Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Flaire, dlaczego bordery znosza gorzej przeszkody? bo nie rozumiem?
Bordery znoszą przeszkody doskonale :wink: i to nawet w kilku tego zdania znaczeniach, i ja nidgdzie nie pisałam, że jest inaczej. Napisałam natomiast, że przeszkody źle znoszą bordery (dla jasności, w liczbie pojedyńczej: przeszkoda źle znosi bordera, podczas gdy border doskonale znosi przeszkodę), a to dlatego, że bordery mają tendencję do koszenia przeszkód, co ma czasem taki skutek, że przeszkoda rozpada się w drobny mak.
Link to comment
Share on other sites

Chciałam tylko poinformować szanowne moje Cavano, że trochę pracuję nad stronką i zmieniam ją w kierunku, że późniejsze zmiany będą łatwiejsze :lol: w końcu dzięki temu będę szybko poprawiać newsy itp. Dlatego ładnie proszę o nieodwiedzanie naszej stronki do odwołania, bo każde odwiedziny ograniczają mój limit działalności na stronce :lol:

Link to comment
Share on other sites

:oops: nie przeczytalam do konca i weszlam! Wybaczcie :oops: :D

Ale nowosci to ja sie doczekac nie moge, a wszczegolnosci zdjec :D

Korona :o na agility idziesz?? :lol: :lol: Z koniami?? :o Ty to lepiej idz na tor dla koni a nie.. :lol: :wink: Powodzenia! I czekam na relacje..

Link to comment
Share on other sites

Sajko, a nie możnaby jakoś "zdjąć" tej stronki na czas Twojej pracy? Albo przynajmniej zastąpić ją taką, co oznajmnia, że jest w przebudowie i dalej już nie pozwala klikać? Bo nawet jeśli w tym topiku dotrzesz do niektórych dogomaniaków, to przecież nie tylko oni odwiedzają stronkę.

Link to comment
Share on other sites

Okolica jest bezpieczna, poza tym ja mam obronce - w towarzystwie at czuje sie bezpiecznie nawet w niebezpiecznych rejonach. Inna rzecz, ze moj obronca w pogoni za lisami i królikami czasami sie dematerializuje, wiec dobrze, ze tu spokojnie :lol:

Ja poza tym mam taka teorie, ze w mojej okolicy tylko wariat moglby sie czaic w srodku nocy zeby na kogos napadac - wszyscy spia, imprezowicze wracaja taxowkami - nie ma na kogo sie czyhać. Co innego o zmierzchu czy wieczorem, ale na pewno w nocy jest bezpiecznie. Zreszta miejscowi sa bardzo cywilizowani - wiec ten ktos jeszcze by tu musial specjalnie dojechac, a komu by sie chcialo, jeszcze teraz sterczec na mrozie.... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...