Jump to content
Dogomania

Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D


omry

Recommended Posts

Kaliemu się ostatnio coś popierdoliło i zaczął szczać wszystkim do legowisk, łóżko też zaliczył kilka razy  :loveu: A jak mu dałam do wyboru szyjkę czy banana to wybrał banana. Żaden mój pies nigdy nie jadł takich rzeczy  :megagrin:

Oczywiście chwaliłam go za szybko bo uparte to jest jak osioł jakiś.

 

Wczoraj zaczęłam sprzątać i coś mi przerwało  :jumpie:

https://www.youtube.com/watch?v=oB30DJ6xris

Link to comment
Share on other sites

Nooo Kura to kozak fajter  :jumpie:

Wyprowadziłam właśnie chłopaków. Przyszłam, zamknęłam Kaliego, wyszłam z sukami. Wracam, a chłopcy obaj radośnie witają mnie w progu  :loveu: Dobrze, że głupek przeżył  :megagrin: Nie mam pojęcia, jak on z tej klatki wylazł, bo śladów zbrodni brak. Chyba tyłem jakoś, bo odsunięta była od ściany  :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe jak się będą bawić za parę miesięcy.Myślisz, że to wyjście z klatki mogło się źle skończyć?

 

Nie no, śmieję się :megagrin:  Iwanek jest kochany i jak na moje aż za bardzo wyrozumiały ;) Co prawda młody dostał kilka razy od niego korektę, ale chyba niezbyt dosadną, bo mało zrozumiał ciołek  :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Nie no, śmieję się :megagrin:  Iwanek jest kochany i jak na moje aż za bardzo wyrozumiały ;) Co prawda młody dostał kilka razy od niego korektę, ale chyba niezbyt dosadną, bo mało zrozumiał ciołek  :megagrin:

Taki geniusz i nie zakumał :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No to właśnie nie jest geniusz jednak, przez kilka dni dobrze się maskował :jumpie:  to ciołek jakich mało i osioł uparty.. Ale za to kochany  :megagrin:

Zaczęłam doceniać to, jaka pozostała trójka jest mądrutka i jak łatwe jest z nimi życie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...