Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

[quote name='Basia1244']Ja też martwię się o Marysię, jest wyczerpana i zdruzgotana.[/QUOTE]

Dlatego staram się ją troszkę odciążyć...ale to kropelka, błahostka ... dlaczego mieszkam od niej tak daleko?

[quote name='mimblunka']Gorzej już być nie mogło...:-(

Marinko jak będziesz coś wiedziała, pisz!!!

Biedny Kilerek, biedna mari23 :([/QUOTE]

Dam znać...oby tylko inne psiaki były zdrowe...Błagam !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Nosówka u dorosłego psa? Skąd!?!?!?.... Ty, boże, idź sobie na tych złych poużywać, co? A dobrych zostaw wreszcie w spokoju! Bo ja rozumiem, doświadczać, ale BEZ PRZESADY!!!!!![/QUOTE]

Szczeniaczki, które były u Marysi cierpiały właśnie z jej powodu :(
Teraz jako osłabiony, bo chory cierpi Kilerek...

Weci skupiali się wcześniej na leczeniu innych jego chorób i nie został zaszczepiony

Link to comment
Share on other sites

ulv zna, zaraz zadzwonię,
dodzwoniłam się -niestety pies po nosówce jest za mały wiekiem na dawcę, żaden wet tu surowicy nie ma (to cytat z Ulv cały czas) i ona i tak próbuje ściągnąć surowicę z Czech, nie wiem jednak, kiedy jej się to uda, ma sama skontaktować się z Marysią, więc na chwile obecną - szukamy dalej dawcy!
Marinko porozsyłaj zapytanie po różnych województwach i ja też pospamuję.

Edited by Basia1244
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']ulv zna, zaraz zadzwonię,
dodzwoniłam się -niestety pies po nosówce jest za mały wiekiem na dawcę, żaden wet tu surowicy nie ma (to cytat z Ulv cały czas) i ona i tak próbuje ściągnąć surowicę z Czech, nie wiem jednak, kiedy jej się to uda, ma sama skontaktować się z Marysią, więc na chwile obecną - szukamy dalej dawcy!
Marinko porozsyłaj zapytanie po różnych województwach i ja też pospamuję.[/QUOTE]

Spamuję cały czas...
Do Czech też wysłałam maila z pytaniem...teraz czekam na info.
Informację o dostępności surowicy w Czechach podała Bianka1

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']otrzymałam taką informację:

[I]Diuna_wro miała jakiś czas temu (około roku) szczeniaka z parwowirozą. Suczka jest już w stałym domu, ale może uda się pobrać krew. Podam Ci do niej numer telefonu 6... [/I]-


ale to chyba nie o parwo chodzi....[/QUOTE]

Nie...parwo też mam możliwość.

Chodzi o nosówkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']rozesłałam po prawie wszystkich wątkach na których jestem[/QUOTE]

Ja tez rozsylam. Nie znam wątku. Rozumiem, że pytalyście u wszystkich możliwych wetow.

Czy jest sens rozsylać poza dolnośląskie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...