Jump to content
Dogomania

KrakVet-wybieramy kandydata na VII. Głosujemy na Pipi!


Lemoniada

Twój kandydat na lipiec to:  

580 members have voted

  1. 1. Twój kandydat na lipiec to:

    • Schronisko dla zwierząt w Kruszewie koło Ostrołeki
      339
    • Dogomaniaczka Pipi
      294
    • Schronisko dla zwierząt w Skierniewicach
      21
    • Schronisko dla zwierząt w Korabiewicach
      5


Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iwona&Wiki']Po sąsiedzku ;)
głos na [I]Schronisko dla zwierząt w Kruszewie koło Ostrołeki[/I]
czyli [SIZE=2]
na Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Przyborówku i Ruścu :)

Powodzenia! :)
[/SIZE][/QUOTE]

[quote name='itaka']Ja też po sąsiedzku :)[/QUOTE]

[quote name='giselle4']kruszewo:)[/QUOTE]

[quote name='Odi']Zagłosowałam na Panią Wandę z Przyborówka i Ruśca.[/QUOTE]

[quote name='Tomo 2']Poznańskie Beagle z panią Wandą
Pozdrowionka[/QUOTE]

[quote name='omega_m']beaglowe mrowisko również oddaje głos na Panią Wandę ;)[/QUOTE]

Kochani, dziękuję :Rose: :Rose: :Rose:
Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam :)
Dziękuję również tym, którzy nie ujawnili się na wątku, a zagłosowali na p.Wandę :Rose: :Rose: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Mój głos na Pipi oddany.[/QUOTE]
Moj tez...reklamujcie idziemy niezle z Pipi w gore...ja mam tymczasa i to sunie Beze z cieczka...no moje kstraty dostaja oczoplasow .

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/211186-biały-PUDELEK-MINI-2-letnia-cudowna-sunia-szuka-domku-)#post17261752[/URL]

Link to comment
Share on other sites

NIestety Pipi mimo wcześniejszej przewagi prawie 90 głosów nagle zaczęła przegrywac i to zaledwie w ciągu godziny !!!! Ktoś tu chyba nieczysto gra !!! Nie uwierzę, że nagle w ciągu godziny tylu dogomaniaków raptem oddało swój głos na Przyborówek. Co innego jeśli by chodziło o głosowanie na stronach Krakvetu gdzie jest wielu przeróżnych uzytkowników, ale nie na dogo !!! Biorąc pod uwagę liczbę osób głosujących coś tu jest nie tak. Śmierdzi mi to co najmniej jakimś ohydnym hakerstwem !!!
I przypominam, że przy głosowaniu w ankiecie dogo zabronione jest "lobbowanie" na innych forach !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita.']NIestety Pipi mimo wcześniejszej przewagi prawie 90 głosów nagle zaczęła przegrywac i to zaledwie w ciągu godziny !!!! Ktoś tu chyba nieczysto gra !!! Nie uwierzę, że nagle w ciągu godziny tylu dogomaniaków raptem oddało swój głos na Przyborówek. Co innego jeśli by chodziło o głosowanie na stronach Krakvetu gdzie jest wielu przeróżnych uzytkowników, ale nie na dogo !!! Biorąc pod uwagę liczbę osób głosujących coś tu jest nie tak. Śmierdzi mi to co najmniej jakimś ohydnym hakerstwem !!!
I przypominam, że przy głosowaniu w ankiecie dogo zabronione jest "lobbowanie" na innych forach !!!![/QUOTE]

Rzeczywiscie dziwne tak raptem....moze cos nie tak...dalam na pudlowatych watkach.Musimy walczyc o Pipi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fanka_Pipi

[quote name='evita.']Co innego jeśli by chodziło o głosowanie na stronach Krakvetu gdzie jest wielu przeróżnych uzytkowników, ale nie na dogo !!! Biorąc pod uwagę liczbę osób głosujących coś tu jest nie tak.[/QUOTE]

A mi sie wydaje, ze szanse na znalezienie glosu sa takie same tu jak i na kravecie.
I na tym i na tamtym forum jest ponad 40 000 uzytkownikow (oczywiscie wiadomo, nie wszyscy sa aktywni)

[quote name='evita.']
I przypominam, że przy głosowaniu w ankiecie dogo zabronione jest "lobbowanie" na innych forach !!!![/QUOTE]

Czyli moj glos tez jest niewazny? Przywedrowalam tu wczoraj z miau, gdy w jednym z watkow zobaczylam prosbe o glosy.
Dzieki temu wpisowi poznalam fantastyczna osobe jaka jest Pipi

Link to comment
Share on other sites

Jestem więcej niż pewna, że coś tu jest nie tak. Śmierdzi mi to jakimś przekrętem na odległość. Śledzę głosowanie w sprawie wyłonienia kandydata dogo już od dobrych kilku miesięcy i takich numerów nie było do tej pory nigdy...

Link to comment
Share on other sites

Guest Fanka_Pipi

Nie martwcie sie, nastepnym razem MUSI sie udac.
Pomoge wam w zdobywaniu glosow (prosze o pw dla przypomnienia)
I tak nic nie zrobimy, niech sie wypchaja ta karma.
A zreszta kto powiedzial, ze wygraja w Kravecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fanka_Pipi']A mi sie wydaje, ze szanse na znalezienie glosu sa takie same tu jak i na kravecie.
I na tym i na tamtym forum jest ponad 40 000 uzytkownikow (oczywiscie wiadomo, nie wszyscy sa aktywni)

Jasne, że tak, ale w poprzednim moim poście napisałam, że śledzę głosowania na wspólnego kandydata dogo i miau od dobrych kilku miesięcy, ale nie widziałam takiego numeru, że nagle w ciągu godziny kandydatowi przybywa ponad 100 głosów (biorąc pod uwagę ogólną liczbę głosujących w całej ankiecie- taki wynik jest dla mnie zastanawiający i budzi podejrzenia i wątpliwości)

Czyli moj glos tez jest niewazny? Przywedrowalam tu wczoraj z miau, gdy w jednym z watkow zobaczylam prosbe o glosy.
Dzieki temu wpisowi poznalam fantastyczna osobe jaka jest Pipi[/QUOTE]

Pipi- jest i fantastyczna- to fakt :), ale kilka razy czytałam jak ludziska wpisywali, że ankieta jest wewnętrzna i dotyczy tylko kandydata dogo lub miau (w zależności czy miesiąc jest parzysty czy nie). Chodzi o zwykłą ludzką uczciwośc- ankieta poprzedzająca główne głosowanie w krakvecie nie bez kozery nazywa się "wewnętrzna"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fanka_Pipi']
A zreszta kto powiedzial, ze wygraja w Kravecie?[/QUOTE]
W sumie różne cuda się na tym świecie dzieją. Pamiętam jak kiedyś ankietę wewnętrzną wygrało Radomsko, a potem w KrakVecie zwyciężył Toruń...

Link to comment
Share on other sites

Guest Fanka_Pipi

[quote name='evita.']Jasne, że tak, ale w poprzednim moim poście napisałam, że śledzę głosowania na wspólnego kandydata dogo i miau od dobrych kilku miesięcy, ale nie widziałam takiego numeru, że nagle w ciągu godziny kandydatowi przybywa ponad 100 głosów (biorąc pod uwagę ogólną liczbę głosujących w całej ankiecie- taki wynik jest dla mnie zastanawiający i budzi podejrzenia i wątpliwości)[/QUOTE]

No tak, ale jak zrobimy im awanture to Pipi tez moze sie oberwac.
Pewnie to nie ona napisala na miau prosbe o glosy, ale to przeciez bez znaczenia.
Kol mi jeszcze mowila, ze widziala prosbe o glosy na Pipi na forum jakiegos schroniska, wiec lepiej zostawmy to w spokoju, bo zas mniej ludzi bedzie chcialo glosowac na Pipi w kolejnej edycji.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fanka_Pipi

[quote name='evita.']W sumie różne cuda się na tym świecie dzieją. Pamiętam jak kiedyś ankietę wewnętrzną wygrało Radomsko, a potem w KrakVecie zwyciężył Toruń...[/QUOTE]

Niestety sa rzeczy, na ktore nie mamy wplywu.
Nie mozemy sie poddawac, walczmy nastepnym razem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evita.']Jestem więcej niż pewna, że coś tu jest nie tak. Śmierdzi mi to jakimś przekrętem na odległość. Śledzę głosowanie w sprawie wyłonienia kandydata dogo już od dobrych kilku miesięcy i takich numerów nie było do tej pory nigdy...[/QUOTE]

Ja jako postronna osoba,bo nie znam ani Kruszewa ani Pipi piszę,że śmierdzi jak diabli-kilka razy już głosowałam na dogo przy wyborze kandydata,ale jeszcze nigdy tak nie było,że w ciągu godziny tyle głosów się nazbierało.Niezły przekręt ktoś wywinął.Od początku śledzę wątek i było raptem kilkanaście głosów na dzień,a tu nagle taka liczba.Ktoś gra nie fair :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Ja jako postronna osoba,bo nie znam ani Kruszewa ani Pipi piszę,że śmierdzi jak diabli-kilka razy już głosowałam na dogo przy wyborze kandydata,ale jeszcze nigdy tak nie było,że w ciągu godziny tyle głosów się nazbierało.Niezły przekręt ktoś wywinął.Od początku śledzę wątek i było raptem kilkanaście głosów na dzień,a tu nagle taka liczba.Ktoś gra nie fair :shake:[/QUOTE]
To naprawdę dziwne, ja przebieg ankiety śledzę na bieżąco, Pipi szła do góry równo i zdecydowanie, u innych zastój, a tu nagle dziwnym trafem taki nieprzewidziany obrót sprawy...tez mi się nie che jakoś wierzyć, żeby inny faworyt w ciągu godziny wyłonił się tak znienacka..:roll:

Link to comment
Share on other sites

Moze byc tak, ze ludzie nie czytaja pierwszego postu i jedni glosuja na p. Wandę, a inni na Schronisko w Kruszewie i dlatego taki wynik.
Od poczatku nie powinno tak byc. Mi sie wierzyc nie chce, ze nie mozna bylo po prostu dopisac Przyborowka.
No coz, przegrywac trzeba umiec i choc jest mi przykro, to przeciez nie pomorduje z tego powodu zwierzakow. Jesli gra jest nieczysta, to nasze sumienie jest czyste. Juz kiedys pisalam, ze moim zdaniem powinna byc lista na dogo i w kolejnosci powinnismy brac udzial w glosowaniu na KrakVecie. Nie byloby tyle nerwow i okazji do nie uczciwosci. Takie moje szczescie. Nigdy nic nie wygralam, nawet ksiazki na kiermaszu.
Ja jednak sie jeszcze nie poddalam i proszę o glosy na dogo.
Przepraszam za tych, ktorzy prosili na innych forach. Mysle, ze chcieli po prostu mi pomoc, nie wiedzac, ze nie wolno tego robic w wewnetrznym glosowaniu.
A czy nie ma takiej mozliwosci, zeby mod sprawdzil to glosowanie. Skąd raptem tyle glosow?

Link to comment
Share on other sites

Wchodzę zobaczyć, jaka jest od wczoraj (23.00) przewaga Pipi na na ankiecie, a tu takie jaja ...
trzeba do moda napisać, czy jakieś nowe, dziwne nicki się nie uaktywniły przez noc
HAKEROM dziękujemy! My tu oszustw nie chcemy!

Link to comment
Share on other sites

Czy już nawet na dogo będą takie przekręty? Jedni głosują na Kruszewo inni na Przyborówek. To nie jest sprawiedliwie.
Poza tym, pomimo, że jest tu 40tys. ludzi, ci co biorą udział regularnie w głosowaniach wiedzą, że trudno uzbierać jeden głos, a co dopiero 100.
Dla mnie jest to niesmaczne.
Pipi, niestety z różnych względów jesteś na straconej pozycji. Zobacz co jest na (nie)Twoim wątku.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fanka_Pipi

Ja bym nie pisala - na nas tez maja haczyk.
Co bedzie, jezeli nie pozwola Pipi startowac nastepnym razem?
Moj pomysl jest taki - przygotujmy sie do nastepnej edycji - a teraz pomozmy Pipi i jej psom (kupmy karme, pomozmy oglaszac zwierzaki)
Czy pierwsza strona twojego watku Pipi jest aktualna?

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie jest aktualna. Sporo zwierzakow jest w ds, a duzo przybylo i rowniez poszlo do ds, lub jest w hotelikach. Ciagle sa zmiany. Ciagle przybywa. Weronia zakladala wątek i chyba tu nie zagląda. Napisze do niej zeby uzupełnic stronę. Najwiecej ostatnich wiadomosci jest w postach na koncu watka. Sporo też sie dzieje na watku psow z Bielska Podlaskiego. Duzo psow ma oddzielne wątki. O kotach ostatnio nie piszę, nie ma na to czasu po prostu. Masz rację, koniecznie trzeba pierwsza stronę uzupełnic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...