Jump to content
Dogomania

Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!


AgaG

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

co tu knujecie dziewczynki ??? :razz: :lol::lol::lol:
ciotce camarze skończył się macierzyński :-( i jak głupia tyra po 12 godzin :shake:
no i jak tu opiekowac się małymi szczylami :cool1:

a wiecie, że Amberka załatwiła swojej siostrzyczce-bliźniaczce miejscówkę w Krakowie??? tylko transportu ze Starachowic nie ma :cool1: a tu miseczki kupione i obróżka i posłanko i pani dzwoni 3 razy na dzień...
jakby ktoś słyszał o takim transporcie to prosze dajcie znać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr'][URL]http://szczeniaki-krakow.go.pl/[/URL]

to jest tak wstepnie i szablonowo, pomyslalam ze dobrze bedzie podsumowac ktore pieski jeszcze sa do adopcji, ktory to ktory itd.
powiedzcie mi co zmienic i jaki numer/mail kontaktowy tam wpisac :P[/quote]

Ambra (czarnulka na trawie) już w domu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara']super! skontaktuję sie z Majką i dam znać czy da radę podrzucić czarnulke do Kielc
Dziękuję :p[/quote]

jakby nie dała rady, to może wymarudzę zgodę Krzysia na ... małą zmianę trasy... ale poniewaz mamy letnie opony (zamowione zimowe nie dojechały wciąż do salonu) ... to raczej jako deska ratunku... wystarczająco nie po najkrotszej drodze jest przez Kielce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara']Ambra (czarnulka na trawie) już w domu![/quote]

:multi: to widze ze niezle im idzie w podbijaniu ludzkich serc :)

a jakis opis dokladniejszy tej reszty? bo ja nawet nie wiem czy ten pod koniec brazowy to jakis inny piesek z innego miotu czy to tez jeden z tego 'barwnego' rodzenstwa? :P
ten/ta pomiedzy trikolorkiem i tym w czarne latki wyglada jak maly lisek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_and_Krzys']jakby nie dała rady, to może wymarudzę zgodę Krzysia na ... małą zmianę trasy... ale poniewaz mamy letnie opony (zamowione zimowe nie dojechały wciąż do salonu) ... to raczej jako deska ratunku... wystarczająco nie po najkrotszej drodze jest przez Kielce :)[/quote]

Elu, w razie czego będę dzwonić. Maja ma jeszcze nadzieję, że znajdzie coś szybciej... ale jakby nic nie wypaliło to będziemy wdzięczni za pomoc. Będziemy w kontakcie, ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr']:multi: to widze ze niezle im idzie w podbijaniu ludzkich serc :)

a jakis opis dokladniejszy tej reszty? bo ja nawet nie wiem czy ten pod koniec brazowy to jakis inny piesek z innego miotu czy to tez jeden z tego 'barwnego' rodzenstwa? :P
ten/ta pomiedzy trikolorkiem i tym w czarne latki wyglada jak maly lisek :loveu:[/quote]

Brązowa to Szelma i na pewno nie jest rodzeństwem łaciatków - trojaczków.
Ruda łaciatka to Dela
Rudo-czarna łaciatka to Szana
Czarna łaciatka to Prezesuńcia

tyle razy wysyłałam ich zdjęcia różnym ludziom, że chyba się nie pomyliłam :roll:

Link to comment
Share on other sites

ok :P to ja jeszcze dodam ze strona chyba gotowa - [URL="http://szczeniaki-krakow.go.pl/"]http://szczeniaki-krakow.go.pl[/URL] :)
link puszcze w obieg po znajomych mam nadzieje ze cos to da :)
i zmykam juz z tego tematu bo zasmiecam :mad:
do jutra tym ktorzy jada!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Kamilka moja zgłasza się na prezenterkę[/quote]

To świetnie!!! my w hotelu z .Anią. bedziemy dośc wczesnie może nawet o 15, jak się umówimy z kamilką?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...