Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

Aby topik zbyt mocno sie nie zoffowal zapodam kilka wiesci z Pol Mokotowskich.

Nie wiem, czy to przez skromnosc, czy tez moze przez brak czasu nikt niczego o imprezie nie pisze :-?

Ja bylam tam jako widz i musze Wam powiedziec, ze ze wszystkich Cavanowiczow mozna byc dumnym.

Pieknie biegaly ze swoimi przewodniczkami Kenia, Axa, Bella, Cecilka, Monia, Happy ... Czy o kims zapomnialam?

Publicznosc byla zachwycona i wieloma brawami, ochami i achami nagradzala uczestnikow :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Publicznosc byla zachwycona i wieloma brawami, ochami i achami nagradzala uczestnikow :-)

Szkoda, ze nie slyszalam, bo zaraz po biegu pobieglam do samochodu i pojechalam do domu. Kurcze skonczyly sie czasy, kiedy w milym gronie przy piwku moglam sobie beztrosko spedzac czas....

Aga ty sie dobrze zastanow..... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja bylam tam jako widz i musze Wam powiedziec, ze ze wszystkich Cavanowiczow mozna byc dumnym.

Pieknie biegaly ze swoimi przewodniczkami Kenia, Axa, Bella, Cecilka, Monia, Happy ... Czy o kims zapomnialam?

Ano zapomniałaś Wind o naszej rosnącej reprezentantce na MŚ w roku 2006- o Vivie!! :D

Link to comment
Share on other sites

A dla czego nie 2005?

Bo żeby startować w MŚ trzeba mieć co najmniej A2 a żeby zdobyć A2 trzeba startować w oficjalnych zawodach, a żeby startować w oficjalnych zawodach pies musi mieć ukończone 15miesięcy a Viva ma dopiero 7 i nie zdąży jeszcze do czasu typowania drużyny zdrobić A2! :D

Ale się rozpisałam!! :P

Link to comment
Share on other sites

Ja jutro nie mogę o 13. Do której ten skład? jak do 17 to wtedy na jakąś 16.15 byśmy mogły się tam pojawić. Linki do mocowania mam (samochód jest zarejestrowany jako ciężarówka 8) ) Ja będę jechała od siebie, czyli mogę Ciebie zgarnąć gdzieś z okolic Wilanowskiej/Niepodległości. Wtedy coś koło 15.45 byśmy się tam umówiły? Podaj, gdzie Ci wygodnie dojść, czyli skąd mam Ciebie zabrać?

Link to comment
Share on other sites

Sajko, ja z kolei nie moge na 16:15, bo o 17 znow pracuje. Chyba najlepiej sie zdzwonic dzis wieczorkiem - moze jakos calkiem o swicie by sie udalo? Ja do nich dzisiaj sprobuje zadzwonic, ewentualnie nawet podjechac, bo bede w okolicy.

Przeslij mi swoj nr telefonu na priv...

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ niedługo mijają 3lata odkąd prowadzę treningi to chciaąłbym serdzecznie zaprosić wszystkich w sobotę na mały poczęstunek w postaci ciasta! :D Jedzonko dostaniecie bezpośrednio po treningu!!:P

Byłoby mi miło, gdyby nawet Ci którzy nie planowali być na treningu wpadli tam na chwilkę!:D

Link to comment
Share on other sites

Elka - gratulacje, piekna rocznica

Blaira - czy pokazujesz nam siebie jako modelke czy to twoje kompozycje, bo i jedno i drugie jest super - gdzie mozna sie takich cudow nauczyc?

Ciacho i Aga ...juz mowie .To byl egzaminy dziewczyn ze szkoly florystycznej ,konczyly szkole i ta kreacja floralna ktora mialam na sobie byl czwscia egzaminu ,zrobila go jedna z absolwentek ,a ja tylko go przedstawialam wiec nie dziwcie sie make upem czy powazna mina hehe .Taka szkola florystyncza jest w wawie al e droga 700 zl miesiecnie :roll:

Mam nadzieje ze bede miala za niedlugo okazje skorzystac z tej hustawki jak i reszta,jak bedzie oczywiscie gotowa :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...