Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Cavanka dzis pieeeeeknie zjadla lyzeczke utartego jabluszka! A jak sie domagala o wiecej (ale jako ze nie wiem czy mozna poprzestalam na jednej )

Zapytaj na fajnym forum mamusiowym. :wink:

Hej, a co sie dzieje naszymi dzielnymi, ktorzy byli na pokazach w Łodzi? Ani widu ani slychu! Co z Wami? Piszcie!

Fajnie było, mam zakwasy i boli mnie kolano.

Link to comment
Share on other sites

Mokka,

A co Ty taka "gadatliwa" jestes z samego rana, he? :-?

Dżiiiiizuuuus, dajcie się kawusi napić.

No to jak juz wspomniałam, było fajnie, jak to na pokazach.

Ekipa była nieliczna, ale za to wyjątkowo śliczna.

Pojechała Elka z Happy i Brutusem, Michał z Vivą i Aksą no i ja z Monią.

Z Russa nie było zawodników, przyjechały 2 młódki z borderką, która nie biegała, tylko pokazywała trochę posłuszeństwa. Dziewczyny zajmowały się stroną organizacyjną, brały aktywny udział w pracach fizycznych i dyrygowały dziećmi. No i była oczywiście Kasia M. jako szefowa całego przedstawienia.

Zasilili nas za to zawodnicy z Łodzi (których zresztą widzieliśmy na IALu w Pęcicach) - Iza z szelciakiem Artim, Małgosia z borderem Watażką oraz Darek z manchester terierką Neską. Później dołączyła też Mami z Raisą.

Odbyły się 3 pokazy. Każdy miał podobny scenariusz - biegaliśmy tory ustawione przez Kaśkę, potem wyścigi równoległe, a następnie odbywały się konkursy dla dzieci i ich psów. W przerwach trochę posłuszeństwa, Iza z Artim prezentowali taniec z psem - coś przecudnego, Arti jest słodziaczek.

Publiczność nawet dopisała, chociaż na ostatnim pokazie tłumu juz nie było. Psów całe mnóstwo, wszystkie wzory i kolory, jedna pani przyszła nawet z kotkiem.

Nabiegaliśmy się jak gooopki, Monia jeszcze wczoraj odsypiałą te atrakcje (np. pierwszy raz jechała pociągiem, no chyba, że uprawiała ten proceder w poprzednim życiu - przede mną). Ogólnie - było fajnie, choć wróciłam padnięta.

Mam nadzieję, że zregeneruję się do soboty, kiedy to podobna impreza odbędzie się na Polach Mokotowskich - zaprosiliśmy Łódź, może się pojawią. :D

Link to comment
Share on other sites

My tez 8)

Mokka a co do pytan na forum mamuskowym (strasznie tam sie rozszalalam w kwestii zwierzecej, nawet z jedna brzuchata sie umowilam w Legionowie) to proponujesz mi, zebym zadala pytanie z serii fajnych, typu:" czy mozna 4-miesiecznemu dziecku zamoczyc nozke w jeziorze"? :lol:

Strasznie mnie wtedy korcilo, zeby odp[isac : "tak, ale tylko jedna. Druga jak skonczy 5 miesiecy" :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Mokka,

Sliczne dzieki za relacje :-) No to :morning: dla Ciebie. Przyjdziemy z Majka i moim TZ kibicowac Wam na Polach :D

pozdrawiam,

Ja nie bardzo rozumiem, co to znaczy kibicować. My tam przecież będziemy mieć trening. MY WSZYSCY, czyli także i WY.

Strasznie mnie wtedy korcilo, zeby odp[isac : "tak, ale tylko jedna. Druga jak skonczy 5 miesiecy"

:roflt:

strasznie tam sie rozszalalam w kwestii zwierzecej

Ty uważaj, bo Cię zbanują. :evil:

Link to comment
Share on other sites

Looodzie, qrka wodna. Na str. 201, na prośbę Elki wyraźnie napisałam, że w sobotę 2 października na Polach Mokotowskich będzie impreza, na którą idziemy w ramach treningu. Czytać mi tu uważniej, bo odnoszę wrażenie, że jestem lekceważona :evil: (albo macie sklerozę :evilbat: ).

Link to comment
Share on other sites

Mokka o której?? Przyjdę ze swoją sforą pokibicować.

Nie wiem dokładnie :oops:

Mamy tam być od samego rana, a o której zacznie się impreza, to nie wiem. Mam nadzieje, że wcześniej będzie jakoś nagłośniona (dowiem się pewnie w piątek wieczorem :wink: ). Ale pokazów będzie kilka - co 2 godz., więc zawsze jest szansa, że na jakiś trafisz. :D

Link to comment
Share on other sites

UWAGA, UWAGA

PLAN TRENINGÓW NA NAJBLIŻSZY WEEKEND

Piątek godz. 17:30 - grupa zaawansowana i średniozaawansowana

(pieski, które mają za sobą co najmniej kilka treningów -

jak Szejk, Rika, Mufka itp)

Sobota - Pola Mokotowskie - kto chce pobiegać, niech przyjeżdża.

W przerwach między pokazami będzie można trenować.

Niedziela godz. 17:45 - obydwie grupy, tam, gdzie zwykle.

Sobota

Zbiórka ok. godz. 9-10. kto chce psa wybiegać, niech przyjedzie bliżej 9, nie wiem dokładnie, o której organizatorzy się zjawią.

Zbieramy się między stawem a Lolkiem.

To są wszystko najświeższe wiadomości od Elki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...