Jump to content
Dogomania

Kodi. Zastrzyk śmierci już na Niego czeka. Ratujmy Go! Zbieramy deklaracje na hotel.


kasia93

Recommended Posts

  • Replies 860
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zofia.Sasza']Ani grosza. Moim zdaniem pies powinien zostać uśpiony. Do rozliczania wątków, w których są zbierane fundusze obliguje regulamin forum. To nie mój wymysł, ani fanaberia.[/QUOTE]

owszem, nie twój wymysł. ale czy nie Twoja fanaberia? wiesz, gdybyś wpłacała kasę, rozumiem, że chciałabyś wiedzieć, czy pójdzie na cel, na który przekazujesz pieniądze.. ale że martwisz się o czyjeś pieniądze? to szlachetne z Twojej strony :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barkelona']owszem, nie twój wymysł. ale czy nie Twoja fanaberia? wiesz, gdybyś wpłacała kasę, rozumiem, że chciałabyś wiedzieć, czy pójdzie na cel, na który przekazujesz pieniądze.. ale że martwisz się o czyjeś pieniądze? to szlachetne z Twojej strony :P[/QUOTE]
ale po co te dyskusje? jest regulamin, jeśli zbieracie na dogo pieniądze to na dogo musicie się rozliczyć i koniec. jak nie to zawsze można moda poprosić by wątek zamknął...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Znowu widzę mamy tematy zastępcze. Jak nie ma o czym, to zaczynamy dyskutować o rozliczeniach.
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że rozliczenie fundacja robi raz w miesiącu? Ktoś jeszcze na tym wątku nie zna regulaminu?[/QUOTE]
Tylko że to nie zmienia sytuacji. Ćwiczyliśmy to przy Krężelu. Zresztą wątek założono z prośba o pieniądze dawniej niż miesiąc temu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']prawda i w najbliższej okolicy behawiorysty brak[/QUOTE]

Przepraszam,że spytam - to kim jest p.Marek? Zwykłym hotelem?:crazyeye:
Przecież TAKIEGO psa winien poznać behawiorysta, czy to chodzi o to,aby Kodiego się pozbyc z terenu północnej Polski? :razz: Niech się inni martwią? Tam daleko na południu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Przepraszam,że spytam - to kim jest p.Marek? Zwykłym hotelem?:crazyeye:
Przecież TAKIEGO psa winien poznać behawiorysta, czy to chodzi o to,aby Kodiego się pozbyc z terenu północnej Polski? :razz: Niech się inni martwią? Tam daleko na południu?[/QUOTE]

odpowiedź już została napisana powyżej
Pan Marek jest szkoleniowcem, nie jest behawiorystą

Link to comment
Share on other sites

Kodi, owszem, pojechał do hotelu ze szkoleniowcem, ale w schronisku był dwukrotnie (na spacerze) poddany ocenie behawiorysty. Pani wydała pozytywną opinię. W hotelu będzie kontynuacja jej zaleceń.

Kodi już trafił do hotelu. Wyjechał w poniedziałek.
Ile wpłynęło po 15 - będzie później
rozliczenie - na początku - skromne, ale nie wszystko jeszcze wiem

Link to comment
Share on other sites

a moge sie dowiedziec o nazwisko behawiorysty, którego ocenie był poddany Kodi? I czego ta ocena dotyczyła, skoro była pozytywna? tego, że Kodi już nigdy nie będzie próbowal zabić człowieka?

I ponawiam pytanie: czy od teraz AFN przejął formalnie psa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arjuna']a moge sie dowiedziec o nazwisko behawiorysty, którego ocenie był poddany Kodi? I czego ta ocena dotyczyła, skoro była pozytywna? tego, że Kodi już nigdy nie będzie próbowal zabić człowieka?

I ponawiam pytanie: czy od teraz AFN przejął formalnie psa?[/QUOTE]
Też jestem zainteresowana odpowiedzią.

Link to comment
Share on other sites

weszłam tu na ten watek dawno temu i jestem zdruzgotana- slowne przepychanki,rozważania na temat uspienia Kodiego itd itd,,,
jesli dobrze zrozumiałam ten watek został założony po to aby ratować tego psa- ( wa każdym razie tak jest zatytułowany ) więc nie bardzo rozumie wszelkie dyskusje -jesli ktoś nie chce mu pomóć to nie musi tutaj wchodzić- sprawa prosta i banalna ( ja w każdym razie się dorzucę skoro dostał taką szansę)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anula42']weszłam tu na ten watek dawno temu i jestem zdruzgotana- slowne przepychanki,rozważania na temat uspienia Kodiego itd itd,,,
jesli dobrze zrozumiałam ten watek został założony po to aby ratować tego psa- ( wa każdym razie tak jest zatytułowany ) więc [B]nie bardzo rozumie wszelkie dyskusje [/B]-jesli ktoś nie chce mu pomóć to nie musi tutaj wchodzić- sprawa prosta i banalna ( ja w każdym razie się dorzucę skoro dostał taką szansę)[/QUOTE]
To znaczy czego nie rozumiesz? Że ktoś może być innego zdania niż Ty? Taka jest istota forów internetowych.

Link to comment
Share on other sites

anula, witamy w gronie chętnych do pomocy Kodiemu. mimo szczeków i warczenia ludzkiego naokoło, udało się nam wydostać psiaka ze schroniska i wysłac do hoteliku. reszta w rękach.. albo i łapach psiaka. no i pana Marka oczywiście, który postara się psa zresocjalizowqać - taka mamy nadzieję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barkelona']anula, witamy w gronie chętnych do pomocy Kodiemu. mimo szczeków i warczenia ludzkiego naokoło, udało się nam wydostać psiaka ze schroniska i wysłac do hoteliku. reszta w rękach.. albo i łapach psiaka. no i pana Marka oczywiście, który postara się psa zresocjalizowqać - taka mamy nadzieję :)[/QUOTE]
Aha, czyli uważasz "szczek" i "warczenie" za coś godnego pogardy... Dziwne jak na miłośniczkę psów ;) To takie polskie uważać, że jeśli ktoś się z nami nie zgadza, to bredzi. Dodam jeszcze, że jeśli będziecie próbowali oddać tego psa do adopcji, to zrobię wszystko aby do tego nie dopuścić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Aha, czyli uważasz "szczek" i "warczenie" za coś godnego pogardy... Dziwne jak na miłośniczkę psów ;) To takie polskie uważać, że jeśli ktoś się z nami nie zgadza, to bredzi. Dodam jeszcze, że jeśli będziecie próbowali oddać tego psa do adopcji, to zrobię wszystko aby do tego nie dopuścić.[/QUOTE]

Ja również. Nie moze być tak, że nienormalny pies, ktory nie ma oporów zabić czlowieka wedruje sobie z rak do rąk, bo grupka dziewcząt, która ataku takiego psa chyba na oczy nie wdziała sklada się po 5-10 zł i będzie go "ratować"

O nazwisko behawiorystki sie chyba nie doproszę, ani też o to, by ktoś rzetelnie napisał co to była za "pozytywna" opinia.
Jako, że behawiorystów w kraju mamy z 20, zaś żaden z nich nie powiedzialby, że taki pies na 100 % już nigdy nie ugryzie..myslę, że post Kasi93 troszkę mija się prawdą.

No i czyj wreszcie jest teraz ten pies?W razie czego mam pociągnąć do odpowiedzialnosci Kasię93, jako jedyną osobę w tym wątku, która wydaje sie być decyzyjna w sprawie tego psa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barkelona']ooo Zofia. Sasza widzę, że ty to dopiero jesteś miłośniczką zwierząt, że hej. naprawdę, słów brak :P :P
[/QUOTE]

O mnie nie zapominaj, bo jestem tego samego zdania.
Nie wszystkim jeszcze łzawe emocje przesłoniły całkowicie zdrowy rozsądek.
To ja gratuluję tak chorej miłości do zwierząt, że w imię litości nad jednym psem naraża się obcych ludzi, dzieci i opinię tysięcy psów tej rasy w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...