Jump to content
Dogomania

Spanielka i jej córeczka Dora w swoich wymarzonych domach!!


emilia2280

Recommended Posts

Troszke posciemniałam , ale trzeba ja z tamtad zabrac , napisłałam :Mam dobra wiadmosc sunie zdecydowałą sie zabrac Pani z Dublina pod koniec czerwca przyjerdza do polski do mamy na wakacje do szcecina , wiec tam zamieszkałaby z nia ok miesiaca a potem razem pojechałyby dalej ta Pani ma juz jednego pieska którego wzieła na tymczas jek jeszcze mieszkała w szczecinie i tak sie do niego przywiazała ze zabrała go ze soba jak wyjerdzała, wiec napewno bedzie miałą tam dobrze pies którego wziela tagze z nia przyjerdza wiec juz na poczatku by sie zapoznały. Powiedziala ze nawet bedzie mogła dopłacic jesli bedzie trzeba. Prosze o decyzje. Pozdrawiam



Ciekawe co ona teraz na to , jesli sie zgodzito bedziemy mieli czas do konca czerwca na znalezienie DT i to juz bedzie ostateczny termin . Dziekuje emilia2280 za pieniazki naprawde sie ciesze ze szanse na jej uratowanie rosna . Napisałam jej tez wczesniej ze jestesmy taka jakby organizacja pomagajaca spanielom (sorki ze sie juz do niej wprosiłam hehe ale bede sie od teraz starała pomagac tagze innym psom w potrzebie w iarae mozliwosci:)) , ona na to zapytałą czy mamy jakołs strone napisałam ze nie bo jakby sie dowiedziała co tu piszemy to raczej stracilibysmy z nia kontakt, mam nadziej ze sama tu nietrafi i ze zgodzi sie oddac sunie nam . A jak tam z tym DT , niema narazie zadnych chetnych??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']dziéki za info Ania. to znaczy ze mamy 2 tygodnie na przyjécie mamy? i ilu maluchów? 3? (...) [/QUOTE]
Oj, Emi, jestem.

[quote name='ania757']o maluchach nic nie pisze , wiec oby sunce znalesc dom[/QUOTE]
Hm... widzę, że te maluchy nie takie pewne. :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka'][URL] włascicielka chce za nia 200 zł , jej email po zapytaniu o cene wygladał tak:''suczka jest ok 3 letnia, bardzo miła, typowo do rozpłodu, mamy ja ok 5m-cy w tym czasie [COLOR=#000099][B][U]urodziła[/U][/B][/COLOR] 8 szczeniaków które sama wykarmiła. cena 200zł; szczeniaki za darmo'' [/QUOTE]

Mnie sie wydaje dziwne ze sunie chce sprzedac za tylko 200zl.
Poza tym pisze ze szczeniaki za darmo.

Wiec gdzie tu problem z kasa ?

Link to comment
Share on other sites

Osobiscie niemam samochodu, ale jakby był termin to postarałabym sie kogos znalesc ale nieobiecuje , ale postaram sie na maksa jednak z przetrzymaniem bedzie gorzej bo mam juz 2 psy w domu psa i suke i neiwiem jakby zareagowały ale cos wymysle. A od włascicielki dalej cisza , zadnej wiadomosci

Link to comment
Share on other sites

wiytam, poniewaz ne mam innych propozycji a pani uważa ze bedzie jej dobrze z ta panią to sie zgadzam, z tego co zrozumiałam zabierzecie ja pod koniec czerwca? jesli chodzi o szczeniaki mam jeszcze dwie suczki na razie szukam im domu sama ale jesli nie znajdzie sie nikt do czasu zabrania suni to moze pani zabrac je razem one w tej chwili sa juz samodzielne więc sa juz do oddania.
pozdrawiam



A wiec jest nasza:):) TYlko jak teraz z odbiorem i nowym domem albo chociaz tymczasem??? Ja staramsie znalesc kogos ktoby mnie tam podzucił jednak narazie nikt niezdecydował sie ;/ Jakiespomysły macie???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']no wspaniale! szczerze juz zwátpilam ze já dostaniemy. fiu.

Cockerowe, macie kogos k/Bialegogostoku do pomocy prz ew. odbiorze albo przetrzymaniu suni na kilka dni do czasu transportu? Zalatwié jej DT na poludniu, Tarnobrzeg.[/QUOTE]
Hmmm, nie znam nikogo z Białegostoku, ale napiszę na spanielowym, może ktoś będzie mógł przetrzymać sunię.


Przydałoby się jednak zmienić tytuł wątku np. na taki: "Spanielka i jej 2 szczeniaczki, potrzebny DT na kilka dni i pomoc przy odbiorze psiaków. BIAŁYSTOK"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']dziéki dziewczyny. juz wiem ze Basia rozmawiala z Kasiá w Brzyscu i przyjélaby malá do siebie do hoteliku. Chyba ze macie cos domowego?[/QUOTE]
Emilia niestety nie, tymczasów nam bardzo bardzo brakuje, a mamy już kilka spanieli, którym przydałby się tymczas i to jak najszybciej... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...