Jump to content
Dogomania

[P-ce] Puchatek-niewidomy szczeniak. Ma swój własny domek :)


modliszka84

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak jest szczupły . Jeszcze podlotek z niego :)Ale juz nabiera . Dostaje teraz inną karmę z Jossery zobaczymy czy nabierze.
Dziewczyny mam problem .
Muszę wykastrować puchatka mam jeszcze w domu sunię na którą też szukam sponsora na sterylkę . Może macie pomysł skąd wziąść kwotę 170 zł na sterylkę?
Napisałam już w wątku o sterylizacji .
Nie chcę żeby nam się od domu oddalał jak suczki zaczną mieć ruję . Już teraz próbował skakać po naszej suni . Szpickę muszę też wysterylizować . Wszystkie pieniażki idą na koniki - doszła do stada nastęona niewidoma na jedno oko klacz- reszta kasy która zostaje idzie na karmę dla puchatego , i dla reszty zgraji .
Macie pomysł?

Link to comment
Share on other sites

170 za kastrację , wet tak wyliczył moze by zmrużył oko na to że pies ze schronu . Ale ponizej 150 nie zejdzie .
razem weżmie 300 za oba pieski - tak w pakiecie - może za dwa odpuści coś jeszcze... .
Muszę zrobić i sterylke i kastrację . Wiec muszę wziąć z kędyś tę kaskę bo na wiosnę nie chcę mieć problemów zwiazanych z wędrówkami Puchtka na randki , a raczej nie chcę żeby miał dzieci :)

Link to comment
Share on other sites

Dlatego nieśmiało pytam czy mogę liczyć na waszą pomoc.
Weterynarz twierdzi że nie jest za młody . Mówi ze teraz byłby odpowiedni czas , kiedy jeszcze hormony nie pracują na tą stronę pociągu . Ja mojego mieszańca ( pieska ze zdjęć od zapasów ) też kastrowałam w wieku 7 miesięcy . Dzisiaj nawet nie wącha jak ma doczynienia ze suczką . Byłabym wdzięczna za waszą pomoc.
Przykro mi że muszę Was o nią prosić . Na sunie złożyłam wniosek w Fundacji może się uda.

Link to comment
Share on other sites

Puchatek przez 3 dni czołgał się po ziemi :) Komicznie to wygladało , bardzo przezywał kołnierz ale był niezbędny ponieważ Puchu chciał wygryżć sobie szwy . Jutro jedziemy na ściągnięcie szwów. Rana wyglada ładnie , choć muszę zapytać weta czy już pora na te szwy ja mam wątpliwości . Puchu miał strasznie opuchnietą mosznę przez te czołganie , ale teraz jest juz wporzo .
Sunia na sterylkę już po pierwszym :)Także sprawa załatwiona szybko dzięki pomocy :)
Puchu musi dalej dostawać karmę sensitive skin Hillsa. Wraca mu się łupież i zmiany po innej karmie.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zamienić na pedigree sensitive skin ale po 1 kg karmu Puchu wydrapał sobie plac na lędżwiach . Muszę kupować więc Hillsa , ona wcale nie jest taka tania ta karma , ale jest plus ze starcza na długo . Puchu je coraz więcej , w końcu zaczął nabierać masy . Nabrał też wielkich włochów które przy tej pogodzie nie są już takie jasne:)Oczywiści po kastracji już nie ma śladu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...