Jump to content
Dogomania

~~~Splacamy mega dlug za pszczynskie psy...BUDRYSEK sama nie da rady...pomozmy~~~


monika083

Recommended Posts

[quote name='jagpie']Dziewczyny to ile już uzbierałyśmy lub jaki pozostał dług?
Podnoszę wątek, bo pomoc potrzebna..[/QUOTE]

284,30 poszlo juz do lecznicy, odpisalam z dlugu (jest w 1wszym poscie)
na koncue mam 150 na dlug, a jeszcze czekam na wplaty z cegielkowego ,z ktorego bedzie ok 600. czyli zejdziemy ponizej 6 tys:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monika083']284,30 poszlo juz do lecznicy, odpisalam z dlugu (jest w 1wszym poscie)
na koncue mam 150 na dlug, a jeszcze czekam na wplaty z cegielkowego ,z ktorego bedzie ok 600. czyli zejdziemy ponizej 6 tys:)[/QUOTE]

Monia a co myślisz zeby juz drugi bazarek cegiełkowy zrobić? Bo jakby nie było, na nim najwięcej można uzbierać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagpie']Monia a co myślisz zeby juz drugi bazarek cegiełkowy zrobić? Bo jakby nie było, na nim najwięcej można uzbierać[/QUOTE]

mozna, ale wplace moze najpierw to co sie traz uzbieralo, jak mi reszta wplat dojdzie, bo sie pozniej pogubie:oops: zbieram deklaracje na kilka psow , plus bazarki, plus ten cegielkowy, i to jest masa wplat,a ja z czasem ostatnio kiepsko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']mozna, ale wplace moze najpierw to co sie traz uzbieralo, jak mi reszta wplat dojdzie, bo sie pozniej pogubie:oops: zbieram deklaracje na kilka psow , plus bazarki, plus ten cegielkowy, i to jest masa wplat,a ja z czasem ostatnio kiepsko.[/QUOTE]

wiem wiem, poza tym widać Twoje zaangażowanie w wielu wątkach, tak że szacun! :-)
Ale jakbyś potrzebowała wsparcia to służę pomocą, sama bym zrobiła taki bazarek, ale wiem ze na dogo nie jestem długo i pewnie byłby mały odzew

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jagpie']wiem wiem, poza tym widać Twoje zaangażowanie w wielu wątkach, tak że szacun! :-)
Ale jakbyś potrzebowała wsparcia to służę pomocą, sama bym zrobiła taki bazarek, ale wiem ze na dogo nie jestem długo i pewnie byłby mały odzew[/QUOTE]


ooo zrob jesli mozesz, a my bedziemy podnosic i kibicowac:)

Link to comment
Share on other sites

aparat mam w aucie, wiec dopiero jutro wkleje fote,

dlug z 2-giej lecznicy, na dzien 8.7:

Nico-565
Papajka-462
Krystynka-169
Tobi-321
Amigo-238

[B]TERESA BORCZ[/B] zaplacila za Wene i Rutke...bardzo dziekuje :)
wpłaciłam takze 26 zl(nastepnym razem doplaci wiecej-mialo byc 30 zl) od [B]Kamili_s[/B] za cegielki, poszlo na Tobiego

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red][B]Staruszeczek błaga o pomoc[/B][/COLOR][/SIZE] :(

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/211180-Stareńki-Dziadziu...Maleńki...Bezbronny...Bez-Szans...POMÓZ!?p=17255870#post17255870[/URL]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/143/dzadzius2.jpg/"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/341/dzadzius2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...