Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

[quote name='furciaczek']T

Nie wiem kiedy ludzie zdadza sobie sprawe ze pies jak ma duzy pysk i wielkie zeby nie musi byc "zly":roll: Najbardziej na tym wszytkim ucierpiala sucza...mam nadzieje ze minie jej ta niepewnosc... przeciez ona nawet 2 lat nie ma...w sensie psychicznym ten pies to jeszcze szczenior:placz: i kazda taka sytuacja moze zaprzepascic moje miesiace staran zeby byla normalnym psem...[/quote]

[COLOR=DarkRed][B]mamm nadzieję, ze Fur będzie wsio Ok,bo moja sucz.......przez cygana który na widok szczeniora wielkości dużego łaciatego szczura dostawał spazmów(reakcaj podobna tylko nie uciekał na schody ale chował się zasamochód)............. niestety z tego leku wyłaziłyśmy dluuugo bardzo długo......nie wiem czy do końca bo się na wiochę przeprowadziliśmy

i Lujka do dzisiaj niezbyt przebada za ludźmi nie w domu

i jak tu mieć normalnego psa-mordercę jak zawsze jakiś wszarz ci to popsuje:angryy:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

oj Wy to macie zawsze przygody :(
Biedna Fur, rozumiem Twoje obawy gdyby ktoś zrobił coś takiego przy mojej Bianie , która wszystkiego się panicznie boi to pewnie na marne poszłoby 9 miesięcy naszej ciężkiej pracy nad nią - na szczęście ona jest małym pieskiem nie zwbudzającym u większości ludzi lęku , chociaż z ludźmi nic nie wiadomo czego kto się boi :(

No a my dziś jesteśmy po sterylce i o kciuki prosimy żeby wszystko ładnie się zagoiło :)
pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']bede upierdliwa..........dawa fotki[IMG]http://www.pic4ever.com/images/swear1.gif[/IMG].......................[IMG]http://www.pic4ever.com/images/4chsmu1.gif[/IMG][/quote]



[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Loluś :razz::razz::razz:...cóż za zniewalający uśmiech ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja tak w biegu...czasu mam jak na lekarstwo...pozatym leeeen mnie dopadl:lol:

Fur sie juz nie boi...jest niepewna fakt ale mysle ze zapomni szybko... niestety pojawily sie u niej zachowania zagresywne w stosunku do okreslonego typu ludzi...facet z reklamowka...sucz zeby na wieszku, warkot itd...:roll: naszczescie do opanowania, jedno slowo i sucz sie zamyka...ale sam fakt dobija mnie psychicznie...
Dzisiaj fur zostala chichuahua bez papierow:evil_lol: Policjant sie pyta co to za mix...wnerwia mnie to pytanie...wiec mowie ze ciulala bezpapierowa i wyroslo mi tajue cos hihi

Mam na glowie teraz dwa haszczaki ktore biegaja 30min TYGODNIOWO... wiec troche pracy z ich ulozeniem mam...po jednym treningu z nimi nie mam sil na nic...

Fotki jakos niedlugo:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Policjant sie pyta co to za mix...wnerwia mnie to pytanie...wiec mowie ze ciulala bezpapierowa i wyroslo mi tajue cos hihi
[/quote]

[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/rotfll.gif[/IMG][IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/rotfll.gif[/IMG][IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/rotfll.gif[/IMG]
Moje sznupy kilka dni temu zostały yorkami:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Cześć Fur[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/Hi.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

czesc fur przykro mi z powodu zainstanialej sytuacji biedna mala, ale zupelnie nie potafie zrozumiec czemu duzo osob porusza tu kwestie religi hindusow przeciez w nich nie ma nic o tym ze duze psy trzeba tepic i uciekac... to jest sprawa indywidualna moze kiedys faceta pogryzl jakis duzy pies powaznie i teraz spierdala jak widzi takiego psa nie kazdy musi lubiec psy i to ze ktos nie lubi albo panicznie sie boi trzeba uszanowac i jakos zyc w zgodzie. ja bym po ochlonieciu pogadala z tym facetem zeby potem nie bylo paniki ani z jego strony ani z twojej jak sie widzicie i zycie bedzie przyjemnejsze

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]??????[/B][/COLOR][/FONT]
[/CENTER]
[FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qrde.... to jak.... jak mamy umówić na randke twoja ciulałke z moim.... jak sie ostatnio okazało ... UWAGA!!!!! nowofunlandem :loveu::loveu::loveu:



a pozatym wszyscy zdrowi :loveu::loveu:


buziaczki:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']ciulala hehe cześć Gosieńko :loveu:[/quote]

Czesc kochana

[quote name='eria']:shake::angryy::shake::angryy::shake:[/quote]

Dokladnie...

[quote name='Doginka']
Moje sznupy kilka dni temu zostały yorkami:evil_lol:
Cześć Fur[IMG]http://e-psy.pl/images/smiles/Hi.gif[/IMG][/quote]

Haha niezle:lol:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.....chichuahua .....[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]to śmiecham Ja ....właścicielka Blabladora :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

Jak mozna Ozulka z labkiem pomylic haha ludzie sa niemozliwi:evil_lol:

[quote name='agaciaaa']Co znaczy ten tytuł? :razz: chyżby jednak sie udalo? :)[/quote]

Ja niec nie wiem:eviltong:

[quote name='anetta']Zagoń TZ do pomocy przy haszczakach;)

Cziłałka buhhahahaa[/quote]

O nie haszczaki sa tylko na mojej glowie...wlasnie wrocilam od nich...3 godziny treningu...a psy wcale nie zmeczone...

[quote name='diabelkowa']czesc fur przykro mi z powodu zainstanialej sytuacji biedna mala, ale zupelnie nie potafie zrozumiec czemu duzo osob porusza tu kwestie religi hindusow przeciez w nich nie ma nic o tym ze duze psy trzeba tepic i uciekac... to jest sprawa indywidualna moze kiedys faceta pogryzl jakis duzy pies powaznie i teraz spierdala jak widzi takiego psa nie kazdy musi lubiec psy i to ze ktos nie lubi albo panicznie sie boi trzeba uszanowac i jakos zyc w zgodzie. ja bym po ochlonieciu pogadala z tym facetem zeby potem nie bylo paniki ani z jego strony ani z twojej jak sie widzicie i zycie bedzie przyjemnejsze[/quote]

Ja osobiscie nie mam nic do ich religii, niech wierza w co chca ja to moge jedynie uszanowac i tak tez wlasnie robie.
Ale jezli ktos decyduje sie mieszkac w kraju gdzie psy traktuje sie inaczej to i oni powinni nieco zminic w swoim postepowaniu. Gdyby koles trafil na inne psy mogloto sie skonczyc tragedia...





[quote name='clockwork'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=blue][B]??????[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]



[FONT=Arial][COLOR=blue][B]qrde.... to jak.... jak mamy umówić na randke twoja ciulałke z moim.... jak sie ostatnio okazało ... UWAGA!!!!! nowofunlandem :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]



[B][FONT=Arial][COLOR=blue]a pozatym wszyscy zdrowi :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]


[B][FONT=Arial][COLOR=blue]buziaczki:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

Buhahah wyobraz to sobie niuf z cilala:loveu: Jakie piekne szczeniry by nam wyszly:diabloti:

[quote name='Atkaaaa']Właśnie o co chodzi z tym tytułem? :D[/quote]

No o to ze chyba bedzie nas wiecej:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...