Jump to content
Dogomania

PONik po wspaniałym BDT u Anuli juz w DS :)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mgie']Dodam te zdjęcia do nowej tablicy.pl[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za dodanie i obecność na wątku.PONik też dziękuje podając raz prawą raz lewą łapkę.
Przed chwilą pojadł sobie surowej zmielonej chudej wołowinki i teraz przy mnie ucina drzemkę.On jest jak dziecko taki kochany,po prostu nie da się jego nie kochać.Wcześniej był syn z wizytą,został przywitany szczeknięciem a następnie synuś został wylizany na amen.

Link to comment
Share on other sites

Anula dotarłam i ja . Cieszę się , ze psinka u Ciebie bo wiem , ze będzie juz mu tylko lepiej.Jestem z Ciebie dumna , bo pamietam czasy jak razem raczkowałyśmy u naszego Twixa na dogo i nawet mi przez myśl nie przeszło , ze będziesz takim cudownym bdt. Budrysku z tymi wizytami to tak jest . Ja ostatnio usłyszałam jak powiedziałam o wizycie pa , ze bawimy się w pseudo policję i pani oczywiście "nie zgadza sie na oglądanie jej domu i wogóle to jest bezczelne"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']Anula a jak On juz nie bedzie chcial sie od Was wyprowadzic? ;)

tel byly ale ludzie jak slysza o wizycie p/a koncza rozmowe[/QUOTE]

Myślę,że każdy piesio,który przebywał u mnie na DT bardzo przywiązał się do nas i rozstanie w jakiś sposób przeżył,zresztą ja też.Dam ostatni przykład mojego tymczasowiczka Filipka -jak odwoziłam go do domku,przez całą drogę trzymał swoją kochaną mordkę opartą na moich kolanach i tak dotarł do celu a przedtem tego nie robił.On wiedział,że się rozstajemy a mi serce razpadało się na kawałki.Jednak wszystkie moje cudeńka nadal kocham i myślę o nich bo przecież jest to cząstka mojego życia.Na pewno gdyby PONik został z nami nie zabrakło by mu niczego,by miał wszystko w nadmiarze tylko co z pomocą następnym bidom?
A jeżeli chodzi o telefony to na bank nie te domy.Przecież w ogłoszeniach jest podane,że musi być przeprowadzona wizyta.Jak Ci ludzie to sobie wyobrażają,że oddamy psa nie wiadomo gdzie i w jakie warunki.Każdy w jakiś sposób przyczynił się w pomoc psu i ma pełne prawo wiedzieć jaki to dom i przyszli właściciele.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Dodałam do kudłaczy na stronie: [url]http://www.psydoadopcji.pl/2011/08/mlodziutki-kudlaty-brutus-szuka-domu/[/url][/QUOTE]

Bardzo dziękuję.Szukamy najlepszego domku na świecie dla naszego skarba bo bardzo już się przywiązuje do nas,a nie chcę go narażać na stres.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha'][B]Anula[/B], a Pani fryzjerka może jest od weta z ul. Grunwaldzkiej?[/QUOTE]

Trudno mi powiedzieć.Myśmy dostali telefon do Pani dzwoniąc po wszystkich fryzjerach.Pani mieszka w Legnicy ul.Działkowa i przyjmuje w domu jest suuuper -polecam.Zapisałam jej dane na czerwono w notesie aby mieć w zanadrzu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moni12']Anula masz kolejne cudo w domu. Sliczniasty jest.Telefony sie rozdzwonią na bank.[/QUOTE]

Tak jest bardzo ładnym psem.Już minimalnie sierść zaczyna odrastać i jest wyjątkowo lśniąca.Jak odrośnie to dopiero będzie cudo.Na razie jest uparciuchem nie daje sobie założyć szelek,uważa,że to zabawa,patrzy tak zawadiacko na mnie z przechylonym łebkiem, szczeka,ucieka,podchodzi i znów ucieka,kładzie się z tyłeczkiem do góry i macha tym swoim kikutem jednym słowem chuligan nie z tej ziemi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Trudno mi powiedzieć.Myśmy dostali telefon do Pani dzwoniąc po wszystkich fryzjerach.Pani mieszka w Legnicy ul.Działkowa i przyjmuje w domu jest suuuper -polecam.Zapisałam jej dane na czerwono w notesie aby mieć w zanadrzu.[/QUOTE]
kojarzę, ale nie przypuszczałam, że ona jest taka dobra w podejściu do zwierząt. Najważniejsze ,że jesteście zadowoleni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Tak jest bardzo ładnym psem.Już minimalnie sierść zaczyna odrastać i jest wyjątkowo lśniąca.Jak odrośnie to dopiero będzie cudo.Na razie jest uparciuchem nie daje sobie założyć szelek,uważa,że to zabawa,patrzy tak zawadiacko na mnie z przechylonym łebkiem, szczeka,ucieka,podchodzi i znów ucieka,kładzie się z tyłeczkiem do góry i macha tym swoim kikutem jednym słowem chuligan nie z tej ziemi.[/QUOTE]

Anula a jaki przesłodki ten chuligan.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']brutusik ma trzech obserwatorów na allegro:)[/QUOTE]

Dzięki Anetko za informację a Budrysek powiadomiła mnie,że były dwa sensowne telefony.Jeden z Wrocławia -rodzina mieszka w bloku,drugi z Podkowy Leśnej k/Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

w razie potrzeby dom we wrocku sprawdze

ale w pierwszej kolejnosci szukamy kogos z okolic W-wy...Podkowy Lesnej...moze znajdzie sie jakis wolontariusz ze schronu w Milanowku?

dokladna miejscowosc to Żółwin ul.Łąkowa

domek zapowiada sie niezle...tylko transport bedzie potrzebny i zwiazane z tym koszta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']w razie potrzeby dom we wrocku sprawdze

ale w pierwszej kolejnosci szukamy kogos z okolic W-wy...Podkowy Lesnej...moze znajdzie sie jakis wolontariusz ze schronu w Milanowku?

dokladna miejscowosc to Żółwin ul.Łąkowa

domek zapowiada sie niezle...tylko transport bedzie potrzebny i zwiazane z tym koszta[/QUOTE]

Ja wykupując ogłoszenia na bazarku prosiłam aby były na woj.dolnośląskie a tu Państwo dzwonili z mazowieckiego no może przez allegro wypatrzyli PONika.W naszym i ościennych byłabym w stanie dowieźć PONika do nowego domku,natomiast do Warszawy to kawał drogi i nie wiem.Transport będzie drogi.Wynika z tego,że Państwo nie zwrócą za przywiezienie psiaka a więc trzeba będzie zbierać na transport.Zaraz będę szukać kogoś do sprawdzenia domku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...