Jump to content
Dogomania

~~~Splacamy mega dlug za pszczynskie psy...BUDRYSEK sama nie da rady...pomozmy~~~


monika083

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[INDENT][B][SIZE=4][COLOR=red]Majeczka...wywalona na parkingu z myslą : "moze ją zabije...?"[/COLOR][/SIZE][/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211377-MAJA_-malutka-zwykła-choć-NIEZWYKŁA_-WIERNA-UFNA...PORZUCONA!_pomózcie-ogłaszać"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2113...cie-ogłaszać[/COLOR][/URL]! [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']tak nie może być - za dużo do spłacenia aby się poddawać...[/QUOTE]

oczywiście, ze nie można się poddawać!
oto przykład watku spłaconego długu (większości już znany)[URL="http://www.dogomania.pl/threads/202503"] Dzięki Wam MEGA dług Ulv został spłacony [/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofikowa']Mógłby ktoś zrobić kolejny bazarek cegiełkowy? Z poprzedniego udało się zebrać ok 600 zł, to chyba nieźle?[/QUOTE]

drugi cegiełkowy w tak krótkim czasie się nie sprawdzi, kto miał dać- dał
trzeba poczekać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magenka1']a czy nie można jakoś inaczej rozpisać ten dług na pierwszej stronie? jest mało czytelny i nie wiadomo w sumie ile jeszcze do zapłaty[/QUOTE]

a jak go rozpisac?
ja odliczam to ,co przeszlo przez moje konto, natomiast sporo osob wplaca bezposrednio do lecznic i wztedy trzeba czekac na rozliczenia z lecznic i to BUDRYSEK bedzie aktualizowac,

Link to comment
Share on other sites

bylo [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]6650,77 ,[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=5][COLOR=#ff0000][COLOR=black][SIZE=2]po tym co wplynelo na moje konto i przelam do lecznic i tych zaktualizowanych juz wplatach bezposrednio do lecznic zostalo do splaty[/SIZE]:[/COLOR][B]5595,47[/B] [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']a jak go rozpisac?
ja odliczam to ,co przeszlo przez moje konto, natomiast sporo osob wplaca bezposrednio do lecznic i wztedy trzeba czekac na rozliczenia z lecznic i to BUDRYSEK bedzie aktualizowac,[/QUOTE]

Monika,podaj mi proszę na PW nr konta, to przeleję z bazarków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Monika,podaj mi proszę na PW nr konta, to przeleję z bazarków[/QUOTE]

dzieki wielkie,
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]12 1140 2004 0000 3202 5721 0875 [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]MONIKA FLORKIEWICZ [/SIZE][/FONT]

to odrazu dolicze dyche z fotograficznego od siebie i przeleje do lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']bylo [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]6650,77 ,[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=5][COLOR=#ff0000][COLOR=black][SIZE=2]po tym co wplynelo na moje konto i przelam do lecznic i tych zaktualizowanych juz wplatach bezposrednio do lecznic zostalo do splaty[/SIZE]:[/COLOR][B]5595,47[/B] [/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Jejku, to już 1,000zł do przodu, super!!! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magenka1']najlepszym sposobem było wpłacać na jedno konto czyli do Ciebie a Ty byś przelewało na konto lecznicy wredy wszystko było by jasne, ale jeśli już jest tak jak jest to trzeba czekać na rozliczenia lecznicy obecnego stanu długu[/QUOTE]

tak było by najrozsądniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']tak było by najrozsądniej[/QUOTE]
jeśli bedzie nowe rozliczenie wtedy można przyjąć zasadę wszystkie pieniądze wpłacamy do Moniki (z bazarków i inne) a Monika by raz w tygodniu robiła przelew wtedy łatwiej byłoby kontrolować dług ale to tylko moja propozycja, Nikaragua Ty chyba prowadziłaś zbiórkę na inny dług czy robiłaś podobnie??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...