Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

Dobra. Ja na pewno nie bede rezygnowac z dalszej pracy z malym.

I Flaire- nie chodzi mi tu o to, ze Żwirek odziedziczyl po Matrixie trudny charakter, bo te psy pod kazdym prawie wzgledem sa inne. Tylko o to, ze z Matrixem spedzil cale swoje zycie od 7-mego tygodnia istnienia;)

Sajko- dzieki bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy Misia Flaire zawsze była aniołem-pewnie nie.
No więc tu muszę przyznać, że chociaż Misia miała swoje lepsze i gorsze okresy, to jednak raczej zawsze była, jak na Airedala, wyjątkowo spokojnym psem - a należy pamiętać, że Airedale, w przeciwieństwie od Malamutów, zostały wychodowane wyłącznie w celu polowania na małą zwierzynę, konkretnie wydry. Ale pomimo to, niestety, Misi zachowanie to nie moja zasługa - ona "tak już ma". :wink:
Link to comment
Share on other sites

Chyba wszystko już zostało powiedziane, więc nie wiem, czy powinnam się odzywać. Może gwoli sprostowania - Leon wcale nie jest miłym i spokojnym psem :evil: Wypraszam sobie takie kalumnie.

Zakla, nikt Cię nie zamierza gnoić, to są tylko dobre rady. Ta dyskusja powstała niejako "przy okazji" wiadomego incydentu, bo tu akurat nie całkiem była to wina Żwirka, gdyby mały nagle wpadł pod Leona, też by go pewnie gwizdnął, tyle, że Leon zawsze ma kaganiec. Nikt Cię też nie próbuje wyrzucić z klubu, bo gdyby klub chciał się pozbywać każdego kłopotliwego zawodnika, to jego zasoby wyglądałyby raczej skromnie :wink: Po prostu większośc chce Cię zdopingować do pracy nad Żwirkiem, pomimo (a może właśnie dlatego), że jest on malamutem. Zawsze możesz spytać innych o radę i poprosić o pomoc. Brutus Elki ma już chyba 7 lat i wszystko, co z nim zostało zrobione, to jej zasługa. Pytaj ją o radę, to nie boli. A co do szkolenia, to pogadaj z rodzicami, może dadzą Ci kasę. Pamiętaj, że to Wam się przyda nie tylko na agility. Ogólnie życie z posłusznym psem jest dużo łatwiejsze.

Link to comment
Share on other sites

Byc moze w ten sposob, potraktowal wlasnie tego yorka, biorac go za jakies ptactwo wlasnie < dobra, zartuje teraz >

No, wiesz. Jak mozesz. :wink:

Tylko ze on ma wlosy a nie piora. :evil:

A Rockas juz nie siedzi pod fotelem, ranka sie ladnie goi. Wczoraj nawet mial ochote na zabawe z patykami na dworzu. Wiec jestesmy bardzo szczesliwi. :D Jedyne co mnie martwi to to, ze nie jest w stanie wskoczyc na lozko, nawet nie probuje, prawdopodobnie ma bardzo poobijane tylnie lapy. Ale jezeli wszystko bedzie przebiegalo jak do tej pory to moze wpadniemy na chwile w sobote, sprawdzic jego reakcje na miejsce treningow i na inne pieski. A moze to jeszcze za wczesnie? Sama nie wiem. Jak myslicie?

Link to comment
Share on other sites

Skakac na pewno nie bedziemy, mamy jeszcze wizyte u veta, ktory ma sprawdzic sciegna i ogolnie go jeszcze pomacac. :-?

Zreszta strupek jest swiezy i niewskazane byloby go zerwac.

Zreszta Ela mowila, ze ma byc mala niepodzianka w sobote wiec nie chcielibysmy jej przegapic. :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Ja tez mam w domu takiego "lobuza" dominanta. Tyle, ze moj sam z siebie nie zaczyna, ale czasem wystarczy zle spojrzenie innego psa, ale i tak go straaaaaaaaaasznie kocham :wink: :evilbat: . Ale tak sie czasem zastanawiam, bo np. na ringu jak go wystawiam, to jest na cieniusienkiej ringowce i nie ma problemu z innymi samcami, wszystkie stoja grzecznie i nie ma awantur (a jest nas czasem sporo na jednym ringu :wink: ), moze one po prostu to wyczuwaja, ze maja byc grzeczne wtedy :wink: 8) .

Link to comment
Share on other sites

PS. Czxy Rocki lubi produkty pedigree??

Ciezko stwierdzic. :hmmmm: Nigdy nie jadl, wiec nie wiem.

PS2. Co do Elkowej niespodzianki, to tu chyba chodzi o flyball, ale pewnosci nie mam;)

O matko, nastepne zagrozenie dla mojego stworka. :silly: On jest chyba do tego za maly. Chyba ze jest wersja mini. :oops:

Link to comment
Share on other sites

PS. Czxy Rocki lubi produkty pedigree??

Ciezko stwierdzic. :hmmmm: Nigdy nie jadl, wiec nie wiem.

PS2. Co do Elkowej niespodzianki, to tu chyba chodzi o flyball, ale pewnosci nie mam;)

O matko, nastepne zagrozenie dla mojego stworka. :silly: On jest chyba do tego za maly. Chyba ze jest wersja mini. :oops:

Boisz się, że go piłeczka ogłuszy? :wink:

Link to comment
Share on other sites

PS. Czxy Rocki lubi produkty pedigree??

Ciezko stwierdzic. :hmmmm: Nigdy nie jadl, wiec nie wiem.

To sprobuje;)

PS2. Co do Elkowej niespodzianki, to tu chyba chodzi o flyball, ale pewnosci nie mam;)

O matko, nastepne zagrozenie dla mojego stworka. :silly: On jest chyba do tego za maly. Chyba ze jest wersja mini. :oops:

Jest szansa, ze nie zginie pod lapami innych psow, albo, jak Mokka napisala, dostanie w lepek pileczka:P Chociaz ta pileczka jest jego wielkosci:) Ja z malym nie bede sie w to bawic bo jego pileczki nie rajcują;)

Link to comment
Share on other sites

:roflt:

A ja nie wiem jak z sobotą ze wzgledu na zdrowko mojego psa:(

A to bylo tak... Wczoraj jak do domu wrocilam, to psy jak zwykle ganialy sie po ogrodzie. Jak juz weszly do domu to poszly sie napic. A my patrzymy, a tu wszedzie swierza krew. Okazalo sie, ze Żwirek "naderwal" se piatego pazura w przedniej lapce i baaardzo krwawil. Ale sie mu rane zdezynfekowalo, zabadanzowalo i byl spokoj. Poznym wieczorem sam se zdja opatrunek i wszystko bylo ok. Dzisiaj ide z psami na spacer(jakies pol godziny temu) i w drodze powrotnej patrze, ze maly cala lape ma znow we krwi;( Wrocilismy do domu i wszystko od nowa. Mam nadzieje, ze mu sie zagoi do sobotki:(

Link to comment
Share on other sites

Zakla, jak Monia sobie naderwała taki pazur, to jej go amputowali. Teraz jest święty spokój, tylko żałuję, że od razu nie kazałam drugiego ciachnąć, bo wciąż się boję, że ten też naderwie i znowu będzie kłopot.

Ale Moka- to nie jest wilczy pazur, tylko taki, jaki ma kazdy pies. Nie moje wina, ze jast ich piec w przedniej lapie...:P To taki co na lapce od srodka rosnie. A nie dodatkowy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...