Jump to content
Dogomania

kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))


kama210

Recommended Posts

[quote name='kama210']...........
po 3 godzinach - wyprowadziłam ją na siku, zrobiła też kupę ... kupa biała ... pełno trawy i jakiś skórek z wędlin ...

daje łapę .. tuli się do człowieka /tzn. sunia ... a nie kupa :diabloti: - głupi żart ale w tej bezsilności to mi nic innego nie zostaje/[/QUOTE]

rozwaliłaś mnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
podeslij konto na pw - przeleje 50zl na Andzie - sliczna jest:loveu::loveu: oby po zabiegu szybko doszla do siebie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lu_Gosiak']aha znacie Kogos z miau???[/QUOTE]

ja mam konto na miau ...
nie znam tam zbyt wielu osób ... w sumie tylko 2 tak lepiej ...

[quote name='Lu_Gosiak']rozwaliłaś mnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
podeslij konto na pw - przeleje 50zl na Andzie - sliczna jest:loveu::loveu: oby po zabiegu szybko doszla do siebie[/QUOTE]

dzięki wielkie .. już wysyłam nr konta ...

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/284998_151687318240688_100001982634640_294768_1851176_n.jpg[/IMG]

[B]info z DT: "żyjemy, chodzimy-jest ok.

Andzia nie ma apetytu, nie chce również wyjść na siusiu.
Łazi po domu. Teraz leży przy fotelu na którym siedzę. W ogóle Andzia lubi tarasować ciągi komunikacyjne. A to zalegnie na środku przedpokoju, a to w drzwiach.
Patrzy łakomie na moje koty, mam nadzieje, że jak przestanie boleć ja rana, to ich nie pozjada;), bo na razie tylko patrzy."[/B]

***
[B]posmutniała bo czuje ból...nie czuje maluszków w brzuszku...ale nie było wyjscia - trzeba było aborcyjnie wyciać malce..bo jest za duzo biedy na ulicy...a ponad to poród zagrażał życiu suczyny jak sie okazało...Andzia - głowa do góry!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']rozumiemy dobrze w jakim jest stanie obecnie... tak bardzo zycze jej zeby te bole jak najszybciej sie skonczyly.... a dostaje jakies leki przeciwbolowe?[/QUOTE]
dostała po operacji i next w sobote ma dostac....
jak sie dogada z tymi kotami nieszczęsnymi to ma DT /płatne/ ale domowe...nie kojec w hotelu..uf...po takich przejsciach niech ma cos od zycia...
koszt 300zł...

była wizja hotelu za 600!!!
tak wiec..chyba trza sie opic ..
ale trzymamy kciuki za Andzie..
nie gon kotów kobieto..zdrowiej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']no i dobrze, a jak wyglada z deklaracjami.... jest juz cos?

i gdzie ten potencjalny dt? sprawdzony? zaufany?[/QUOTE]

potencjalnie...
na sterylizacje mała dostała złotówki od sponsora, który cche zostać anonimowy :)
od Lu_Gosiak 50 zł /jednorazowo
od Ewy O /od Habcia/ - 50 zł jendorazowo
to na tyle

DT SPRAWDZONe...Andzia mieszka razem z Muffką, któa Dt doprowadziło do stanu używalnosci: odchudziło, wykapało, wyczesało, ze laska ma teraz piekne błyszczące futro:))
psy u DT mają wolnosć bo jest ogród - kimają w domu.
psy mieszkają z dwójką dorosłych i dwojgiem dzieci..plus koty:)

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=2]Andzia ciągle grymasi przy jedzeniu ... ryżu z kurczakiem nie ,mokrej nie ... trochę posmakowała dziś sucej karmy ... NA LEŻĄCO .../u mnie tez jadła na leżąco/ ... ciągle leży ... nie chce wychodzić zbytnio na dwór ...
[/SIZE][/B]

[B][SIZE=2]DT pisze że zachowuje się jakby bała się opuszczać bezpieczne miejsce w obawie że je straci :((( bidula ... [/SIZE][/B]

do psów na razie nastawiona anty :((

Link to comment
Share on other sites

szydłowiec - dzień jak codzień

podhalanka - nam znana - dzis wyszła i sie pokazała!!!
BEKA JAK ANDZIA!!!
Kama pamietasz tego psa co z nią łaził - no to pewno jego dzieci...
BEKA
oczywiscie - nakarmiona..próba złapania była - suka nawiała!

jutro jade ok 12 tam na parking przy obwodnicy - moze bedzie czekac!

Link to comment
Share on other sites

DT info..uff...za kazdym razem jak dzwonią to mi serce staje!!
ale juz z górki

[I]Cała puszka zjedzona ze smakiem. Andzia zasygnalizowała, że chce wyjść na siusiu. Reaguje na nie wolno. Nie zjadła mi staruszka. [/I]

aha - kot perfidnie podszedł i chciał z miski jej cos wyjesc - a ona ware mu pokazala. Kot sie zdziwił i odszedł..wrr....ale przezył SZOK!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...