Jump to content
Dogomania

Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!


Nadziejka

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Owczarka niemieckiego długowłosego to chyba nie bardzo Stefan przypomina, nie?
Bo właśnie przeglądam psy przyjęte z tygodnia do Sosnowca, są albo oddane przez właścicieli, albo po śmierci, albo suki, albo spaniel, albo coś mini beżowe, no i pies właśnie w typie ONka długowłosego z Zagórza.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła jakaś starsza Pani....podobno było dziś ogłoszenie w Radiu Katowice że na rondzie Katowickim biega jakiś duży psiak ....próbujemy się tam dodzwonić ....
Widziałam się dziś z Ewcią była na Brynowie i rozdawała plakaty taksówkarzom ...nikt niestety nic o psiaku nie wiedział ani go nie widział ....
Ewcia nadal bez komputera....padł zasilacz ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Owczarka niemieckiego długowłosego to chyba nie bardzo Stefan przypomina, nie?
Bo właśnie przeglądam psy przyjęte z tygodnia do Sosnowca, są albo oddane przez właścicieli, albo po śmierci, albo suki, albo spaniel, albo coś mini beżowe, no i pies właśnie w typie ONka długowłosego z Zagórza.[/QUOTE]

Stefanek zdecydowanie nie jest owczarkiem długowłosym ...Gosiu a masz zdjęcie tego beżowego psiaka ??? AgusiaP szuka wszędzie Tarzana.
Wklejałam ten apel na wątkach.

Link to comment
Share on other sites

[B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/211503-Ślepek-Maciuś-stracił-oba-oczka-(-Każda-POMOC-potrzebna.Szukamy-domowego-DT-POMOCY!!/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]

[INDENT]30.12.2011. w Dąbrowie Górniczej z ulicy Granicznej zginął jasno rudy kundelek. Piesek wabi się Tarzan.
Krótka sierśc, długi ogon, oklapnięte uszka, krzywe przednie łapki.
Tarzanek jest psem sięgającym za kolano, nie jest wielkości Onka, ale główkę ma wielkości dużego psa. Może miec trudniści z chodzeniem.


Nie mam jego zdjęcia, ale jest podobny do tej suni

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-axS8InHJ2dk/TZOKGssHqDI/AAAAAAAAJfY/a6jm92_jxhQ/s640/DSC05076.JPG[/IMG]




Dziewczyny z Dąbrowy i okolic proszę rozglądajcie się
Gosiu spójrz na tego psiaka.....[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']a nie można na to rondo podjechać?[/QUOTE]
Ninuś próbuję dodzwonić się do właścicielki Stefka ....oni mieszkają blisko ronda ....wiadomości na razie nie potwierdzone .......chciałam z nią zweryfikować tą informację co jej właściwie powiedziała ta starsza kobieta ale niestety nie odbiera .....
Rozmawiałam z Elą .....psiak był podobno ogłaszany z informacji które dostała od Pani Basi że jest do odbioru przy rondzie ...ale gdzie dokładnie i o której to było ...NIC NIE WIEM!!!
Dzwonię i do radia i do właścicieli ...wszędzie ciszaaaaaaaa!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']a nie można na to rondo podjechać?[/QUOTE]
Ninuś próbuję dodzwonić się do właścicielki Stefka ....oni mieszkają blisko ronda ....wiadomości na razie nie potwierdzone .......chciałam z nią zweryfikować tą informację co jej właściwie powiedziała ta starsza kobieta ale niestety nie odbiera .....
Rozmawiałam z Elą .....psiak był podobno ogłaszany z informacji które dostała od Pani Basi że jest do odbioru przy rondzie ...ale gdzie dokładnie i o której to było ...NIC NIE WIEM!!!
Dzwonię i do radia i do właścicieli ...wszędzie ciszaaaaaaaa!!!!!!!!!

Gosiu bardzo Ci dziękuję za informacje ...Tarzanek to starszy psiak ..ma problemy z chodzeniem. Zaginął w Dąbrowie Górniczej!

Link to comment
Share on other sites

O matko,Stefanek uciekl:-( w kagancu:crazyeye::-( to juz kilka dni minelo....gdzie on moze byc?
oby sie szybko znalazl,bo czlowiek na zawal moze zejsc,napewno ktos go widzial,nie ma takiej opcji,zeby psiaka w kagancu nikt nie widzial,najlepiej poprosic o ogloszenia w radiu,ale tez i w prasie,ze zdjeciem,a tu jak na zlosc dlugi weekend/znowu/.gdzie nigdy nic nie mozna zalatwic.
Ja szukalam Saymona,ktory uciekl z Ds,ale nie znalazlam:-(:-(
Ale Stefcio napewno sie znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Panią Basią ...do radia dzwoniłyśmy wczoraj do nocy ...dziś próbowała nikt nie odbiera....dziś w radiu zero komunikatów na ten temat.
Stefanek jeśli to był on był widziany przez kilka osób na Brynowie w środę ....wczoraj już nikt nie potwierdził że widział psiaka. Plakaty są w aptekach ...sklepach ...wszędzie gdzie się dało powiesić na szybie. Podobno są naprawdę widoczne. Dodatkowo dostali je taksówkarze.
Nie znam dobrze Katowic ale myślę że może być na tym Brynowie ....w Centrum ...w Ligocie ...praktycznie wszędzie :(
To już tydzień jak go nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Jejku..to już tydzień jak nie ma Stefanka :(:(:([/QUOTE]

Beatko prawie 200 plakatów rozwieszonych i rozdanych i 2 telefony nic więcej :(
Zaraz zadzwonię do Pani Basi czy da radę dziś dotrzeć z plakatami na Ligotę ....w centrum są bo rozklejała Ewcia.
Dziś będzie trudniej bo większość sklepów zamknięta a te wieszane na zewnątrz zaraz są zrywane lub porwane przez wiatr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Beatko prawie 200 plakatów rozwieszonych i rozdanych i 2 telefony nic więcej :(
Zaraz zadzwonię do Pani Basi czy da radę dziś dotrzeć z plakatami na Ligotę ....w centrum są bo rozklejała Ewcia.
Dziś będzie trudniej bo większość sklepów zamknięta a te wieszane na zewnątrz zaraz są zrywane lub porwane przez wiatr.[/QUOTE]

No i właśnie,do tego ta pogoda nie sprzyja.....u mnie deszcz leje...:shake:ehh...mam nadzieję,że Stefanek się znajdzie!!! Musi !!!

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam @ do radia Katowice z prośbą o odpowiedź czy to tego psiaka ogłaszano. Zobaczymy ....
Dziś Pani Basia postara się wyruszyć na Centrum ...jeśli mi się uda wyrwać z domu też pojadę ....
Dużo karteczek z telefonami jest pozrywanych także wierzę że ludzie zrywają na wszelki wypadek gdyby Stefanka gdzieś zauważyli.
Oby ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...