Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

Flaire, mam trochę fotek Misi (no cóż, aparat sam się prosił o fotografowanie jak największej ilości terierów ;-)) Z chęcią wyślę Ci je na maila, jeśli tylko mi go podasz... ;-)

tamer, dziękujemy ślicznie, a Misia bardzo w związku z tym przeprasza, że w takim gołym, mało fotogenicznym stanie się prezentowała, ale to nie jej wina, tylko jej Pańci okrutnej :wink: . A adres mailowy prześlę Ci na priw, ale dopiero dzisiaj wieczorkiem, bo teraz mi dogo jakoś strasznie wolno chodzi... No i oczywiście podzielę się zdjęciami z Mokką, chociaż ona pewnie mi nie wierzy, bo już inne też jej obiecałam i nie dostarczyłam...

I jeszcze, dołączam się do gratulacji ślicznych przebiegów i zwycięstw!

NB, Mokka, mam z powrotem mój komp, już naprawiony, więc jak tylko zniknie nawał gości to uprawniam Cię do napastowania mnie na tematy zdjęciowe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No a Misia dzisiaj cały dzień odsypia. Czym dokładnie ona się tak zmęczyła to ja nie wiem - może tym dodatkowym przebiegiem :wink: . albo może jest to zmęczenie psychiczne, spowodowane niepogonieniem tego bordera :wink: . No bo przecież samego biegania miała znacznie mniej niż w normalny, przeciętny dzień... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Alez sie naczytalam 8)

Gratulacje dla WSZYSTKICH uczestnikow Zawodow :D Widac, ze bawiliscie sie suuper, a przeciez o to w tym wszystkim chodzi.

Bardzo sie ciesze, ze Cavano ponownie swoja obecnosc zaznaczylo uzyskaniem paru swietnych lokat :)

Pati, Mokka - Wam gratuluje szczegolnie ;) Wyrastacie na groznych konkurentow dla prawdziwych agilitowych zawodowcow :D Dziewczyny tak trzymac!

Ania i Lukasz - rowniez gratuluje i rowniez dokladnie sledze Wasze sukcesy :D Wszak posiadanie szelciakow i borderow zobowiazuje tylko do zlotych medali :D

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

WSZYSTKIM CAVANOWICZOM SERDECZNIE GRATULUJE! Zarowno tym debiutujacym, jak i starym wyjadaczom :D

Ja jak zwykle nie moglam sie z Wami cieszyc na zawodach osobiscie :( Jakos sie nie sklada...

Poza tym coraz czesciej mysle o rezygnacji, bo takie przychodzenie w "kratke" nikomu nie sluzy... Musze jeszcze wszysciutko przemyslec!

Pati: Gadaj co z dooopalkiem Twojego malucha?!

Flaire:Gratulacje za debiut! Naprawde uwazam, ze jak na jej pierwszy raz, to szczegolnie ta 7 lokata byla swietna! :D Obrabiaj szybko zdjecia od tamera i wstawiaj!

Mokka:Tobie gratuluje wszystkiego, dobra robota, ale najwieksze gratulacje za kondyche!

Sajko:Dla Ciebie co prawda "nieagilitowe", ale tez ogromne gratulacje! Uwielbiam Dragulca, wiec tym bardziej sie ciesze!

Link to comment
Share on other sites

Aga, dzięki :lol:

Pati, i jak dooopeczka? Bo ja się znam tylko na ludzkich ranach, ale ludzkie to jest send szycia tylko kilka godzin po cięciu, bo później to już nie...

Chyba że się wytnie sporo tkanki, tak że powstaje nowa, świeża rana. Z psimi jest tak samo.
Link to comment
Share on other sites

My juz od ponad godziny po, ale Leon zajmowal komputer wiec nie moglam sie dopchac!

Mamy swierza, nowa ranke, taka piekna na 6 szwow! Kenik lezy umarly pod kocykiem i leje pod siebie :evil: Ale trudno , wybaczam jej.

Poza tym to bardzo podobala mi sie klinika, sympatyczni ludzie i bardzo mily i przystojny pan doktor, ktory nas zszywal. Wszystko szybko i sprawnie, powiedzialabym , ze polecam, ale to chyba nie bardzo pasuje :roll:

W drodze powrotnej jeszcze wpadlam do Elki po pucharek, z ktorego nieomieszkalam napic sie piffffka za nasze zwyciestwo i za zdroowko Kenikowej doopki.

To zeby jush zostalo tak czatowo to powiem sie ma i pozdro ziomale! :lol:

Link to comment
Share on other sites

PATI, super, że z Kenią już lepiej! No i że Ci się dr Mikow podobał, bo to chyba on Was zszywał, tak?

Oni tam nie oszczędzają na kroplówkach, więc po zabiegu wyżlica sikała mi non-stop. :lol:

Jak to mówi stare polskie przysłowie, do Poznania się zgoi :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Niestety Paulina nie za bardzo z jedzeniem z butli. :cry:
PATI, nie martw się, chyba jest jakieś prawo, że jak dziecko ma 18 lat, to już nie masz obowiązku go karmić :wink: :lol: .

A co Ty jej w tych butlach dajesz? Może troszkę koniaczku byś spróbowała :wink: ?

Link to comment
Share on other sites

Jak to mówi stare polskie przysłowie, do Poznania się zgoi :wink: .

Pewnie sie zagoi, ale do Poznania nie jedziemy. Niestety Paulina nie za bardzo z jedzeniem z butli. :cry:

Jejku, nie dołuj nas. Aż tak źle było w niedzielę? :(

Biedna dzidzia, chyba była trochę głodna? :wink: Cyc pojechał na łono natury.

PATI, nie martw się, chyba jest jakieś prawo, że jak dziecko ma 18 lat, to już nie masz obowiązku go karmić .

Guzik prawda. Istnieje coś takiego, jak obowiązek alimentacyjny.

Zawsze, kiedy dziecko jest w potrzebie, trzeba na nie łożyć.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam teraz zbyt wiele czasu, ale oto moje chyba ulubione zdjęcie Misi z zawodów - od tamer, która przysłała mi całą masę pięknych zdjęć Misi - dzięki, tamer! - plus dwa Leony. Więcej Misi wstawię może później na topiku o Airedalach, a wszystko poślę Mocce, może ona coś tu jescze doda.

Zwróćcie uwagę na niezwykły dynamizm mojego psa :lol: :lol: :lol: . Akcja uszu pomaga frunąć nad przeszkodą, a ogon steruje:

dynamo2.JPG

Link to comment
Share on other sites

Flaire

Ja nie pisze, bo jak dla mnie to jest po sprawie. Za 10 dni zdjecie szwow i po akcji. Kurcze tzreba bylo od trazu suke zszyc i nie byloby problemu....chociaz wtedy nie pobieglybysmy w Laskach :roll:

Kenia chce biegac, ma swietny humorek i lekkiego kaca. Dzis dostala duzego gnata , coby sie zajela nim, a nie szwami. Na noc zakladam jej abazurek.

Szkoda tylko, ze nas na treningu nie bedzie... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Flaire: Zdjecie czad totalny! :ylsuper: Porusza sie pelna gracji jak przystalo na... "krolowa terierow" :D , a jednoczesnie dynamizm jest ewidentnie widoczny!

Dobra robota tamer!

Pati: A jak z podskubywaniem szwow? Wiem, ze czasem nawet "cudenka", zabezpieczenia nie pmagaja! Dobrze, ze wszystko sie dobrze skonczylo i Kebia wraca do zdrowka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...