Jump to content
Dogomania

Niewidoma Malina ma guza nerki- potrzebna na cito kosztowna operacja!!!!


Kinia1984

Recommended Posts

[quote name='Kinia1984']wygląda na to że ja...........:)

Fiera powiedz mi w jakiej odległości od wawy są Pawłowice. Czy Twojej lecznicy mają tonometr (do mierzenia ciśnienia w oczku)?
W poniedziałek transport do okulisty biorę na siebie.
Wybaczcie że nie odpowiadam na wszystkie pytania ale nie nadążam sama a oprocz tego mam swoje jakieś życie...:)
Aha, Pani z Niemiec na moje pytania o sprawdzenie domu narazie nie odezwała się.
edit: juz wiem w jakiej odległości:)[/QUOTE]

Jestem 40 km od centrum W-wy, w lecznicy zapytam w poniedziałek i dam znać,jakby co , to są jeszcze lecznica w Kampinosie i dwie w Sochaczewie, to jest 6 i 12 km ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']wygląda na to że ja...........:)[/QUOTE]
Może głupio zapytam, ale dlaczego Ty?
Watek założyła SBD i zniknęła.
Już Abrakadabra się też dziwiła, że coś na nią spada.
Mam wrażenie, że ktoś tu kogoś w maliny wpuścił.
Jeśli się mylę, przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

a tu oczko naszego tymczaska po 2 miesięczny leczeniu jaskry...było dużo gorzej..
[IMG]http://images45.fotosik.pl/407/f9e12c60471b7858gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images37.fotosik.pl/339/07a48b76b1470c8agen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images35.fotosik.pl/198/4b47e4f44fc630d3gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']Aha Fiera i kolejna ważna sprawa...czy wystawiasz faktury lub rachunki bo wpłaty idą na konto fundacji a bez faktury nie wyciągniemy kasy z konta....[/QUOTE]
Nie prowadzę działalności gosp., więc nie mogę wystawić FV ani rachunku...:( To chyba nie pomogę w takim razie, jeśli to wymóg konieczny i nie da się tego "obejść"...:(

Link to comment
Share on other sites

Z lecznic w okolicy polecam jedną z Sochaczewa
[url]http://maxivet.pl/index.php[/url] I dr Kasie Jakubowską oraz
[url]http://katalog.pf.pl/B%C5%82onie/Dudek-Vet-S-C-F7374640G0B430-m19.html[/url] z Błonia

Z lecznica w Teresinie, pomimo ładnego wystroju wnętrza oraz wyposażenia, nie mam najlepszych doświadczeń, szczególnie, jeśli chodzi o okulistykę, bez urazy. Moje psy z Mokrego Noska były wożone do dr Łobaczewskiej na Bemowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vasco']Najważniejsza konsultacja. Deklaruję 20 pln/m-c.[/QUOTE]
Vasco to prosze wpłacaj na moje konto bo nie wiem czy bez faktur bedziemy mogły wyciagac kasę z konta fundacji. Oczywiście z calego serca dziękuję.
SBD jak się pojawisz to przejrzyj watek i uzupełnij pierwszy post.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']Osobom z dogo będę podawała swój prywatny nr konta do wpłat może tak będzie lepiej...[/QUOTE]

Tak najlepiej. Ja tez tak robię z Rudym. Na leczenie - konto fundacji, na hotel - do mnie. Bez faktury/rachunku fundacja na bank nie ruszy kasy z konta.
Przy okazji - Fiera możesz wystawić rachunek nawet jak nie prowadzisz dz. gospodarczej. Tylko musisz się liczyc z ryzykiem podatkowym. Tzn. trzeba zapłacić podatek dochodowy.

Link to comment
Share on other sites

Od rana siedzę i czytam ten wątek i przeczytałam od deski do deski.

Sleeping, doceniam wątpliwości, które na dogo bywają niepopularne i nielubiane. To w kwestii na ile mamy prawo ładować kasę w jednego psa, gdy za tę samą kasę można uratować kilka. To rzadkie, logiczne, podejście, o którym na dogo coraz częściej ludzie zapominają. Z tego co widzę tutaj, jednak jest chyba jakiś promyczek, że się wszystko dla suni uda...

Czy ona dostaje chociaż jakieś leki przeciwbólowe? To chyba można podać jeszcze przed konsultacją. Taki stały ból musi jej głowę rozsadzać...:shake:

Hotel za 300zł, a za 150 to jest duża różnica. Odwieczny problem psów pod opieką fundacji to te nieszczęsne rachunki. Musi być na to jakiś sposób... Ech... Nie wiem. Tak sobie myślę, czy fundacja może wystawić rachunek osobie prywatnej? Albo podpisać umowę o dzieło? Przedmiotem umowy jest opieka nad psem i podczepia się pod to rachunek wystawiony przez fundację (jako zleceniodawcy dzieła, będącego przedmiotem umowy). Zorientujcie się, dziewczyny. Tak jak pisała Sleeping, to może być dt na długi czas, a kwestia rozbija się o to, że stałe deklaracje też się z czasem sypią. A te 150zł zawsze o połowę łatwiej zebrać...

Link to comment
Share on other sites

bric -a -brac bardzo dziękuję:)

[B]Nie wiem czy juz pisałam ale na fb Maria Szymońska zadeklarowała 15 zł stałej wpłaty.[/B]


[SIZE=5][COLOR=red][B]Czy ktoś w razie co mógłby w poniedziałek późnym popołudniem zawieźć małą z Bemowa do Fiery 40 km za warszawę???????????????????????[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...