Jump to content
Dogomania

Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochani, moja przyjaciółka miała haszczaka, pisze miała bo jej już nie ma, za to został kochany pieszczoch, cudnie wychowany, któremu do szczęścia tylko ruchu, ruchu i dyscypliny, a znudzony husky to znudzony husky
Powiedzcie mi w jakim schronisku jest Ivor?

Link to comment
Share on other sites

haszczaki lubia śmierdziuchy
ten Kaziu mojej przyjaciółki pokochał mnie od momentu jak dostał ode mnie ciut nadpsutą suszona rybę
tylko mlasło
A na husky była a może nadal jest moda, a ludzie nie zdają sobie sprawy ile potrzebuja ruchu i jakie maja potrzeby. Mysmy po spacerze we dwie padały na twarz a ten patrzył w sylu " no co wy zabawa dopiero się zaczyna"

Link to comment
Share on other sites

cytat z mojego zaznaczam uświadomionego taty " ale one sa takie cudne, to taki mój ideał psa"
Coraz mniej ich widzę na ulicach dużych miast, jak Kraków, a te które widzę wygląda że trafiły na dobrych, świadomych ludzi
koleżanka poznała te psy w pracy na Spitzbergenie, wiedziala jakie są i tez sie zastanawiała czy da radę
jak sobie pomyśle ile było strat na mieszkaniu przy małym znudzonym psie, łącznie z karta kredytową, ile pracy, wybiegania psa na rowerze, z pomoca znajomych w tym mnie itd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Jestem,ale niestety finansowo nie mogę pomóc..:oops:

Jestem niepełnoletnia ..rodzice mnie utrzymują :diabloti:[/QUOTE]

dziękuję, że przyszłaś, i liczę ;) na inna pomoc, w rozsyłaniu, podnoszeniu wątku.. cokolwiek :)


[quote name='kaja69']To ja moge zadeklarowac te 3,60,wiecej nie dam rady,niestety,ale mam na swoich utrzymaniu masę zwierzaków...
Poproszę o konto do wpłat...[/QUOTE]

bardzo dziękuję w imieniu Ivora, mamy dobry początek :)
skarbnikiem zgodziła się zostać Livka, więc poproszę ją o przesłanie konta

[quote name='majowa']kochani, moja przyjaciółka miała haszczaka, pisze miała bo jej już nie ma, za to został kochany pieszczoch, cudnie wychowany, któremu do szczęścia tylko ruchu, ruchu i dyscypliny, a znudzony husky to znudzony husky
Powiedzcie mi w jakim schronisku jest Ivor?[/QUOTE]

w woj. łódzkim

[quote name='kaskadaffik']U nas też kilka huskych w schronisku... wszystkie takie biedne, bez ruchu, u nas się psów nie wyprowadza, jedyna radochę można im zrobić pzynosząc uszy czy inne śmierdziuchy to chociaż zajęcie mają na kilka chwil....[/QUOTE]

no właśnie pełno ich, smutne są, znudzone, biedne :( Natomiast z Ivora dodatkowo robią psa agresywnego. Z takim opisem nikt go nie adoptuje. On po prostu wariuje od tego siedzenia w boksie - nie ma jeszcze roku nawet, nie rozumiem, dlaczego mu to robią :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']silwija - ja jak zwykle proponuje FB , wiecej niestety nie moge :(
potrzebna zatem metryczka, zdjecia wezme stad, gdzie on jest, i kontakt potrzebuje - to do wydarzenia[/QUOTE]

FB - to bardzo dużo :) , a mnie zdecydowanie przerasta :D
metryczka - co to jest?
kontakt - gdyby ktoś chciał adoptować?

Link to comment
Share on other sites

metryczka to dane jak u czlowieka - wiek, wzrost, waga , jakies podstawowe info
kontakt - do kogo mozna sie zracac o szczegoly - to moze byc wolontariusz, lub ktos kto opiekuje sie psem, lub go zna - wg mnie jest bez sensu gdy ludzie pytaja mnie, bo ja moge tylko odeslac na dogo i tracimy czas. moge miec np tel opiekuna i podac na pw jesli zajdzie potrzeba, danych nie publikuje bez zgody opiekuna
linkuje do tego watku tutaj (podlaczam link znaczy), wszystko jest transparentne, bo zaufanie ludzi jest najwazniejsza sprawa, sama wiesz

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Jesteśmy.Coraz więcej psów tej rasy na ulicach Rumii.A jakie biedne w te upały..Sąsiad ma dwa-chyba Malamuty,duże psiska.Budzą respekt,bo puszczone luzem goniły Ratlerka-dowcipny chłoptaś...
Sama schodze z drogi tym psom..Są takie jakby nie wylatane,widać energia je roznosi..
Kto zbiera?Lubimy psy tej rasy-jak nie pomóc?Prosimy o konto..
---------------
W uzupełnieniu,bo sie nie okresliłam,,sorry,,-wpłata będzie jednorazowa.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']metryczka to dane jak u czlowieka - wiek, wzrost, waga , jakies podstawowe info
kontakt - do kogo mozna sie zracac o szczegoly - to moze byc wolontariusz, lub ktos kto opiekuje sie psem, lub go zna - wg mnie jest bez sensu gdy ludzie pytaja mnie, bo ja moge tylko odeslac na dogo i tracimy czas. moge miec np tel opiekuna i podac na pw jesli zajdzie potrzeba, danych nie publikuje bez zgody opiekuna
linkuje do tego watku tutaj (podlaczam link znaczy), wszystko jest transparentne, bo zaufanie ludzi jest najwazniejsza sprawa, sama wiesz[/QUOTE]

to o metryczkę poproszę ocelot :)
a osoba do kontaktu - to myślę [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. [B]517 255 632[/B] Łódź


[quote name='waldi481']Jesteśmy.Coraz więcej psów tej rasy na ulicach Rumii.A jakie biedne w te upały..Sąsiad ma dwa-chyba Malamuty,duże psiska.Budzą respekt,bo puszczone luzem goniły Ratlerka-dowcipny chłoptaś...
Sama schodze z drogi tym psom..Są takie jakby nie wylatane,widać energia je roznosi..
Kto zbiera?Lubimy psy tej rasy-jak nie pomóc?Prosimy o konto..
Elżbieta[/QUOTE]

witam :) bardzo, bardzo dziękuję w imieniu Ivora. Księgową zgodziła się zostać Livka, więc ona już przesle nr konta na pw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...