Jump to content
Dogomania

Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!


Becia66

Recommended Posts

[quote name='Anette']Barb uważam że trzeba podjechac do Sity ( Komunalny zakład utylizacji ) i zrobić fotki wtedy na 100% będzie wiadomo. [/QUOTE]

Jeśli Anette pisze, ze to popularna obrózka to trzymajmy sie tej maleńkiej iskierki nadziei.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']muszę mieć pewność na 100% że to ona, po prostu muszę !!! Jutro za dnia pan Andrzej ma jeszcze raz podjechać do tego zakładu, zrobić mi zdjęcia, szczególnie tę białą końcówkę ogonka - tak dla niej charakterystyczną. I uszka też charakterystyczne. Nie wiem jak przeżyję patrząć na te zdjęcia ale taka iskierka nadziei też we mnie tkwi.... że to jakiś kuriozalny zbieg okoliczności....:-([/QUOTE]

Beciu ja mam cały czas nadzieję że biega gdzies po Mokotowie.
Jęsli faktycznie to ona była dzis przy sklepie to.. wytarmoszę za uszy i nakarmię naleśnikami z serem..

Link to comment
Share on other sites

Wątek "naszej "suni


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213017-Be%C5%BCowa-mikro-sunia-ZERWA%C5%81A-SI%C4%98-ZE-SMYCZY%21-Wawa-Br%C3%B3dno-szczeniak-ju%C5%BC-w-DS%21/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/213017-Be%C5%BCowa-mikro-sunia-ZERWA%C5%81A-SI%C4%98-ZE-SMYCZY!-Wawa-Br%C3%B3dno-szczeniak-ju%C5%BC-w-DS!/page3[/URL]

i wydarzenie na fb ze zdjęciami

[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=142788329149146[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='exploit-oi']Wątek "naszej "suni


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213017-Be%C5%BCowa-mikro-sunia-ZERWA%C5%81A-SI%C4%98-ZE-SMYCZY%21-Wawa-Br%C3%B3dno-szczeniak-ju%C5%BC-w-DS%21/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/213017-Be%C5%BCowa-mikro-sunia-ZERWA%C5%81A-SI%C4%98-ZE-SMYCZY!-Wawa-Br%C3%B3dno-szczeniak-ju%C5%BC-w-DS!/page3[/URL]

i wydarzenie na fb ze zdjęciami

[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=142788329149146[/url][/QUOTE]

One są naprawde bardzo podobne. W międzyczasie znalazlam wątek malutkiej i obejrzalam wiecej zdjęć.
Ale czy ona w momencie zaginięcia miala czerwona obróżkę jak Blondi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']inga.mm ma również wydrukować plakaty na jutro i z tego co się orientuję asiaczek ma je porozwieszać.
Proszę wszystkich mieszkających w Warszawie o sprawdzenie dzisiaj gazet bo może ktoś znalazł naszą Blondi i ogłasza jako ,,znalezione''.[/QUOTE]
rzecz w tym, że plakaty dostałam dopiero dziś, a byłam w pracy kompletnie udupiona.
Czy sprawa plakatów na niedzielę byłaby aktualna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']rzecz w tym, że plakaty dostałam dopiero dziś, a byłam w pracy kompletnie udupiona.
Czy sprawa plakatów na niedzielę byłaby aktualna?[/QUOTE]

Ingo czytalaś ostatnie posty? Jutro się wyjasni czy sprawa plakatow jest aktualna.:shake:

Link to comment
Share on other sites

To ogłoszenie na ścianie Carrefoura obok naszego brzmiało : "Dnia 02.10.2011 zaginęła mała beżowa suczka z brązowym noskiem i klapnącymi uszkami. Znalazcę proszę o kontakt pod nr tel 22 857 48 72, kom 510 389607. Wabi się Lusia". I zdjęcie psiej buzi bardzo podobnej do Waszej suni. Czy to o nią chodzi, czy jeszcze jakaś trzecia? Data zaginięcia się nie zgadza...
Niestety nie mogę wstawić tego zdjęcia na wątek, mam problem z przeniesieniem go z telefonu do komputera. Mogę jedynie wysłać komuś MMSem.

Becia, Agula... Nie mam słów, żeby Wam pomóc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninti']To ogłoszenie na ścianie Carrefoura obok naszego brzmiało : "Dnia 02.10.2011 zaginęła mała beżowa suczka z brązowym noskiem i klapnącymi uszkami. Znalazcę proszę o kontakt pod nr tel 22 857 48 72, kom 510 389607. Wabi się Lusia". I zdjęcie psiej buzi bardzo podobnej do Waszej suni. Czy to o nią chodzi, czy jeszcze jakaś trzecia? Data zaginięcia się nie zgadza...
Niestety nie mogę wstawić tego zdjęcia na wątek, mam problem z przeniesieniem go z telefonu do komputera. Mogę jedynie wysłać komuś MMSem.

Becia, Agula... Nie mam słów, żeby Wam pomóc...[/QUOTE]

To musi być trzecia suczka: Blondi zaginęla 1.11.2011, a ta druga podobna do niej sunia zaginęla jeszcze w sierpniu, na Bródnie. Jednakw ogloszeniach jest napisane, że w momencie zaginiecia miala na sobie czarna obrożę.

Link to comment
Share on other sites

Widzę barb, że wcześnie wstałaś....ja też od dawna nie śpię, a w głowie kłębowisko myśli....iskierka nadziei się tli....ale taka marna:-(:-(:-(
Nie tylko strach o Blondi i straszny smutek u mnie.....ja boje się bardzo też całej reszty...co z nami , z przytuliskiem, te psy nie mają nikogo oprócz nas, na pewno nikogo, kto, aż tak walczyłby o ich dobro , kto aż tak zaangażowałby się w pomoc dla nich, nie jest to żadne przechwalanie się tym jakie to my jesteśmy wspaniałe, dziewczyny wiedzą o czym mówię......czy jeżeli to na 100% Blondi, to czy my sie pozbieramy po tym do kupy?????:shake::shake::shake:....nie potrafie o tym pisać wszystkim, nie mam słów, które opisałyby to ....wiem, że nas to wszystkie bardzo zmieni...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Widzę barb, że wcześnie wstałaś....czy jeżeli to na 100% Blondi, to czy my sie pozbieramy po tym do kupy?????:shake::shake::shake:....nie potrafie o tym pisać wszystkim, nie mam słów, które opisałyby to ....wiem, że nas to wszystkie bardzo zmieni...........[/QUOTE]

Majusko, poczekajmy do kolejnych oględzin i zdjęć. Miejmy jeszcze nadzieję. Anette przedstawila mi wczoraj na PW argumenty, które przemawiają za tym by jeszcze nie rozpaczać. Nie mozna niestety ujawniać treści PW ale wszystko brzmi bardzo rozsądnie - przede wszystkim, ze to bardzo popularny model obróżki.

Link to comment
Share on other sites

Majuska, pozbieracie sie, musicie!!! Wiem ze bedziecie wszystko analizowc, ze zabraknie Wam zaufania przy kazdej adopcji bo tylko Sobie mozecie wierzyc. Ja to przeszlam nie bede pisac jaki uczucia mna wtedy targaly i jak bardzo obwinialam siebie. Zwariowalabym chyba wtedy, ale kazda nastepna adopcja, czy odnaleziony pies stawial mnie na nogi.

Link to comment
Share on other sites

Myslę też, że warto skorzystać z propozycji Figi33, żeby zdjęcia pojechal zrobić jej TZ - z Panem lub sam. Wiem, że to bardzo nieprzyjemna i traumatyczna okoliczność ale może będzie podchodzil do sprawy bardziej obiektywnie i mniej emocjonalnie niż Pan Blondi, ktory w zaistnialej sytuacji na pewno czuje się fatalnie.
Może skontaktowalabyś się z Figą w tej sprawie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb'] Anette przedstawila mi wczoraj na PW argumenty, które przemawiają za tym by jeszcze nie rozpaczać. [/QUOTE]

A to zaginione maleństwo, zobacz jakie podobne do Blondi.
[IMG]http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/276625_142788329149146_5069290_n.jpg[/IMG]

A wiemy też o jeszcze jednej, czyli trzeciej zaginionej sunieczce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']ja właśnie rozmawiam z mężem ,że powinien pojechać , będzie mógł tak 13-14 , tylko na jakie szczegóły trzeba zwrócić uwagę ?
Becia pisała uszka , koniec ogonka , coś jeszcze ?[/QUOTE]

Figo jesteś wspaniala i Twoj TZ też.
Pisalam na PW do Majuski, Beci i Aguli.
Ciotka Majuska byla rano na dogo ale juz tym momencie nie moze być z nami.;)
Becia i Agula - nie wiem czy tu zagladaly dziś, do mnie jeszcze nie odpisaly.
Moze Ty wyslij im PW bo ich wskazowki sa bardzo ważne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...