Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moze ja powinnam napisac, jak to jest naprawde z ta hustawka...

Nie jest tak, ze ja caly czas tyram :wink: , ale raczej, ze narzedzi brak - juz o tym pisalam wczesniej w tym topiku. Zeby zlozyc hustawke potrzebna jest elektryczna pila tarczowa, a ja takiej nie posiadam. Pytalam, czy ktos moglby pozyczyc, ale nikt sie nie zglosil. Rodzice PATIszonka maja pile stolowa, ale zeby z niej skorzystac, musimy sie umowic tam u nich na miejscu, bo to nie jest sprzet, ktory sie przewozi - a PATI tam nie zawsze jest, bo z rodzicami nie mieszka. Wiec jak narazie nie udalo nam sie umowic na odpowiedni termin. Mysle, ze gdy nam sie uda, zlozenie podstawy do hustawki to kwestia kliku godzin i do tego dodatkowa pomoc nie jest potrzebna. Dodam jeszcze tylko, ze ta robota nie nadaje sie na pile reczna, bo wazna jest pewna precyzja. Jesli ktos ma pile tarczowa, do ktorej sie dotad nie przyznal, to prosze o informacje.

Natomiast jak juz bedzie podstawa - mam nadzieje, ze bardzo niedlugo, PATI? - to ciagle jeszcze bedzie potrzeba obrobic te deske w garazu (ktora pomogla dowiezc tam Sajko - dzieki Sajko! to tez troche trwalo, bo Sajko podrozowala, a nikt inny sie nie zglosil). A obrobienie jej to sporo pracy, ktora musi zrobic Cavano juz we wlasnym zakresie. Po pierwsze trzeba ja przyciac do odpowiedniej dlugosci - musi byc, o ile pamietam, miedzy 3,65 a 4,00 i gdy z nia o tym rozmawialam, Elka mi powiedziala, ze chce 3,80 (Elka, popraw jesli ma byc inaczej). Ale potem trzeba ja antyposlizogowo pomalowac. W tym celu trzeba kupic farbe i gruby piasek. Maluje sie jedna warstwe, ta musi wyschnac, potem druga warstwe, na to piasek, znow do wyschniecia, trzecia warstwe, znow piasek, wysuszyc i w koncu ostatnia warstwe farby. To wszystko troche potrwa...

Wiec ja proponuje, zeby osoby, ktore chca i maja mozliwosc pomoc z hustawka wziely sie wlasnie za przygotowywanie tej deski. Mysle, ze zanim zdazycie ja przygotowac, uda mi sie umowic z PATI na zlozenie podstawy. Potem pozostanie Wam tylko pomalowanie tej podstawy - i hustawka gotowa! (Prawie, bo do deski trzeba jeszcze dokrecic takie jakby prowadnice - ale to juz naprawde kwestia kilku chwil i z tym pomoge).

Ja najchetniej umowilabym sie z PATI miedzy swietami a Nowym Rokiem - PATI, czy to wchodzi w rachybe? Jesli nie, to kiedy byloby to mozliwe?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za mój brak optymizmu ale sądząc po tym jak długo juz sie umawia Flaire z Pati to prędko się tej podstawy nie doczekmy... Zrobimy to sami tak jak zrobiliśmy pozostałe przeszkody bez pomocy "osoby nie związanej z Klubem" jak to ujęła Wind. Teraz tylko musze zrobić projekcik podstawy i kupic drewienko i uśmiechnąć się do taty zeby to poprzycinał i poskładał a takie uśmiechanie bardzo popłaca jak widac po kładce palisadzie i nowych hopkach! :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy trening jak dla mnie i Bangi byl fajowy :D , milo mi bylo poznac kolejnych Cavanowiczow :D , a tu kilka fotek z treningu:

Sajko (he he no moze pol Sajko :wink: ) ze swoim malym "lobuzem" :wink:

sajkoibulik.jpg

sajkoibulik2.jpg

Beata z Tosca (mam nadzieje, ze nie przekrecilam :wink: ):

beataztoska.jpg

toska.jpg

Fredzia z pania:

fredzia.jpg

no i ja z Bangi :D :

jazbanginaagility.jpg.

Link to comment
Share on other sites

Elka: skoro Flaire ma materiał a ty masz narzędzia to myślę że najprościej będzie jak wy obydwie się umówicie i twój tata to przytnie

może będzie łatwiej znależć jakiś termin niz z Pati która jednak ma dużo zajęć na głowie i nie dziwię się że trudno jej znaleźć wolny termin z Flaire i rodzicami

a fakt że Flaire chce coś zrobić dla klubu mimo tego że do niego już nie należy to chyba trzeba jej chwalić chęci i podziękować raczej niż dogryzać

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem to Flaire miała zrobic hustawkę jak jeszczy była w Klubie... nie ważne! Zrobimy sami i nie będziemy musieli nikogo "nie związanego z Klubem" obarczać robieniem naszych przeszkód. I wydaje mi się że na tym powinniśmy zakończyć temat huśtawki!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ja najchetniej umowilabym sie z PATI miedzy swietami a Nowym Rokiem - PATI, czy to wchodzi w rachybe?

Moze byc nawet jutro jesli chcesz, bo jade do rodzicow na kilka dni. Miedzy swietami , a Nowym Rokiem tyz moze byc. Jestem chetna i gotowa do pomocy.

Jesli Tobie odpowiada sroda, 29 grudnia, to mnie rowniez.
Link to comment
Share on other sites

Hopki slicznosciowe, a jakby cos sie nie powiodlo, to moj tatusiek powiedzial, ze moze wszystko zrobic, tylko zeby mial wiedziec jak:D:D:D

Elka- wyluzuj troszke:) Wiem, (chyba)co o tym myslisz, ale jak widac dziewczyny juz sie chyba poumawialy, wiec jest sznasa :lol:

Moim potworom smakuje prezencik:D

Pozdro:)

Link to comment
Share on other sites

Hopki rzeczywiscie ladne ,heh moze tych Rika nie staranuje :lol:

mam nadzieje ze bedziemy miale okazje z nich skorzystac za niedlugo :D

Sajko ,odwiedzialm strone super bardzo ladnie ja przerobilas i dziekuje za zmienienie tekstu ,naprawde bardzo mi sie podoba ,nio tylko niestety fotki slabe ale to moja wina a wlasciwie kamerki :-?

Link to comment
Share on other sites

Jak powiedziałam na priv Flaire, ze chciałabym by skończyła budowę podtsawy do 15 stycznia to nie była takak chętna do szybkiego działania tylko jak napisała, ze zrobimy to sami.

Aga

ja wiem, ze to miłe ale cierpliwość też się kiedyś kończy.

Flaire Pati

chciałabym wiedzieć czy po nowym roku bedzie gotowa podstawa bo nie wiem czy jechać do sklepu po drewno czy nie...

Link to comment
Share on other sites

Kobiety, Święta się zbliżają, czas tolerancji, jednoczenia itp. spokojnie.... 8)

po drugie, dopiero dotarłam do domku, więc spróbuję zaprezentować jakies fotki jeszcze dziś wieczorem.

po trzecie, Flaire, Pati, jeśli potrzebujecie transportu dla złożonej już podstawy, czyli sporego kombiaka, to dajcie znać gdzie podjechać.

po czwarte, spojrzę czyje fotki mam ładne i dam znać.

a po piąte, dziękuję za fotki moich smoków/gwałcicieli/jęczybułów :oops: jak ktoś ma więcej, to ja chętnie odbieram:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...