Jump to content
Dogomania

~~~Splacamy mega dlug za pszczynskie psy...BUDRYSEK sama nie da rady...pomozmy~~~


monika083

Recommended Posts

Bazarek dla min. Rysia i Romusia

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/218864-%21%21%21%21%21-BAZAREK-KSI%C4%84%C5%BBKOWY-stan-b.-dobry-na-4-biedy-do-17.12.11r"]http://www.dogomania.pl/threads/218864-!!!!!-BAZAREK-KSI%C4%84%C5%BBKOWY-stan-b.-dobry-na-4-biedy-do-17.12.11r[/URL].

[url]http://www.dogomania.pl/threads/218588-!!!SUPER!!!-Ciuszkowy-bazarek-na-zad%C5%82uzonych-Rysia-i-Romusia-do-7.12.11r[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Javena']No i co robić.Wszystko te pieniadze. Skad je wziasć ?? Klaudus też zadłużona. Moze faktycznie, gdzieś uderzyc do jakiejś fundacji?[/QUOTE]

... nie wiem czy mają środki i poczują się zobligowane do pomocy... to ogromne koszty ( nie tylko Chiron, bo w Medwecie większa kwota i także upominają się, ale nie postawili jeszcze sprawy na ostrzu noże...a kiedy postawią?...) i to za psiaki,na których los nie miały najmniejszego wpływu.
A w fundacjach też brak stale środków (masa wezwań o pomoc )...
Czy będą mogły i chciały regulować długi za dogomaniackie psiaki ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Kurcze, nie ma nikogo. Pare osób tu wchodzi.[/QUOTE]

... ot, życie :(
Biednych zwierzaków w potrzebie taka masa, że trudno nadążyć... ja już nie wyrabiam, a BUDRYSEK na dogo nie ma, ale w realu non stop nowe zwierzaki- nawet benia mi wynalazła w tragicznym stanie :(...
Pysia, prawie już w dobrym stanie po amputacji, a tu coś ze skórą sie znowu dzieje...:shake:... i tak bez mała dziennie do weterynarzy nowe biedactwa zawozi.
Ja już nie nadążam... wczoraj dostałam rozliczenie z MEDWETU. Po skończonym bazarku dla Kamuni, wstawię...

Zapraszam też na bazarek dla niezwykle proludzkiej beniutki, która co miesiąc ma problemy z zebraniem środków na hotelik... a z adopcją u niej nieco ciężko:-(
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/219025-Pi%C4%99kne-srebro-z-granatami-koralem-opalem-i-bursztynem_-na-bernardynk%C4%99-Kami%E2%80%A6-12.12[/URL]

...oczywiście o pomoc w bazarku min. dla BUDRYSKOWYCH dzikusków proszę (cz1 i cz2... w podpisie)

Link to comment
Share on other sites

[B]A jeśli chodzi o komputer BUDRYSEK to zepsuł się sam komputer czy monitor?[/B]
Pytam w ten sposób bo czasami ludziska na monitor mówią komputer - ogólnie, a to ogromna różnica.
Popytałabym TZ-a czy ma jakiś niepotrzebny.

Co do długu, który ma być spłacony do 15 grudnia to natychmiast nie zajmie się tym komornik. Najpierw sprawa trafia do kancelarii, która za pośrednictwem firmy odzyskującej długi stara się przez dłuższy czas nękać dłużnika, potem jeśli efekt jest zerowy oddają sprawę do sądu. Zbierajcie te pieniążki i wpłacajcie, a nic złego się nie stanie nawet po przekroczeniu terminu gdyż dług powoli jest spłacany i widać tu dobrą wolę dłużnika.
Z firmami windykacyjnymi też można ładnie się dogadać na spłatę w ratach. Będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

.. i moja prywatna wojna z myśliwymi:diabloti::

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/219033-Podw%C3%B3jna-podp%C3%B3rka-do-broni-X3M1-zamieniana-w-kijki-Nordic-Walking_-do12.12-na-BDT?p=18150183#post18150183"]http://www.dogomania.pl/threads/2190...3#post18150183[/URL]
[SIZE=4][COLOR=black][B][SIZE=5]
[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=black][B][SIZE=5] [SIZE=6][COLOR=red]ZAMIEŃMY[/COLOR] podpórkę do broni w kijki[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=red][B]Nordic Walking[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black][B][SIZE=5][SIZE=6]...
do tego idealnie się nadaje!!!!
[/SIZE]
... ku pożytkowi nie tylko podopiecznych BUDRYSEK, ale i leśnych zwierząt...
oraz na pożytek dla naszego zdrowia!

[SIZE=6]Zapraszamy![/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam... w imieniu zwierzaków BUDRYSEK.

A co do tego co mi mówiła BUDRYSEK- jak dobrze zrozumiałam, coś jest nie tak z kompem(błagam nie pytajcie co- BUDRYSEK mówiła, ale ja nie tylko, że nie wiem o czym, to nawet nie pamiętam... )... można naprawić, ale trzeba było wybierać: auto, czy komputer.
Wybór był jednoznaczny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']O rany:(, ale wybory:( zalamuje to wszystko[/QUOTE]

... ot, stoik się ze mnie zrobił ... takie jest życie- jeden giga wybór!

Wybór: komp/ auto bardzo istotny, bo pomaga pomagać i ratować... tylko, że ja boję się zawsze wyborów ostatecznych: jedzenie/lekarstwa/zabiegi- operacje/zabrać w bezpieczne miejsce... a przed takimi także staje BUDRYSEK na co dzień.
I nie ona jedna... niestety mamy tu ogromną ilość takich sytuacji.

...i ta przemożna siła pieniądza i uzależnienie od niego...wiem, że to normalne i naturalne, ale przyznam, że czasami przytłacza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Zrobię dziś bazarek.
CZy pieniądze wpłacać bezpośrednio do lecznicy czy ktoś będzie zbierał i wpłacał? Ta druga opcja jest chyba lepsza, bo będzie kontrola nad wpłatami. Inaczej będzie wielki bałagan.[/QUOTE]

Poker, ja zbieram i rozliczenie jest na pierwszej stronie, tez chce jakis bazarek jeszcze szybki zrobic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']
CZy pieniądze wpłacać bezpośrednio do lecznicy czy ktoś będzie zbierał i wpłacał? Ta druga opcja jest chyba lepsza, bo będzie kontrola nad wpłatami. Inaczej będzie wielki bałagan.[/QUOTE]

Poker, od początku tak proponowałam, ale nie wyszło.


[quote name='Justyna Lipicka']Ja bym zrobiła bazarek ogłoszeniowy (taki z 20stronami bo na ok tylu zalogowana jestem)ale...nigdy nie robiłam bazarków...i nie wiem czy nie za "młoda" stażem jestem...no i nie wiem jaką cenę się ustala za taki pakiecik??[/QUOTE]

nikt kto ma chęci nie jest za młody stażem na robienie bazarków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...