Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Osz kurka ......co z Czego Gburia tak spuchła :crazyeye::crazyeye::crazyeye:....trzymam :kciuki: żeby było wsio oki.....Ozzy nam taką akcję zrobił jak mial wstrząs anafilaktyczny ...poszło mu potem po wątrobie solidnie :razz:


No pokazuj to COŚ [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']kot :crazyeye: a ja byłam pewna że to nowy pies :eviltong: a pies trzeci będzie, czy jednak nie?[/quote]

Bedzie i pies...:diabloti:

[quote name='lolka75']takie kociska z klapnietymi uchami to rasowce:cool3:....gdzies widzialam strone o nich:hmmmm:[/quote]

To zwykly dachowiec:loveu:


[quote name='Niki-lidka']tak Sis my to mamy szczescie do alergicznych piechow:(
mi wetka zaproponowala zebym przerzucila sie z abi na RC hypoallergetic...wiesz ile ta karma kosztuje? matko
zna ktos jakid odbry odpwoiednik tej karmy..w nieco nizszej ceinie?[/quote]

Jak narazie wszytko wskazuje na jednorazowa reakcje...prawdopodobnie od plynu do mycia podlog... mam nadzieje ze wiecej sie nie powtorzy

[quote name='Dorkaa']O kurczaczki... niech Fur nam tam zdrowieje, mam nadzieję, że kotecek czegoś nie przywlókł.[/quote]

Kocina bezimienna wyglada na zdrowa...

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Funciaczkowa napisz że wszystko ok ......plissssss[/B][/COLOR][/FONT]


[B][FONT=Arial][COLOR=red]Byłam na poczcie ;).....:calus:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

Wsio OK:loveu:


[quote name='malawaszka']ale z tego co pamiętam to ona drugi raz tak spuchła prawda???[/quote]

Hmmm a wiesz ze wstyd sie przyznac ale nie pamietam:oops:

[quote name='anetta']O rany. Głaski dla Furr :(


Kot? a ja myślałam że pies :diabloti:
Szkocki ma takie uszy :razz:[/quote]

Ona ma klapniete bo jeszcze malenka jest...jak urosnie to jej sie wyprostuja...Terror jak byl malutki tez klapaciak byl:loveu:


Pojecia nie mam jak ja nazwac:shake:

Link to comment
Share on other sites

Hej Gosiaczku :loveu:, trochę mnie tu nie było i jak zwykle jak wracam, to czytam o jakiś nowych przebojach.:oops: Oj, Furciaczkowa jest niemożliwa, z resztą jak nie ona to Prezio ci podnosi ciśnienie, ale najważniejsze że zawsze wszystko dobrze się kończy! Macie małą kocinkę?:-o Ale jaja!:lol: Super! Zajrzę jutro podziwiać foteczki!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Hej Gosiaczku :loveu:, trochę mnie tu nie było i jak zwykle jak wracam, to czytam o jakiś nowych przebojach.:oops: Oj, Furciaczkowa jest niemożliwa, z resztą jak nie ona to Prezio ci podnosi ciśnienie, ale najważniejsze że zawsze wszystko dobrze się kończy! Macie małą kocinkę?:-o Ale jaja!:lol: Super! Zajrzę jutro podziwiać foteczki!:loveu:[/quote]

Tak najwazniejsze ze wszytko sie dobrze konczy:loveu:

A fotki za kilka dni dopiero...klopoty techniczne mam;)

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie robie sobie zakupy na necie coby sobie humor poprawic... mialam kupic jakas mala zabaweczke kociatym...no ale zobaczylam to i stwierdzilam ze musze to miec:loveu:
[IMG]http://images.andale.com/f2/105/107/18920724/2007/3/18/S_AND_CAT_POSTS_IN_BOOTH_AT_YARD_014.jpg[/IMG]

Tylko 2 metry wysokosci:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Beda zachwycone:diabloti: Juz kupilam:loveu::multi:
TZ mnie zabije hihi[/quote]

[COLOR=DarkRed][B]e tam........... nie ubije


kto by się NIM i zwierzyńcem zajmował:diabloti::diabloti::diabloti:
.............mój też mrauczał że:mad: koty , zwłaszcza jak im ostatnio dwie pary drzwiczek instalował, coby przed Luska mogły się skryć
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko w południe :loveu::loveu:

właśnie wrociłam z wyprawy po własne , prywatne pieniądze .....na 2 bankomaty we wsi oba nieczynne :angryy::angryy::angryy:...a ja poszłam tylko z kartą bez DO więc o wybraniu w PKO lub Agencji nie ma co marzyć :angryy::angryy:...czulam się jak żebrak pod kosciołem stojąc pod nieczynnym bankomatem :mad:nie pierwszy raz zresztą :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='furciaczek']Beda zachwycone:diabloti: Juz kupilam:loveu::multi:
TZ mnie zabije hihi[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:nie ubije ....w końcu sam przyniósł .....:roll:zajączka ;)

o rany ta ostatnia półka dla Ciebie ;)
[url]http://images.andale.com/f2/105/107/18920724/2007/3/18/S_AND_CAT_POSTS_IN_BOOTH_AT_YARD_014.jpg[/url]
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...