Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 10-11.02.2007


dorotal

Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dog Handler']Ja też bede w Bydze w sobote :)
Jeśli ktos bedzie chciał chwile pogadać jak cio wystawiam Maltany , i Bobtaila :)[/quote]
ja napewno bede obserowac maltanczyki (chce sobie jakiegos pozyczyc na mp;)) Może mi jakiegos polecisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imanca'][COLOR=Purple][FONT=Georgia]To jedzie ktoś pksem o 5:00 z Warszawy?
My mamy do wyboru pks i będziemy nim o 9:21 w Bydgoszczy, albo pkp i będziemy na dworcu 10:46.
Rozterka moja jest taka:
Moja suczka jest na ringu, gdzie jest 53 psy. Ona będzie sędziowana całkiem ostatnia z ostatnich (ostatni będą pierwszymi:evil_lol:). Teoretycznie zakładając jak na wystawę dojdę z pociągu tuż po 11 to powinnam zdążyć na naszą ocenę. W praktyce pociąg może się spóźnić. Sędzina może się też uwijać. Byłam już na ringu labów, gdzie sędzia setkę psów ocenił w 2 h...
Jak pojadę pks-em nawet jak się spóźni, to i tak powinnam zdążyć na ring. Ale wtedy jestem pewna, że odstoimy przy ringu ze 3h... :shake:
Do tego mam traume podróżowania pociągiem z psem (moja dziewczyna kiedyś wpadła przy wysiadaniu pod pociąg, ja zlazłam pod pociąg za nią, psu się nic nie stało, ale ja o mało nie zeszłam na zawał <- to tak w skrócie), w pks-ie zawsze można wyjść na siknięcie. Ale któraś z Was pisała, że miała problemy z kierowcą... No i chciałabym mieć towarzystwo, żeby nam było raźniej w podróży...

[/FONT][/COLOR][/quote]

Ja jadę z prześiadką w kutnie i w Bydgosszczy będę o 10 :17

Link to comment
Share on other sites

No to ja życze rowniez wszystkim medali i tytułów. (Dominika - Wy z portem obowiązkowo macie przywieśc puchar za BIS Junior ;-) ). My startujemy z M-ka jutro, ok 7, mam nadzieje ze na 9 dotrzemy ;-) Powodzenia

PS. Florka bedzie też w niedziele.

PS2. Dzisiaj Florka z Zahirą I lok, CWC, NSwR!!!! GRATULACJE!!

Link to comment
Share on other sites

parking 10 zl-ale najpierw spojrzeli w ilosc zgloszonych psow-moze to ma cos wspolnego z cena???????Nie wiem...
Hale tak sobie ogrzane,ale bardzoz imno nie bylo.Na plus w porownaniu do zeszlego roku-duzo mniejszy tlok,nikt po psach nie deptal-niestety ringi malenkie :-( ,ciezko bylo sie rozbiec,a jak starsza miala w stawce 5 suk to juz byl ogromny tlok:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...