Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

Elka,

Wszystkiego naj, naj, naj :-) I wielu takich okazji do swietowania! Gratuluje Ci tutaj, poniewaz sobota to dzien sesji plenerowych i zmuszona jestem uganiac sie po krzakach ;)

blaira,

Widowiskowa ta konstrukcja floralna :) Tylko troche taka ... hmmm ... niewyjsciowa :lol: Nie mniej podoba mi sie! :D

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Elka,

Wszystkiego naj, naj, naj :-) I wielu takich okazji do swietowania! Gratuluje Ci tutaj, poniewaz sobota to dzien sesji plenerowych i zmuszona jestem uganiac sie po krzakach ;)

A Ty nie wiesz, że to źle wpływa na włos? A jak Ci trawa podetnie? :P

Nic o siebie nie dbasz dziewczynko :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mokka,

To podcinanie to chyba juz jest wpisane w moj zyciorys ;)

A jesli juz do Ciebie pisze, to wiesz ... za tydzien musi byc tak samo dobrze jak w Maszewie :D Jak nie to :evil: :evilbat: :evil:

Wind, to Ty jeszcze nie wiesz, że Ela nas przeniosła z zerówki do open :-?

Tym razem nie będzie tak różowo, nie wywieraj na nas presji, bo spać nie będę mogła. :wink:

Link to comment
Share on other sites

aga,

Przeciez ja Mokke wzmacniam ... nawet bardzo ;) ;)

Coz dla mnie wzmocnienie typu :evil: :evilbat: :evil: jest baaaaardzo pozytywne ... bo przynosi pozytywny efekt! ;)

Mokka,

Wszyscy licza na Ciebie i Twojego czarnego "potwora toru" ;)

I na pozostalych tez liczymy ... baaaaardzo :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Żeby jeszcze slalomu i huśtawki nie było ... 8)
No hustawki jeszcze nie ma - przynajmniej u nas :wink: . A slalom moge ewentualnie tez zdemontowac :wink: .

Co do hustawki: jak pisala Sajko, dzieki jej pomocy deska jest juz na terenie Cavano. Teraz trzeba ja przyciac (jeden koniec jest szczerbaty) i pomalowac, jak rowniez zbudowac podstawe. W tym celu przydalaby sie pila tarczowa i stad moje pytanie: czy ma ktos dostep do pily, ktora moglby mi pozyczyc na pol dnia? Albo moze zna ktos stolarza, ktory przycialby nam te deski?

Link to comment
Share on other sites

Czy dzisiaj trenujemy mimo ohydnej pogody? Bo jakoś moja mobilizacja do wychylania nosa z domu jest bliska zeru
Hej, Sajko, to moze wychyl tego nochala z domciu, bo pogoda wcale nie jest taka zla! Wlasnie wrocilismy ze szkolenia z Bemowa, gdzie bylo chlodno, ale nie deszczowo. A chlod tylko sprzyja treningom!

A teraz Misia odpoczywa aby nabrac sil na dzisiejsze popludnie z handlerka! :P

Link to comment
Share on other sites

Misiolek, po calym dniu wypelnionym praca umyslowa :wink: , tez spi snem niewinnego psiatka, brzuniem do gory. Chcialoby sie pomeczyc ja troche, np. podrapac po tym brzuniu... ale handlerka kazala dac psu odpoczac, wiec nie dotykam :( .

sajko, na tym starym kompie nie mam Twojego maila, wiec daje adres tutaj: http://bokserbenignus.republika.pl/nowy/mioty.shtml

Link to comment
Share on other sites

Flaire, Ty to się potrafisz ustawić :wink: A tą herbatką to przynajmniej zasiliłaś handlerkę, czy ona marzła bidula jak Ty się relaksowałaś???

Mokka, dopóki pamiętam (chyba już wiek mi zeżarł resztkę komórek szarych :roll: ), napisz mi proszę za ile zapłaciłam. Bo mam wrażenie, że jakoś teraz powinnam znowu dokonać wpłaty 8)

Po treningu pojechaliśmy z Dragulcem do moich rodziców i odwiedzić Barika, chłopaki się wyganiali, a teraz biedny jaszczur leży bez ruchu kółkami do góry i z wielkimi zakwasami :bigcool:

A to dzięki właścicielom Dulka mam śliczne zdjęcie, jak mój jaszczur przelatuje nad poprzeczką :thumbs:

lotdrago.jpg

Link to comment
Share on other sites

Własnie wyczytałam w wzorcu, że teoretycznie powinniście mieć wzrost do 35,5 cm, czyli jest cień szansy że załapiecie się jeszcze do small, a nie do medium. Ufff... 8) Ulżyło mi :wink: Natomiast Ania Leśniak od Tajgi byłaby wniebowzięta... :D

Link to comment
Share on other sites

Tamer, nas nie będzie, bo my nieletni mocno jesteśmy :lol: on jest kawał psiaka i na razie będzie trenować na malutkich przeszkodach (żałuj że nie widziałaś, jak dzisiaj brawurowo palisadę pokonywaliśmy :bigcool:

Poza tym, my się szykujemy w 'domowym zaciszu', żeby pojawić się na wiosnę, jak już rok będziemy mieli skończony i zakosić konkurencję :HUT012: :cunao: także- strzeżcie się :cool3: pozdrowienia od teriera dla teriera :cool2:

I zdecydowanie będziemy w M.... :evilgrin:

Link to comment
Share on other sites

Tamer, nas nie będzie, bo my nieletni mocno jesteśmy :lol: on jest kawał psiaka i na razie będzie trenować na malutkich przeszkodach

No i bardzo dobrze!!! To jest zdrowe podejście do sprawy. Gratuluję... :klacz:

I zdecydowanie będziemy w M.... :evilgrin:

A na pewno nie w small? Może się jeszcze zastanówcie :P

Link to comment
Share on other sites

Flaire, Ty to się potrafisz ustawić :wink: A tą herbatką to przynajmniej zasiliłaś handlerkę, czy ona marzła bidula jak Ty się relaksowałaś???
Nie marzla - biegala z trzema psami!!! A herbatke jej oferowalam, ale nie chciala, bo herbatka byla z cukrem :( . Nastepnym razem przynosze dwa termosy. 8)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...