Jump to content
Dogomania

Kodi. Zastrzyk śmierci już na Niego czeka. Ratujmy Go! Zbieramy deklaracje na hotel.


kasia93

Recommended Posts

  • Replies 860
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasia93']
Koszt transportu i zakwaterowania kierowców wyniesie ok. 700zł. Zostanie zawieziony przez pracownika schroniska, który szczególnie pokochał Kodiego, oraz dwie wolontariuszki AFNu.[/QUOTE]





700 zł to chyba koszt paliwa tyle wyniesie.chyba że ktoś ma tańszy transport .

Dodaj cel podróży - Pokaż opcje


Sugerowane trasy
660 km,9 godz. 25 min
Trasa 15
613 km,9 godz. 29 min
Trasa 15 i Trasa 5/E261
662 km,9 godz. 37 min
Trasa 25
Wskazówki dojazdu samochodem do Bogatynia
Ta trasa obejmuje odcinki płatne.

Bogatynia
Zapisz w Moich mapach Szac. koszt paliwa: 312.6 zł

Link to comment
Share on other sites

agnieszka32 600 km w jedną stronę. Czytać nie nauczono?
Tak sobie czytam i myślę, że co by tu nie napisano to znajdą się właśnie takie jak ty, które generalnie nic nie robią nigdzie i się szczerzą po wątkach :)
Nie sądzisz, że z takim psem zabójcą to powinno jechać z 10 0sób, żeby trzymać mu szczęki? :evil_lol:

edit: "Ty" zmieniono na "ty" - z rozpędu a nie wszystkim się należy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alehandro']agnieszka32 600 km w jedną stronę. Czytać nie nauczono?
Tak sobie czytam i myślę, że co by tu nie napisano to znajdą się właśnie takie jak ty, które generalnie nic nie robią nigdzie i się szczerzą po wątkach :)
Nie sądzisz, że z takim psem zabójcą to powinno jechać z 10 0sób, żeby trzymać mu szczęki? :evil_lol:

edit: "Ty" zmieniono na "ty" - z rozpędu a nie wszystkim się należy :)[/QUOTE]
fajnie by było, gdybyś ty robiła dla psów tyle co agnieszka32. gdyby więcej osób robiło tyle co ona, świat byłby zupełnie inny!
daruj sobie te chamskie teksty na drugi raz dziewczynko!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dajcie spokój, pies siedzi w kojcu ŹLE, nie uśpiony ŹLE, uśpić go ŹLE, Kodi jedzie do Bogatyni też znajdzią się osoby do wstrzynania dyskusji.
Już tak zostało postanowione i chybA nawet jakbyśmy chciały to nic nie zrobimy :shake::shake:
Ważne, że jest jakiś postęp, tak przynajmniej mnie się wydaje...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobrze,że sprawa psa wreszcie ruszyła z miejsca;)
Jak to się mówi: "wóz,albo przewóz"
Jeśli p.Marek stwierdzi,że pies nie nadaje się do adopcji, to zostanie już u niego na zawsze? Czy dobrze zrozumiałam?:razz:
I czy to zostanie uczciwie podane na wątku? Tzn. postępy w resocjalizacji psa lub ich brak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Jeśli p.Marek stwierdzi,że pies nie nadaje się do adopcji, to zostanie już u niego na zawsze? Czy dobrze zrozumiałam?:razz:I czy to zostanie uczciwie podane na wątku? Tzn. postępy w resocjalizacji psa lub ich brak?[/QUOTE]

Pies nie jedzie do Bolesławca, do edukacjazawodowa, tylko do p. Marka z Bogatyni, a ten o ile mi wiadomo, nie proponował, iż pies mógłby mieć u niego dożywocie, jeśli okaże się nieadopcyjny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alehandro']agnieszka32 600 km w jedną stronę. Czytać nie nauczono?
Tak sobie czytam i myślę, że co by tu nie napisano to znajdą się właśnie takie jak ty, które generalnie nic nie robią nigdzie i się szczerzą po wątkach :)
Nie sądzisz, że z takim psem zabójcą to powinno jechać z 10 0sób, żeby trzymać mu szczęki? :evil_lol:

edit: "Ty" zmieniono na "ty" - z rozpędu a nie wszystkim się należy :)[/QUOTE]

Grzeczniej i spokojniej, dzieciaku.
Daruj sobie gadki o psach zabójcach, sama mam w domu astkę i pit bullkę, więc trafiłaś jak kulą w płot.
Adopcjami psów w typie ttb, wyciąganiem ich ze schronisk, pomaganiem finansowo, zajmuję się od kilku lat (a trochę lat już mam), nie to co nawiedzone nastolatki z tego wątku, które postanowiły ratować biednego pieseczka z telewizji, ze smutnymi oczkami.
Ale muszą to być psy ADOPCYJNE, nie psy, które rozszarpały małemu dziecku twarz.

Cała ta akcja, ten wątek, to jakaś farsa, inaczej tego podsumować nie można.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Konto jest w pierwszym poście[/QUOTE]

Jesteś pewna, że to jest właściwe konto do wpłat?
Chciałabym przesłać 100,00 na transport Kodiego, lub inne jego potrzeby.
Bardzo proszę założycielkę wątku o potwierdzenie, czy na to konto mam przelewać pieniądze.


[quote name='agnieszka32']Grzeczniej i spokojniej, dzieciaku.
Daruj sobie gadki o psach zabójcach, sama mam w domu astkę i pit bullkę, więc trafiłaś jak kulą w płot.
Adopcjami psów w typie ttb, wyciąganiem ich ze schronisk, pomaganiem finansowo, zajmuję się od kilku lat (a trochę lat już mam), nie to co nawiedzone nastolatki z tego wątku, które postanowiły ratować biednego pieseczka z telewizji, ze smutnymi oczkami.
Ale muszą to być psy ADOPCYJNE, nie psy, które rozszarpały małemu dziecku twarz.

[B]Cała ta akcja, ten wątek, to jakaś farsa, inaczej tego podsumować nie można.[/B][/QUOTE]

Wybacz Agnieszko, ale skoro ten wątek jest wątkiem pomocowym i ktoś chce Kodiemu pomóc, to nie zmienisz decyzji ludzi tego typu postami.
Jeżeli ten wątek jest farsą, to ja bym stąd znikała.
Rozumiem emocje, rozumiem rozbieżność zdań, ale poziom wypowiedzi na tym wątku osiągnie za moment rynsztok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Grzeczniej i spokojniej, dzieciaku.
Daruj sobie gadki o psach zabójcach, sama mam w domu astkę i pit bullkę, więc trafiłaś jak kulą w płot.
Adopcjami psów w typie ttb, wyciąganiem ich ze schronisk, pomaganiem finansowo, zajmuję się od kilku lat (a trochę lat już mam), nie to co nawiedzone nastolatki z tego wątku, które postanowiły ratować biednego pieseczka z telewizji, ze smutnymi oczkami.
Ale muszą to być psy ADOPCYJNE, nie psy, które rozszarpały małemu dziecku twarz.

Cała ta akcja, ten wątek, to jakaś farsa, inaczej tego podsumować nie można.[/QUOTE]

nie mam lat nastu, znacznie więcej. i też pomagam. i nie zyczę sobie, żeby pod m.in. moim adresem były rzucane takie inwektywy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barkelona']a ile wpłaciłaś Zofia.Sasza? chcemy być pewni, że Twoje pieniądze doszły :P[/QUOTE]
Ani grosza. Moim zdaniem pies powinien zostać uśpiony. Do rozliczania wątków, w których są zbierane fundusze obliguje regulamin forum. To nie mój wymysł, ani fanaberia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...