Jump to content
Dogomania

Skaczące stafiki


Recommended Posts

Ania, nie łam się, nie jest tak źle :D Dziewczyny w ZK obejrzały ząbki, Dorota też, jest jeszcze czas.

mariusx, a czyje uszy podgryzają? Swoje, nasze czy świńskie? :wink: Penny uszy liże i...hm...faktycznie skubanica podgryza! Ale leciutko :P Jakoś wcześniej nie zauważyłam, może dlatego, że rzadko jej na to pozwalam.

Tomo, Boss Tonn uważa, że mam niewychowanego stafika i sobie z nim nie radzę, skoro skacze na ludzi. Chciałam was poinformować, że wszyscy jesteśmy nieudacznikami i mamy bardzo niekulturalne psy. I za to są takie kochane :lol: :lol: :lol: Nie dość, że skaczą, są łakome to jeszcze gryzą uszy.

Co do łakomstwa to Penny ma takie napady, czasem nie je pół dnia a czasem jest jak odkurzacz, jak leci, mięso, jabłka, banany, pomarańcze, bułeczki, cherbatniki, rutinoscorbin, uszy, kosteczki, paprykę, twaróg, zabawki córeczki, papier toaletowy i inne przysmaki :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marto masz racje my wszyscy nie mamy pojecia jak radzic sobie z naszymi staszkami . HAHAHA!!! :lol: Ostatnio spotkalam sie z treserem [przypadkowo na spacerze], oczywiscie moja staszka chybla na niego z radoscia . Pan treser byl oburzony wyczynami mojego psa i zacazal mi dawac madre rady jak mam postepowac zeby pies nie skakal. Oczywiscie to co mowil przerabialam juz jakis czas temu i przabiam na karzdym spacerze po dzis dzien . Niestety rezultatow nie widze. JAK SKAKALA TAK SKACZE.

:roll: :lol: :oops:

Uszy a i owszem podgryza, niestety czasami zdarza sie ze trafi w bardziej bolesne miejsca ,ale rownie odstajace :o :o :o .

Link to comment
Share on other sites

Tomo, a jakie inne części wystające podgryza, bo moja chora wyobraźnia podpowiada i różne głupie rzeczy... :wink: :lol: :oops:

Kamień spadł mi z serca, ze nie tylko moja psica jest mieszańcem z kangurem :D Ale muszę się pochwalić, nauka ne poszła w las, wczoraj Penny upolowała wzrokowo dzieciaczka i ruszyla na niego jak torpeda, ja się wydarłam na całe osiedle: Penny nie skacz!!!!!!!!! i wyobraźcie sobie...nie skoczyła! Tylko okrążyła w podskokach maluszka i wróciła do mnie :D :D Ale za to dzisiaj rano tak obskoczyla sąsiada, że biedak pogubił zakupy... :-?

Link to comment
Share on other sites

Boss Tonn uważa, że mam niewychowanego stafika i sobie z nim nie radzę, skoro skacze na ludzi...

Po pierwsze BossTone jak coś, no ale już nie liczę, że zapamiętasz.

Po drugie tyczyło się to bardziej ciebie i wcześniejszej "miłej" dyskusji, niż twojej suki.

OK koniec krótkiej dygresji, ale nie lubię, jak pisze się o mnie za moimi plecami.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam bardzo, jakie plecy? Przecież to forum dla wszystkich, w każdej chwili wszyscy mogą przeczytać co napisałeś ty czy ja. Dobrze wiesz, że twoja uwaga o moim braku możliwości kontroli nad psem była złośliwa, nie na miejscu i nie na temat. Jak widzisz jest to cecha typowa dla stafików.

Poza tym określiłeś mnie, bo jak sądzę dobrze mnie znasz. Nie pamiętam skąd. Nie powinieneś w ogóle mnie oceniać, to nie jest forum o MCH tylko o psach. Oceniaj mojego psa. Można dyskutować, ścierać się, wymieniać poglądy. Popieram taką ideę. 8)

A poza tym, Boss Tone, nie musisz odpierać moich zarzutów, jeśli uważasz, że są niesłuszne. Życie zweryfikuje je samo :roll:

Następnym razem, jak bedę o tobie wspominała, wyślę ci info na priv, jak wolisz :lol:

Link to comment
Share on other sites

... Dobrze wiesz, że twoja uwaga o moim braku możliwości kontroli nad psem była złośliwa, nie na miejscu i nie na temat...

Dla ścisłości była to kontynuacja dyskusji i twoich wywodów z innego topicu.

Poza tym określiłeś mnie, bo jak sądzę dobrze mnie znasz. Nie pamiętam skąd.

Na szczęście jedynie czytam co piszesz i jeśli temat mnie interesuje lub co gorsza dotyczy to włączam się do rozmowy. Nie mam ochoty odnosić się do takich Twoich postów, ale jest na to tylko jedna rada-nie pisz o mnie!!

A poza tym, Boss Tone, nie musisz odpierać moich zarzutów, jeśli uważasz, że są niesłuszne. Życie zweryfikuje je samo :roll:

:hmmmm:

Następnym razem, jak bedę o tobie wspominała, wyślę ci info na priv, jak wolisz :lol:

Liczę, że nie będzie następnego razu :hand:

Link to comment
Share on other sites

No Martucha nie dość ze nie wychowany pies :evilbat: to jeszcze problemy z Tobą :evilbat: brak mi słów.... ;p

Ja nie wiem jak Marta wychowuje swojego serdelka :D , nie dość, że skacze, wiadomo w jakich celach, JEST ŻĄDNA KRWI :evilbat: to jeszcze na spacerach chce pożreć moją malutką Koficzkę :D

MARTUCHA Wracaj do Wrocławia z tej wiochy nadmorskiej, w końcu trzeba się umówić i porozmawiać :drinking: o wychowaniu Twojej baryły... :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Kto jak kto Olcia, ale to TY powinnaś wiedzieć najlepiej jaka jest moja sunia...nie wychowana :lol: Tylko ona potrafiła w wieku 4 miesięcy przerwać zabawę i przyjść do mnie :evilbat: i nadal tak jest :evilbat: Co powinien powiedzieć Ruffi, skoro jego dożyca wskoczyła mi na plecy na powitanie... Skoro jesteś taka wredna to nie wrócę tak prędko... :evilbat: :wink: Żadne spotkanie się wam nie uda beze mnie :evilbat: Wrrrrr......

Link to comment
Share on other sites

Kto jak kto Olcia, ale to TY powinnaś wiedzieć najlepiej jaka jest moja sunia...nie wychowana

Oj wiem wiem...jest taka nie wychowana, że włazi do wózka z kopytami :evilbat: hahahaha, a Koficzka za nią, a Ty wredna baba nie pozwalałas mojej kruszynce zaznać przyjemności jeżdzenia w wóżeczku :evil: A Kofi tak bardzo chciała.... :evilbat: :evilbat: :evilbat:

A co do spotkania to masz racje, bez Ciebie żadnie nie będzie takiee wspaniałe!!!!! A propos spotkań, niedługo zamieszczę fotki z naszego ostatniego spacerku!!!! Chce Cie poinformować, że TWOJE zdjecie tez sei tu znajdzie!!! Czy mogę do kogoś przesłać fotki by je tu wstawić.

Fotki są super, a jak bedziesz niegrzeczan to zamieszczę TE :evilbat: zdjęcia, wiesz które... 8) Tylko myślę, że młodsi forumowicze mogliby sie zgorszyć!!! Ja też sie zgorszyłam jak odebrałam je od fotografa :evilbat:

Buziaki

Link to comment
Share on other sites

:o :o :o Olcia, jak wstawisz moje fotki ze mną w roli głównej przed autoryzacją, to ci zrobię taką sesję zdjęciową, że ci w pięty pójdzie. :evil: :evil: :evil: A Twoja Kofi-Toffi jest wielka, ciężka i tłusta i nie zmieściłaby nawet swojego zadu w koszu dla Penulki malutkiej. 8) 0X Mam nadzieję, że nie znajdzie się żadna dobra dusza co by ci te zdjęcia wstawiła... :evilbat: Na ty m forum zresztą trudno znależć dobrego człowieka. :evilbat: Prędzej dobrego psa spotkasz.

Cary, ja już dawno Rufiemu mówiłam, ze powinien się wziąć za pasudę Miyę. Nawet uroda jej nie pomoże jak będzie taka rozpuszczona :roll:

Link to comment
Share on other sites

:lol: MARTUCHA wypraszam sobie! Koficzka wcale nie jest wielka i tłusta!!!! :D wazy jedyne 31-32 kg i jest lekka i zwinna jak baletnica! a do tego wózeczka to faktycznie cala by nie weszła, alee to tylko przez to, ze masz jakis wózek mikroskopijny 0X !!!!!

Olcia, jak wstawisz moje fotki ze mną w roli głównej przed autoryzacją, to ci zrobię taką sesję zdjęciową, że ci w pięty pójdzie

:drinking: JUZ SIĘ BOJĘ :evilbat: Skąd moja droga Ty moje fotki wezmiesz?

Mam nadzieję, że nie znajdzie się żadna dobra dusza co by ci te zdjęcia wstawiła...

nie wierze! tu na pewno wszyscy są ciekawi co wyrabiałas!!! moze ktos jednak pomoze wstawic fotki ?? czy jest jakas dobra dusza?

Link to comment
Share on other sites

@ Dag

To SUPER, tylko nie mówmy nic Marcie... :evilbat:

Jutro zeskanuje fotki i wysle Ci. Aha wyslij mi na priva adres na który moge wyslac WSZYSTKO

@ MARTA :evilbat: :evilbat:

Juz niedługo całe forum zobaczy TE :lol: zdjęcia, wszyscy zobaczą TWOJĄ niewychowaną, skaczącą Penny, Tadeuszka Jagody i moją Kofencję :)

NO A PRZEDE WSZYSTKIM CIEBIE :evilbat: :evilbat: :evilbat: To zdjęcie z Tobą w roli głównej to REWELACJA !!!!!!! :drinking:

Link to comment
Share on other sites

:evil: :evil: :evil: :evil: Olcia, jesteś trupem, Dag, jak możesz, zdrajco... :x :x Carry, czekaj i ciebie dopadną :evilbat:

Olcia mam nowy malutki aparat, nawet sie nie zorientujesz jak zrobię ci takie kompromitujące fotki :evilbat: I na najbliższej imprezie w pubie, jak leżysz tradycyjnie zalana pod stołem... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Olcia, jesteś trupem

hahahahahaha juz się boję :lol: :lol: :lol:

Olcia mam nowy malutki aparat
Martus kochana, naprawde, ale chwalic sie takim malutkim aparatem... no i pewnie na baterie... a ja zawsze myslałam ze Ty w duzych gustujesz :evilbat: :evilbat: a tu nagle malutki... no wiesz...!!!!! :)

A co do spotkania to tylko gadasz i gadasz, napisz konkretnie kiedy bedziesz a nie zwodzisz na pokuszenie... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...