Jump to content
Dogomania

Bast nie żyje


luka1

Recommended Posts

łooo rety jaki on kochany, ;0
tak widziałam , że pół żywy na koty reagował , skubaniec.
Ja to się boję , że ludzie wam problemu narobią za tą wózkownie:(
Ola jak byśmy mieli w sobotę przyjechać to może wam coś przywieść ? coś potrzebujecie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']łooo rety jaki on kochany, ;0
tak widziałam , że pół żywy na koty reagował , skubaniec.
Ja to się boję , że ludzie wam problemu narobią za tą wózkownie:(
Ola jak byśmy mieli w sobotę przyjechać to może wam coś przywieść ? coś potrzebujecie ?[/QUOTE]

pogode ducha?? kika godzin do doby i troche siły, jak przyjedziecie to dam wam go na spacerek, musze was jakoś wykożystać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łolkiee'][url]http://www.dogomania.pl/threads/210414-HIT!!-Piękna-brożka-Na-dalsze-leczenie-Basta-Do-7.07?p=17167789#post17167789[/url][/QUOTE]
lokiee, ja wiem, ze sie czepiam, ale dbajmy o ortografie bo tu dzieci czytaja i sie ucza od nas ;)
zmien "ż" na "sz" ;)

Link to comment
Share on other sites

Siusiu zrobione i kupa też, sąsiada udało się zmylić. :cool1: Jak długo uda się przemykać z tak dużym psem? Chyba jednak już wszyscy wiedzą tylko teraz zastanawiają się "donieść czy nie donieść" do administracji. Właściwie mieszkanie w takim blokowisku to udręka. Ani dobrze dzieci pobić nie można, ani psa trzymać, ani dobrze się wypierdzieć - wszystko cholera sąsiedzi usłyszą. No i te ploty- jak ludziska kochają ploty. Stoją tacy ( dotyczy to również facetów) i szepczą. A gdyby w tym czasie każdy podniósł parę śmieci to świat by pachniał inaczej. :p

Link to comment
Share on other sites

tak dokładnie tak , sama mieszkam w bloku i u mnie taki numer by na pewno nie przeszedł . W piwnicy ludzie byli by szybciej niż ja, łącznie z administracja , policją , strażą miejską i w ogóle ze wszystkimi świętymi.
Oby jak najszybciej udało wam się przenieść na działkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Chciałabym przelać na Basta 100,00 od anonimowego darczyńcy.
Czy jest szansa, abym mogła tą kasę przelać na prywatne konto?[/QUOTE]

A dlaczego nie na kotro fundacji, luka wpisze w rozliczeniu, anonimowy darczyńca??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='łolkiee']A dlaczego nie na kotro fundacji, luka wpisze w rozliczeniu, anonimowy darczyńca??[/QUOTE]

Konto fundacyjne absolutnie mi nie przeszkadza, myślałam, że Luka szybciej będzie dysponować pieniędzmi jeżeli będą na koncie prywatnym.
A widzisz coś złego;) w anonimowości darczyńcy? Mam nadzieję, że nie.
Trzymam kciuki za Basta:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Leczenie Basta płacone jest z konta fundacji. A pieniążki kochamy czy to od znajomego, czy nie znajomego, czy od Anonima - jednako. :p
Przepraszam, jest mi tak źle - własnie zmarł nasz Gratis. Nacierpiał się kocina ale już ma spokój.

Link to comment
Share on other sites

Masakra jaki ten pies jest biedny , jaki on ma smutny pyszczek. Dzisiaj jak patrzyłam na jego "twarz" to normalnie widać krzywdy , które go spotkały. Bardzo grzeczny i spokojny, i tak spragniony człowieka , dobrego człowieka, dzisiaj Ankę _Szklankę łapką prosił ,żeby go jeszcze dotykała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']Masakra jaki ten pies jest biedny , jaki on ma smutny pyszczek. Dzisiaj jak patrzyłam na jego "twarz" to normalnie widać krzywdy , które go spotkały. Bardzo grzeczny i spokojny, i tak spragniony człowieka , dobrego człowieka, dzisiaj Ankę _Szklankę łapką prosił ,żeby go jeszcze dotykała.[/QUOTE]

[B]Czorcik[/B] tak, ale jest taki słabiutki że na tych pozostałych trzech łapkach ledwo ustał :( Już dawno nie widzialam takiego bólu na psiej buzi :( Dopiero wróciłam z psich objazdów, więc jutro wrzucę zdjęcia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...