Jump to content
Dogomania

Liza i jej nowy dom z duzym bratem Neonkiem!!!


Recommended Posts

[SIZE=4]nie pogonisz nas?!:p[/SIZE]
[SIZE=4] [/SIZE]

[SIZE=4][/SIZE][CENTER][B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA BAZAREK DLA ALBY![/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4] [/SIZE]

[SIZE=4][/SIZE][CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216552-Biżuteria-galanteria-i-dodatki-dla-chorej-Astki-Alby-do-03.11"][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/threads/216552-Biżuteria-galanteria-i-dodatki-dla-chorej-Astki-Alby-do-03.11[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/CENTER]

[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][SIZE=3]watek ALby[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][URL="http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=6701"][COLOR=#4444ff]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=6701[/COLOR][/URL][/COLOR][/FONT]


[CENTER][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][SIZE=3]sunia przebywa w schronisku na Śląsku ... w tym samym w którym kilka dni temu uśpili młodego i zdrowego Amorka [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][URL="http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=85&t=6766"][COLOR=#4444ff]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=85&t=6766[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][COLOR=#3e3e3e]
[CENTER][/COLOR][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][SIZE=3]pieniądze przeznaczone będą na leczenie i hotelowanie suni (nie ma stałych deklaracji), nie pozwól aby podzieliła los Amorka!!!!! Pomóż nam zabrac Albe z tego miejsca........[/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neonek jest niski i takie krepy :) wazy 37, 38 kilo. ciocia J_ulia kazała mi go odchudzic bo wtedy lepiej bedzie z łapka. Ja tego nie widze ale ciocia mowi ze schudł.
a Ozzy do bardzo duzy chłopczyk. :) Biedactwo schudło troszke ale moze i teraz bedzie mu lzej troche i tez lepiej dla stawow. Tak sobie to tłumacz:)
Wazne zeby był zdrowy a wage jeszcze nadrobi:)
Tak smutno mi było ze Ozzulek chory bo to rowiesnicy i w tym wieku czasami jakies choroby łapia.
mnie straszyli tez prostata i jajka chcieli mu wycinac. A on zdrowy w tej kwesti:) miał robione usg i dwa tyg temu tez był badany i wszystko dobrze. Czasami wiecej strasza a potem wszystko dobrze sie konczy. Neo jest alergikiem i cale zycie na sterydach i tabletkach roznych, przeszedł odczulanie te drogie ok dwa lata temu i powiem szczerze, ze jest o niebo lepiej. Ja to optymistka jestem i to pomaga :)

Buziaki dla Ozzulka i dla Alicji lizu lizu od Neonka i lizy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia Wielogorska']A moja Liza jest szczerbata:evil_lol: Tak z Neonkiem szarpała sznureczek ze na drugi dzien wypadł jej zab na dole. :evil_lol:

A najlepsze to, że Ja jem słoneczkik łuskany i ten zab wygladał tak samo jak ten słonecznik. Dobrze, ze go nie zjadłam :loveu:;)[/QUOTE]

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:shake: Brak czasu na nowe zdiecia ostatnio:shake:
Ale o Lizuniu wszystko dobrze, moja ksiezniczka jest przekochana, zdrowa jak rybka, synus tez zdrowy:multi::multi:..........................

Teraz zima i Mikołaj sie zbliza.....................
..................... do schroniska tez przyjdzie:) z dwoma sniezynkami.....................
...........................z dwiema Juliami oczywiscie.................................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia Wielogorska']:shake: Brak czasu na nowe zdiecia ostatnio:shake:
Ale o Lizuniu wszystko dobrze, moja ksiezniczka jest przekochana, zdrowa jak rybka, synus tez zdrowy:multi::multi:..........................

Teraz zima i Mikołaj sie zbliza.....................
..................... do schroniska tez przyjdzie:) z dwoma sniezynkami.....................
...........................z dwiema Juliami oczywiscie.................................[/QUOTE]

dobrze że dziecka zdrowe :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[quote name='Julia Wielogorska']:shake: Neonek ma chore oczko juz drugi tydz i nie chce sie zagoic:shake:
3st idziemy na mała operacje :shake: bedzie miec zszyta powieke bo rogowka w oku mu sie nie chce goic.[/QUOTE]


qrczaki ... trzymamy kciuki za zdrowie Neonka
ukochaj mocno chłopaka od nas
i Lizaka ;) też

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']qrczaki ... trzymamy kciuki za zdrowie Neonka
ukochaj mocno chłopaka od nas
i Lizaka ;) też[/QUOTE]


Neonek ukochany :lol: Liza tez :lol:
Synus biedny jest i to bardzo :-( a nie wyobrazam sobie go przez dwa tyg z jednym okiem. Bedzie jednooki bandyta. I trzeba go pilnowac 24h na dobe bo Liza nie moze mu tego lizac a zamknac w drugim pokoju jej nie moge bo bedzie płakac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Wrzód na rogówce? Bidul. Trzymam kciuki za zabieg i aby przyniósł efekty.[/QUOTE]

Nie wrzod tylko bawił sie z drzewkiem i jakas galaz mu w oko sie nadziała. Przez 9 lat sie bawil tak i niszczył juz takie wysuszone drzewa a teraz taki numer.
Ma taka plame na oku w wielkosci małego paznokcia i nie chce sie to goic. bedzie miec zszyta powieke i mam nadzieje ze bedzie umiał normalnie sie poruszac widzac tylko na jedno oczko. Biedny plakusia wieczorem bo musi go to bolec:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia Wielogorska']:shake: Neonek ma chore oczko juz drugi tydz i nie chce sie zagoic:shake:
3st idziemy na mała operacje :shake: bedzie miec zszyta powieke bo rogowka w oku mu sie nie chce goic.[/QUOTE]

kurcze , bidulek :(
i konieczny po operacji klosz ;/....

U kogo będziecie operować ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...