Jump to content
Dogomania

małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska


Szira

Recommended Posts

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basia1244']Chciałam pochwalić terierfankę, że cudne ulotki wyszykowała i już dziś rozsyłać będę chętnym do drukowania na maila - dziękuję![/QUOTE]
Basiu, ale jeszcze tam ma być logo fundacyjne i ten dopisek o opiece poadopcyjnej, więc nie rozsyłaj chyba jeszcze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']Dziewczyny poszukuję informacji o psie z numerkiem 1530 / nie pamiętam jedynie numeru boksu.
Chodzi o tego przystojniaka:
[/QUOTE]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200377-Amstaffy-i-bulle-do-adopcji-we-Wrocławiu/page18[/URL]

cytuje: "Bros, gadam sobie z tym psem od jakiegoś czasu, ale nie jest chętny do towarzystwa. Boi się, przynajmniej przez kraty. Ostatnio karmiłam go z ręki, zachowywał się bardzo niepewnie. Umaszczenie ma wilczaka."


[IMG]http://i51.tinypic.com/2mmj0o7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

tu też wkleję:
[B]Posłuchajcie dobrzy ludzie - Zosia załatwiła dla Emki miejsce u zuziaM, ale nie mamy ani grosza stałych deklaracji - nie wyobrażam sobie wysłać tam psa bez połowy chociaż stałych deklaracji (koszt 380 na mc) - więc dziewczyny do dzieła - rozsyłać watek i szukać pieniędzy na Emkę, bo Zosia123 sama opłacać hotelu nie da rady - jak nie będzie stałych deklaracji, to Emka nie pojedzie.[/B]
watek Emki:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209082-Smutna-EMKA-MA-SZANS%C4%98-NA-DT-pom%C3%B3%C5%BC-prosz%C4%99%21%21%21-%28?p=17060605#post17060605"]http://www.dogomania.pl/threads/2090...5#post17060605[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No nie! ten pesymizm jest zupełnie nie uzasadniony i zgoła mylny. Efekty będą widoczne dopiero teraz, gdy zaczną schodzić psy ze schroniska - wcale nie jest tak jak pisze Nikaragua, ja przynajmniej z kilkoma osobami jestem umówiona w schronisku na przyszły tydzień, a z kilkoma na telefon.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']No nie! ten pesymizm jest zupełnie nie uzasadniony i zgoła mylny. Efekty będą widoczne dopiero teraz, gdy zaczną schodzić psy ze schroniska - wcale nie jest tak jak pisze Nikaragua, ja przynajmniej z kilkoma osobami jestem umówiona w schronisku na przyszły tydzień, a z kilkoma na telefon.[/QUOTE]

oby przyszli i zadzwonili

Link to comment
Share on other sites

małego - pani jest sama , na emeryturze, dzieci ją odwiedzają rzadko, ale energiczna kobieta, ma działkę koło nas, więc jakiś chłopaczek będzie miał dom - właśnie któryś z kolażowej ulotki, bedzie miał swojego człowieka, pani przemyśla który, bo podobał jej się i Miluś i Koleś i wzięłaby kilku :)

Link to comment
Share on other sites

No i byłam w schronie dzisiaj - miałam zamiar wziąć Kolesia na tymczas do teściów, bo nie mogłam przeboleć, że chłopak w schronie siedzi. Miałam szczęście trafić na moment odbierania Kolesia (a właściwie Czarka) ze schronu przez... właścicieli! (Podana tu wcześniej infomacja, że koleś był w schronisku od stycznia była nieprawidłowa, siedział od 14.05)
Państwo, co prawda wyglądali na nieco trunkowych, ale Koleś wyraźnie ucieszył się na ich widok, pani płakała, pokazywała zdjęcie, z którym chodziła go szukać i ogłoszenie, które powiesiła kobieta, która Kolesia znalazła i do schronu odwiozła. Pan twierdził, że był dwa razy w schronisku pytać o niego i zostawiał swoje dane, pani w biurze nic o tym nie wiedziała - nie wiadomo, komu wierzyć, mógł zostawiać dane komu innemu i nie zostało to potraktowane z należytą uwagą, a mógł też tak mówić przy żonie... Koleś vel Czarek ma prawie 12 lat :) a my nie dowierzałyśmy, że może mieć 9. Miejmy nadzieję, że teraz będą go lepiej pilnować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...