Jump to content
Dogomania

Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chiquita&DeeDee']Gosiu, ona jest na dłuższych nóżkach, nie jest nabita za bardzo, myślę, że będzie miała jakieś 2,5kg:)
Pisałam Ci coś na poprzedniej str;)[/QUOTE]

Niewidzialnym szyfrem? bo nie widze :oops: Dobra, ide sprawdzić jeszcze raz :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka Co.'](...)
I cała gromadka:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/p1160326t.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3408/p1160326t.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
No po prostu miodzio na duszę! Lusieczka ma kumpelkę. :) Koleżanka T. prawie biała jest :) Bardzo przyjemny kolor.
Wydaje mi się, czy ciasnawo się robi u cioci Agi na kolankach :)

Link to comment
Share on other sites

Aguś ona jest BOSKA:loveu::loveu: Dużo zdjęć zamawiam - ale całej trójeczki:loveu:

Gosiu...:mad: jak już masz wracać z 3 to nie widzisz moich wpisów co??:eviltong::evil_lol:
Ale spokojnie... ja Ci przypomnę:diabloti: post nr #2973

cytuję :
"
Gosiu... :loveu:
Dee jest maleńka, ma 1kg (teraz 1,1kg ale ma schudnąć:roll:), dlatego jest taka nietypowa..pokurczona ciut i zołza straszna:eviltong: hiehiehie
Mikrówcia jest śliczna, liczę na więcej zdjęć całej 5 :razz:
A Ty masz hodowle czy wszystkie z jakąś przeszłością?
Nieeee... wrócisz z 5... tylko 2 będą pluszowe:evil_lol::evil_lol: hihihih powiedz, że masz czas:calus::calus: heheheh
Czemu napisałaś, ze Misieńka śleputka?

800km, zawitałam w Wawie i wróciłam do domciu i gdyby nie te śnieżyce to było by cudnie;-) "

Koniec cytatu:diabloti: hehehehehe:eviltong:

Chudość nie jest w modzie:placz: powiedz, że nie:eviltong: hahahaha
A pewno, że chwalipięta, w końcu wiozłam księżniczki to co się mam kryć:diabloti::cool3:
A technikę ewentualnie mogę pozwolić Ci użyć:eviltong:
Jestem kochana nie?:evil_lol:

Zuziu piękności normalnie:loveu: Witamy Cię i prawie Pciółkę...hmmm:evil_lol:


Asiorku nie mów - chora jestem na niego:placz: ale nie mogę go adoptować:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']
Gosiu... :loveu:
Dee jest maleńka, ma 1kg (teraz 1,1kg ale ma schudnąć:roll:), dlatego jest taka nietypowa..pokurczona ciut i zołza straszna:eviltong: hiehiehie
Mikrówcia jest śliczna, liczę na więcej zdjęć całej 5 :razz:
A Ty masz hodowle czy wszystkie z jakąś przeszłością?
Nieeee... wrócisz z 5... tylko 2 będą pluszowe:evil_lol::evil_lol: hihihih powiedz, że masz czas:calus::calus: heheheh
Czemu napisałaś, ze Misieńka śleputka?

800km, zawitałam w Wawie i wróciłam do domciu i gdyby nie te śnieżyce to było by cudnie;)[/QUOTE]

Wreszcie mam chwilę na dłuższy wywód ;)
Dobrze, że wróciłaś cała i zdrowa, bo pogoda była fatalna na tak długie podróże.

Tak, Dee jest mała i grubiutka, jak moja Malunia. Maluio waży teraz ok. 1,3kg, ale jest baaaardzo grubiutka i zdecydowanie powinna schudnąć, ale nie mam serca jej odmawiać, a ona to wykorzystuje zołza mała. Dee ma chyba dysplazję prawego stawu łokciowego, tak?

Edited by Gosiapk
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee'] (...)
Gosiu...:mad: jak już masz wracać z 3 to nie widzisz moich wpisów co??:eviltong::evil_lol:
Ale spokojnie... ja Ci przypomnę:diabloti: post nr #2973

cytuję :
"
Gosiu... :loveu:
Dee jest maleńka, ma 1kg (teraz 1,1kg ale ma schudnąć:roll:), dlatego jest taka nietypowa..pokurczona ciut i zołza straszna:eviltong: hiehiehie
Mikrówcia jest śliczna, liczę na więcej zdjęć całej 5 :razz:
A Ty masz hodowle czy wszystkie z jakąś przeszłością?
Nieeee... wrócisz z 5... tylko 2 będą pluszowe:evil_lol::evil_lol: hihihih powiedz, że masz czas:calus::calus: heheheh
Czemu napisałaś, ze Misieńka śleputka?

800km, zawitałam w Wawie i wróciłam do domciu i gdyby nie te śnieżyce to było by cudnie;-) "

Koniec cytatu:diabloti: hehehehehe:eviltong:
(...) [/QUOTE]

Ale ja właśnie odpisywałam pse Pani, kiedy Pani to pisała :oops::eviltong:
A swoją drogą, to ty przebiegła bestia jesteś, od razu wiedziałaś, że o te pluszaki chodzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Sabinko..:siara: ciiiichutko:evil_lol:

Aguś wiem, ale jakoś mnie to nie pociesza, będzie bliżej, ale nie u mnie..:placz:

Gosiu... moja Gosiu:evil_lol: hihihi
Przebiegła bestia?? Hm... Podoba mi się:loveu::loveu:
Dee ma zwichnięcie wszystkiego co się da - prawda jest taka, że była głodzona całe dzieciństwo, ma nie zrośnięte ciemiączko, żebra niedorozwinięte, łapki wybija jej na bok, tylne też do zrobienia... ogólnie masakra, ale serce bije mocno i to najważniejsze, że w tym obszarze nie ma problemów:loveu: ja ją odchudzam, bo inaczej wózeczek ją czeka..:roll:

Aha, czyli to nie hodowla, tylko wielka miłość do chi:loveu:
Ja bym chciała duuuuuuuuużo zdjęć:multi:
No dobrze, dobrze, to powiedzmy, że ukradnę tylko Malunią?:modla::iloveyou: plosę...:loveu: heheh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee'] (...)
Chudość nie jest w modzie:placz: powiedz, że nie:eviltong: hahahaha
A pewno, że chwalipięta, w końcu wiozłam księżniczki to co się mam kryć:diabloti::cool3:
A technikę ewentualnie mogę pozwolić Ci użyć:eviltong:
Jestem kochana nie?:evil_lol:

Zuziu piękności normalnie:loveu: Witamy Cię i prawie Pciółkę...hmmm:evil_lol: (...) [/QUOTE]

Chudość niestety w modzie na wybiegach dla modelek, na wieszaku łatwiej powiesić ubranie i nie trzeba się męczyć z dopasowywaniem ;) Ale na szczęście ludzie po mału zaczynają normalnieć i np. w Anglii w publicznym głosowaniu do kampanii walentynkowej bielizny wybrano kobietę o rozmiarze 46, to chyba oznaka, że mają dosyć chudości w dobie jedzeniowego dobrobytu.:eviltong:

Masz rację, w końcu nie każdy ma okazję wozić chiksiężniczki. Bały się chilaski w drodze? Jakie mają charakterki? No i gdzie te obiecane zdjęcia chi od koleżanki, hę? :mad:

Technikę muszę zapamiętać przy następnej psiej anginie się przyda, tylko jakie tabletki do ssania wykorzystać?

Jesteś baaardzo kochana :loveu:

O co chodzi z tą Pciółką? :???: coś niekumata jestem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Gosiu ja tam chuda nie jestem, ale lubię swoją figurę:diabloti: hehehe wieszaki są beeeee:shake:
Te psiaki są świetne, już się zadomowiły, spały sobie w drodze cichutko:loveu:
Z koleżanką się nie widziałam jeszcze;) dziś idziemy razem do weta umówić sterylkę:)
Ja daję moje tabletki, teraz ssała "Isla" na gardło i kaszelek;)

Pciółka to chiłka Rudej Zuzi:loveu::loveu: kochana taka:loveu::loveu:

Deer ciut nagadane;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee'](...)
Gosiu... moja Gosiu:evil_lol: hihihi
Przebiegła bestia?? Hm... Podoba mi się:loveu::loveu:
Dee ma zwichnięcie wszystkiego co się da - prawda jest taka, że była głodzona całe dzieciństwo, ma nie zrośnięte ciemiączko, żebra niedorozwinięte, łapki wybija jej na bok, tylne też do zrobienia... ogólnie masakra, ale serce bije mocno i to najważniejsze, że w tym obszarze nie ma problemów:loveu: ja ją odchudzam, bo inaczej wózeczek ją czeka..:roll:

Aha, czyli to nie hodowla, tylko wielka miłość do chi:loveu:
Ja bym chciała duuuuuuuuużo zdjęć:multi:
No dobrze, dobrze, to powiedzmy, że ukradnę tylko Malunią?:modla::iloveyou: plosę...:loveu: heheh[/QUOTE]

Jeśli te zwichnięcia stawów u Dee nie powodują u niej bólu, to lepiej nie operować.

Co do kradziejstwa Malunia... zastanowię się... ale ... jeszcze raz się zastanowię i ... NIE !!! :evil_lol:

Edited by Gosiapk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...