Jump to content
Dogomania

CHORY Przerażony ONek z Pragi - Bruno ma dom.


Journey

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wieczorem kolejne poszukiwania.

Jednocześnie w imieniu moim i osób najbardziej zaangażowanych i znających obie sunie proszę oto, aby każdy kto suczki zobaczy dał znać, gdzie oraz drugie i najważniejsze - do suczek trzeba podchodzić powoli, bo łatwo się płoszą. Nie chcemy dostarczać im więcej nerwów niż mają obecnie, tym bardziej po tym, jak straż miejska "łowiła" owczarka....

Link to comment
Share on other sites

Ja też tą sunię(?) kojarzę. Swego czasu widywałam ją często bardziej w moich rejonach ( Wysockiego przy wjeździe na Grota)
Próbowałam do niej podejśc, mamiłam ją kiełbaską ale ona przystawała patrzyła chwile i uciekała
Na moją sukę reagowała raczej strachem
Dałam nawet wtedy ogłoszenia na stronie Palucha,że taka sunia się błąka ale nikt o nią nie dzwonił, nie pytał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Journey']Wieczorem kolejne poszukiwania.

Jednocześnie w imieniu moim i osób najbardziej zaangażowanych i znających obie sunie proszę oto, aby każdy kto suczki zobaczy dał znać, gdzie oraz drugie i najważniejsze - do suczek trzeba podchodzić powoli, bo łatwo się płoszą. Nie chcemy dostarczać im więcej nerwów niż mają obecnie, tym bardziej po tym, jak straż miejska "łowiła" owczarka....[/QUOTE]
To one są dwie? Razem sie trzymają?

Link to comment
Share on other sites

[B]Atomówka[/B], dziękuję za informacje. Wszystkie są bardzo cenne.

[B]Malagos[/B], owczarek i zaginiona suczka są w tej samej okolicy. Wg. mojego ''wywiadu'' wygląda na to, że psy mieszkają w pobliżu wałów. Podobno jest ich tam kilka/kilkanaście. Oprócz owczarka i Zuzi ludzie mówili o duzej czarno-białej suce i kilku małych mieszańcach.

Link to comment
Share on other sites

Podczas dzisiejszych poszukiwań odnalazła się Zuzia!!!!
Suczka ze zdjęcia:
[IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/110606/982r3/84631nn_19.jpeg[/IMG]
Jest już z właścicielką !!! :)

Przypominam, że nadal próbujemy złapać owczarka:

[quote name='kasiek.']
[IMG]http://www.photografika.evbox.pl/16062011117.jpg[/IMG][/QUOTE]

Każdego, kto ma informacje, gdzie sunia była/jest widywana, prosimy o pilny kontakt!

Link to comment
Share on other sites

Świetnie ,ze Zuzia się znalazła;)
co do owczarka suni to mam tylko to
Sylwia 17 czerwca


[LIST]
[*]
znowu na Rembielińskiej 4 widziałam tego owczarka niemieckiego.... nie dał się złapać.....ale krąży po okolicy ....Ma jedno ucho klapnięte.............Nie mogę go gonić.... a ten dał dyla na ulicę.
[*]Magdalena 17 czerwca
[/LIST]
. Dzisiaj już nie udało mi się go spotkać choć byłam w parku 3 razy i przeczesałam go
.".Jeśli dzisiejsze poszukiwania byłyby bez skutku będę dyspozycyjna od przyszłego tygodnia, moje auto też.." Zadzwońcie do dziewczyn ,jak się teraz nie uda ,obie deklarują che pomocy!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję.
Czekam na odpowiedź od p. Daniela czy pomoże w poszukiwaniach.
Radził podać suni środek uspokajający i dopiero wtedy ją łapać, jednakże to trudne biorąc pod uwagę fakt, że suczka szybko się przemieszcza... jednak zatacza kręgi, wiemy, gdzie jej szukać, a to duży plus. Niestety ja jestem dyspozycyjna w Warszawie jeszcze tylko parę dni, więc prosimy o pilną pomoc. [B]Jutro w dzień jadę na Bródno i będę szukać owczarka razem z panią, która mnie o suni zawiadomiła. Ktoś chce się dołączyć do poszukiwań? Będziemy próbować złapać suczkę ''na psa'' - wezmę swojego owczarka. [/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny napiszcie proszę do asiaf ona zajmowała się psami z działek nad Wisłą. Właśnie okolice Starzyńskiego, Gdańskiego może kojarzy psa ?
W razie co postaram się byc do dyspozycji
Auta nie mam, ale para oczu może się przyda w poszukiwaniach
Suni u mnie ( Wysockiego 24) nie widziałam już od jakiegos czasu

Journey jutro praca od 11 do 22 ale w razie co czwartek od 15 jestem wolna i mogę pomóc

Link to comment
Share on other sites

[B]Atomówka[/B], już piszę do Asiaf. Dzięki za kontakt.
My spotykamy się na pewno dziś. W miarę możliwości także jutro lub w piątek/jeszcze do dogadania/. Natomiast pan Daniel będzie łapał suczkę w sobotę (chyba, że wydarzy się cud i sunia da się nam złapać wcześniej)! Bardzo się z tego cieszę.
Oby się udało.

Link to comment
Share on other sites

[B]Marerka[/B], każda pomoc na wagę złota!

[B]Koosiek[/B], oczywiście mogę ''przejąć'' wątek, ale jutro wyjeżdżam, więc wpisy będą rzadsze. Najważniejsze, że w sobotę pod wieczór pan Daniel poświęci swój czas na poszukiwania i łapanie suczki. Mam nadzieję, że mu się to uda!!!

[B]Dlatego też chętnych do sobotniej akcji proszę o kontakt. Prawdopodobnie ok. godziny 19.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Diegula[/B], zero postępów...

[B]Malagos[/B], też tak myślę.

Sobotnie poszukiwania nie przyniosły efektu. Od paru dni nikt suni nie widział. Pan Daniel też jej nie znalazł...

Ludzie w okolicy są zawiadomieni. Znajoma codziennie rozgląda się za suczką. Na razie nic nowego nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Jakby co od dzisiaj jesteśmy dyspozycyjni z autem do poszukiwań. Wczoraj wracając z Katowic przejechaliśmy na trasie obok (wyrzuconego pewnie) młodego, zmokłego owczarka :( Nie było szans żeby go zabrać:((( Niektórzy ludzie nie powinni mieć zwierząt NIGDY ani ŻADNYCH.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...