Jump to content
Dogomania

Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!


BUDRYSEK

Recommended Posts

Przed godziną zadzwoniła Pani zainteresowana Toffikiem z przeprosinami, że dziś nie przyjedzie, bo ma awarię samochodu i umówiła się na czwartek. Prosiła o jak najszybszą wizytę p/a, żeby od razu w czwartek psiaka zabrać. Podała swoje dane osobowe i adres. Mam nadzieję, że to ten domek.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 689
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karilka']Ok, poproszę o numer telefonu na PW, charakter pieska/ informacje o zdrowiu / ew. wymagania co do Nowego Domu.
Vika_Bari pojedzie.[/QUOTE]

Podałam dane odnośnie wizyty na PW oraz nr tel do mnie w razie pytań. Nie wiem, jak określić wymagania co do DS. Osoba, która robiła takie wizyty, sama będzie wiedziała co sprawdzić i o co pytać. Toffi jest moim pierwszym tymczasem, na dogo jestem od czasu wzięcia go na dt i nigdy na takiej wizycie nie byłam.

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Karilka dzięki za zorganizowanie wizyty p/a.
I już po wizycie. Opinia o przyszłym domku pozytywna, posłanko i niezbędne akcesoria dla pieska przygotowane.
Toffik zamieszka we Wrześni w domku z ogródkiem, bez psów i małych dzieci.
Na wizytę pojechała osoba polecona przez Karilka i to ona przekazała mi informacje telefonicznie.
Ta sama osoba pojedzie na wizytę po adopcji i zrobi zdjęcia z nowego domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASTRA 126']Witam!
Karilka dzięki za zorganizowanie wizyty p/a.
I już po wizycie. Opinia o przyszłym domku pozytywna, posłanko i niezbędne akcesoria dla pieska przygotowane.
Toffik zamieszka we Wrześni w domku z ogródkiem, bez psów i małych dzieci.
Na wizytę pojechała osoba polecona przez Karilka i to ona przekazała mi informacje telefonicznie.
Ta sama osoba pojedzie na wizytę po adopcji i zrobi zdjęcia z nowego domku.[/QUOTE]

to teraz czekamy czy Tofis spodoba sie Pani?;)

Link to comment
Share on other sites

Czekam na nową Panią Toffika.
Kupiłam Toffikowi na nową drogę życia nowe szeleczki, adresatkę, dużą puszkę mokrej i trochę suchej karmy dla seniorów. Zastanawiam się, czy nie dać też wiklinowego koszyka, podusi i kocyka (czyli całego posłanka), w którym spał. Może łatwiej będzie mu się pogodzić z nową sytuacją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASTRA 126']Czekam na nową Panią Toffika.
Kupiłam Toffikowi na nową drogę życia nowe szeleczki, adresatkę, dużą puszkę mokrej i trochę suchej karmy dla seniorów. Zastanawiam się, czy nie dać też wiklinowego koszyka, podusi i kocyka (czyli całego posłanka), w którym spał. Może łatwiej będzie mu się pogodzić z nową sytuacją.[/QUOTE]

Myślę, że posłanko jak najbardziej można dać skoro to 'jego prywatne' :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą dzwoniłam do nowego domku Toffika. Psiak grzeczny, przychodzi na zawołanie, wieczorem trochę zjadł karmy z puszeczki, chodzi po mieszkaniu i obwąchuje kąty. Teraz zalogował się u Pani w łóżku pod kołderką i śpi. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
Znowu mi się oczy spociły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASTRA 126']Przed chwilą dzwoniłam do nowego domku Toffika. Psiak grzeczny, przychodzi na zawołanie, wieczorem trochę zjadł karmy z puszeczki, chodzi po mieszkaniu i obwąchuje kąty. Teraz zalogował się u Pani w łóżku pod kołderką i śpi. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
Znowu mi się oczy spociły.[/QUOTE]

tylko tak dalej! :)

[B][COLOR=#ff0000]ASTRA 126[/COLOR][/B].....:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Astra - będzie dobrze...
Tofiś to już Twój przyjaciel - na zawsze! Ty o nim nie zapomnisz ani on o Tobie![/QUOTE]

Dla niego byłoby lepiej, żeby zapomniał o mnie i pokochał nową Pańcię tak, jak kocha mnie.
Nie mogę zaglądać na jego wątek, bo od razu lecą mi łzy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...