonych niż ja
trening czyni mistrza :multi:
czyż nie mam racji ?! ;)

[/quote]

Też będę ze staficzką, może i z dwoma:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia&Tasha']paulinko13 bardzo sie ciesze ze niebede sama pierszy raz :P
z jakim pieskiem będziesz?
może spotkamy sie pare minut przed wejściem na ring? :P[/quote]



jak będziesz na gg to się odezwij:) to w sumie nie będzie moj debiut debiut, ale debuit w gr.starszej. nie wiem czy rozumiecie:cool3: w kazdym razie od 2007 roku zaczynam w gr.straszej i mam nadzieje ze bedzie ok;)

pozdrawiam cieplutko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziak & aria']No, pierwszy post na tym forum:multi:

NA wystawie w Bydgoszczy raczej będę z moją suczką - beaglica w klasie młodzieży;) (juz 2 x startowałyśmy w szczeniakach - z ocenami obiecującymi)
No właśnie ile za pierwszego psa???

Ps. [B]Bardzo potrzebny mi jest TRANSPORT.[/B] Z Warszawy:-?[/quote]

Ja też może będę wystaiwać beagielkę, która jak dotąd była na 2 wystawach ;)
Młodzież albo pośrednia. Ale chyba pośrednia,z racji, że i tak jednego małego ZwMł by brakło do MłCh gdyby wygrała... Więc się niezbyt opłaca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziak & aria']No, pierwszy post na tym forum:multi:

NA wystawie w Bydgoszczy raczej będę z moją suczką - beaglica w klasie młodzieży;) (juz 2 x startowałyśmy w szczeniakach - z ocenami obiecującymi)
No właśnie ile za pierwszego psa???

Ps. [B]Bardzo potrzebny mi jest TRANSPORT.[/B] Z Warszawy:-?[/quote]
Ponawiam pytanie:placz:

Link to comment
Share on other sites

oplata z katalogiem byla 65zl w tym sezonie, zaraz przy stadione jest hotel z psem mozna nocowac.
[URL]http://www.hotel-sporting.pl/html/hotel.php[/URL]

Zawsze podaja na stronie zwiazkowej dwa hotele, ale nie pamietam, ktory to ten drugi...Czy jest cos taniej to nie wiem. Na ogol ceny w bydgoskich hotelach sa podobne..
Mam katalog ale z maja ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovanna']oplata z katalogiem byla 65zl w tym sezonie, zaraz przy stadione jest hotel z psem mozna nocowac.
[URL]http://www.hotel-sporting.pl/html/hotel.php[/URL]

Zawsze podaja na stronie zwiazkowej dwa hotele, ale nie pamietam, ktory to ten drugi...Czy jest cos taniej to nie wiem. Na ogol ceny w bydgoskich hotelach sa podobne..
Mam katalog ale z maja ;)[/QUOTE]

a za intery???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...