Jump to content
Dogomania

Dwa piękne ONki, skrajnie zaniedbane już we wspólnym CUDOWNYM DS:)))


anett

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A wszystkich owczarkolubnych (i oczywiście nie tylko:lol:) zapraszam do porzuconego starego DONka - chory na serce, z wodobrzuszem czeka na...:-(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/212053-Stary-DON-chore-serce-wodobrzusze-wegetuje-w-schronie-czekaj%C4%85c-na-%C5%9Bmier%C4%87....?p=17353579#post17353579[/url]

Link to comment
Share on other sites

zapraszam na bazarek dla ON-ków :)
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212105-Trzy-TORBY-i-jeden-kuferek-kosmetyczny-na-d%C5%82ugi-dw%C3%B3ch-ON-k%C3%B3w-z-kojca-do-9-sierpnia"]Trzy TORBY i jeden kuferek kosmetyczny na długi dwóch ON-ków z kojca - do 9 sierpnia[/URL]

Jak pieski ? Nie zagryzły się w bitwie o piękniejsze legowisko, łobuzy jedne :)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']kurcze nie za dobrze... Brooklyn warczy, przy ludziach non stop odgania Bostona - całą noc generalnie nie spały, wszyscy muszą ochłonąć, zobaczymy...

Beatko ogromnie Ci dziękuję za bazarek!!!:loveu::loveu:[/QUOTE]

Brooklyn pewnie zazdrosny o Bostona ........mam nadzieję że Państwo zapanują nad nim i psiaki będą żyły w zgodzie :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam maila od Państwa, którzy adoptowali Tosię (Kessi).

[I]Tosia ma się dobrze. Czuje się coraz pewniej w naszej rodzinie. Podbiła
serca wszystkich! Załączam kilka zdjęć Tosi z działki. [B]Wczoraj
przekazałem 50 zł na potrzeby następnych piesków. [/B]Pozdrowienia od nas i łapka
od Tosi.[/I] :loveu:

Anett dam to 50zł na 2 On-ki, co? Na jakie konto przesłać (jak już dojdzie na moje ;)) ?

Link to comment
Share on other sites

Trzeba koniecznie udzielić ludziom instruktażu jak mają postępować. To są w końcu młode psy, które były razem od wieku szczenięcego, więc nie jest to sytuacja dla nich nie do zaakceptowania.
Pewnie proste rady by pomogły.
Anett, czy Ty się znasz na postępowaniu z dwoma psami by doradzić Państwu jak zapobiegać sytuacjom konfliktowym pomiędzy psami ?
(Ja się nie znam, wszystko robię intuicyjnie.)

Link to comment
Share on other sites

Kojec nie rozwiąże sprawy. Nie po to psy zostały zabrane z maciupkiego kojca i fatalnych warunków,żeby je znowu w kojcu upychać.
Pomijam, że szlag mnie trafia jak widzę dom, dużo miejsca i psa zamkniętego w kojcu, najlepiej 24/24,bo to rozwiązuje wiele spraw :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...