Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

Jak powiedziałam na priv Flaire, ze chciałabym by skończyła budowę podtsawy do 15 stycznia to nie była takak chętna do szybkiego działania tylko jak napisała, ze zrobimy to sami.

Nie bardzo lubie, jak ktos sugeruje, ze pisalam cos, czego nie pisalam. Tak wiec, zeby nie bylo niedomowien, przytaczam to, co napisalam Elce na priv o hustawce. Niech kazdy sam zdecyduje, czy to rzeczywiscie znaczylo ze "nie bylam chetna do szybkiego dzialania":

Po pierwsze, co do hustawki. Jesli potrzebujecie przeszkody i nie chcecie byc ode mnie uzaleznieni, to po prostu zorganizujcie ja na wlasna reke. Ja zbuduje podstawe jak tylko bede miala okazje umowic sie z Pati (jesli czytasz Cavana, to wiesz, ze probuje), ale nie moge Ci obiecac, ze bedzie to przed polowa stycznia, bo to nie tylko ode mnie zalezy. Jak juz mowilam Mocce (i chyba Tobie tez), nawet gdy ja zbuduje podstawe, pozostanie dla Was problem przyciecia tej deski, ktora lezy w garazu (to mozecie zrobic w kazdej chwili bez mojego udzialu), jak rowniez pomalowania jej (to rowniez mozna juz zrobic). Wykonanie tych czynnosci teraz przyspieszyloby termin, kiedy hustawka ode mnie bylaby gotowa do uzytku.

Ale nie obraze sie jesli zdecydujecie, ze nie tedy droga i zorganizujecie hustawke na wlasna reke, bez mojego udzialu.

Potem jeszcze w odpowiedzi na kolejny priv od niej,

Pisalam kilkakrotnie na Cavano o tym, ze aby zrobic hustawke jest mi potrzebna pilarka tarczowa i czy nikt nie ma takowej do pozyczenia. Przez dlugi czas nikt sie nie zglaszal, w koncu zglosila sie tylko Pati. Jesli znasz kogos innego, kto moglby mi pozyczyc takiej pily, to to mogloby przyspieszyc konstrukcje.

Moja rada co do hustawki bylaby taka: zacznijcie od przyciecia i pomalowania tej deski w garazu. Ja zgaduje, ze jak to zrobicie, to akurat wtedy i podstawa ode mnie bedzie gotowa, a Wy bedziecie mieli farbe, zeby ja pomalowac (jesli kupicie od razu dosyc farby).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobra!!

cała ta rozmowa tutaj nie ma najmniejszego sensu! Wiesz Flaire... naprawde można stracić cierpliwość jak ktoś kilka miesięcy obiecuje coś zrobić a tego nie robi! Ja rozumiem, że to nie zależy tylko od ciebie ale i od Pati ale można było napisać, że nie bardzo macie czas to zrobić i zebyśmy zrobili to sami! Ja nie będę ciągnąć taty do garażu żeby zrobił jedno cięcie bo dalej nie mam pewności czy ta podstawa bedzie niedługo zrobiona i jeśli by się okazało, że znowu Wam coś "wypadło" i że nie uda się Wam jednak tego zrobić to znó będę musiała tatę ciągnąć. Uwierzę jak zobaczę gotową podstawę i wtedy jedno przycięcie deski zajmie nam chwile i będziemy mogli wszsytko razem pomalować. Uważam, że temat huśtawki powinien zostać zakończony na tym forum!

Chcę tylko być powiadamiana na bierząco (najlepiej smsami bo nie zawsze mam dostęp do netu) o postępach w pracy nad huśtawką (lub o braku postępów :wink: )

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Flaire... naprawde można stracić cierpliwość jak ktoś kilka miesięcy obiecuje coś zrobić a tego nie robi! Ja rozumiem, że to nie zależy tylko od ciebie ale i od Pati
I od Ciebie rowniez. Bo zapomnialas napisaac, ze gdy we wrzesniu pytalam wszystkich, czy nie maja dostepu do pily tarczowej lub stolarni, zeby pomoc przyciac deski, to nie ujawnilas, ze Twoj tata moglby z tym pomoc. Dopiero teraz, jak masz okazje mnie ochrzanic, to okazuje sie, ze Twoj tata ma pile tarczowa i mozesz sie do niego "usmiechnac".

Elka, poniewaz juz kilkakrotnie pisalas w tym topiku, ze sama zrobisz hustawke i nie potrzebujesz pomocy od osob z poza klubu, to jedz po to drewno i rob sama - ja sie z ta moja pomoca na sile pchac nie chce, wiec napisz mi tylko, czy dluga deske z garazu tez mam zabrac.

Link to comment
Share on other sites

jak Flaire juz nie raz wspominała to cały problem z huśtawką jest taki że ona nie ma sprzętu i dlatego to wszystko tak długo trwa bo ktoś posiadający ten sprzęt musi znależć czas żeby się umówić i działać dalej - a jak wiadomo każdy ma jakieś zajęcia, głównie pracę i nie jest w każdej chwili wolny i czasami ciężko się zorganizować

Elka - jeżeli ty wykazałabyś trochę dobrej woli to od razu byś się zgłosiła że takowy sprzęt posiadasz lub twój tata (ale skoro chyba mieszkacie razem to można mówić że ty też masz) to nie byłoby problemu

ale widzę że ty tylko czekasz żeby skrytykowac działanie Flaire i dopiec jej przy każdej okazji - a jak dyskusja skupiła sie na tobie to od razu chcesz ją zamknąć bo robi się to dla ciebie niewygodne

i naprawdę przydałoby się kilka ciepłych słów dla Flaire bo odchodząc z klubu mogłaby machnąć ręką na tę huśtawkę i powiedzieć "radżcie sobie sami a mnie to nie dotyczy" to jednak próbuje wszystko jakoś zorganizować bo się do tego zobowiązała i obietnicy chce dotrzymać - choć sama dysponuje tylko chęcią i chwilką czasu jaki wygospodaruje między pracę i inne codzienne zajęcia - a z resztą potrzeb jest zależna od innych

ale z tego co widzę i czytam to ty która masz sprzęt i śledzisz cały czas temat do tej pory ani słowa nie powiedziałaś na ten temat tylko ciągle krytykowałaś Flaire - szkoda słów, naprawdę

Link to comment
Share on other sites

Pati, kofanie, maj dir, pewnie, że napiszę, nawet kochana Mokka mi wszystko wypisała jak 'krowie na rowie', ale ze względu na późne zgłoszenie zażalenia, musicie odczekać swoje w kolejce 8) i do tego, proszę zrobić sobie fotkę Kenia+Pati+medale/puchary i Kobra+Pati+medale. Według wzoru towarzyszki sajko, które to zdjęcie Sajko+Bari+medal+dyplom jest na stronie :cool3:

Flaire, gwałt pamiętamy, ale Bariemu to się chyba podobało :bigcool: no w końcu nieczęsto spotyka się kobiety z takimi zgrabnymi nogami jak Misia 8)

Link to comment
Share on other sites

A mi się wizualnie coś dogo rozjechała :-? poczekamy, zobaczymy...

Betty, wysłałam filmik, fotki poszukam Waszych i jutro podeślę, bo dzisiaj to już czas do łóżka, żeby jutro na nowy lepszy aparacik zarabiać :D

Dobranoc Szanownym Paniom :sleeping:

Link to comment
Share on other sites

Pytanie Flaire jakiś czas temu brzmiało czy ktoś ma pożyczyc a ja nie mam pożyczyć a piła mojego taty nie wygląda tak jak na zdjęciu! Zgłosiła się Pati więc uznałam, że mój tata już nie będzie potrzebny!

Flaire

Jesli długa deska nie będzie Ci potrzebna to Klub ją chętnie od ciebie odkupi bo to zaoszczędzi nam czasu i jeżdżenia!

Ciacho

Wydaje mi się, że trochę przesadziłaś! Dostęp do sieci mam mocno ograniczony i nie śledzę wszystkiego "na bierząco". No ale jeśli takie jest Twoje zdanie na mój temat, ze jestem zła i niedobra i wyżywam się na Flaire to ja nic na to nie poradzę...

Link to comment
Share on other sites

pożyczyć nie pożyczyć - chociaż mogłaś wspomnieć że takową posiadasz a wierzę że Flaire bez problemu by do ciebie podjechała i temat już dawno byłby zakończony

nie uważam że przesadziłam, bo jak już piszę lub mówię takie rzeczy tzn. że naprawdę tak uważam

z tego co zauważyąłm to mimo ograniczoeego dostępu śledzisz wszystko na bieżąco więc jakim cudem sprawa huśtawki ci umknęła? a zresztą sama przyznajesz że pytanie o piłę dotarło do ciebie a z tego co pamiętam to Flaire jasno mówiła że chodzi mniej więcej o coś takiego jak na zdjęciu

sorry ale gdybym miała jakąkolwiek piłę - nawet ręczną a nie elektryczna to gdybym chciała pomóc to bym dała znać i upewniła sie czy to rzeczywiście nie o taką właśnie chodzi

i takie jest moje zdanie właśnie, bo twój konflikt z Flaire mam okazje obserwować od jakiegoś czasu i przyznam że nie zawsze fair zachowywałaś wobec niej a pod koniec jej obecności w klubie po prostu nie oszczędzałaś jej złośliwości i każdy to widział

Link to comment
Share on other sites

A mi się wizualnie coś dogo rozjechała :-? poczekamy, zobaczymy...
betty_labrador, do jasnej anielki, przeczytaj regulamin raz, a porzadnie i zrob cos z tym podpisem! :evil: Ile razy musi byc do Ciebie o tym samym? :evil: :evilbat: :evil: Nastepnym razem daje Ci ostrzezenie.
Link to comment
Share on other sites

juz zmienilam, nie placz Flaire 8)

teraz podoba Ci sie moj podpis?

ps. nie mialam pojecia ze sie rozjezdza cos? bo u mnie bylo ok.

ps2. a w ogole to jak sie daje podpis i wstawia fotki w nim , to jest takie cos co oznajmia ze nie mozna wiecej pisac, ze za dlugi podpis, a mnie sie miesci wszystko. Wiem ze dlugosc podpisu nie powinna przekroczyc 500pikseli a wysokosc 100, ale jak mam sprawdzic ile ma szerokosc podpisu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...