Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Vectra[/B], teraz będziesz miała na pieńku z niektórymi z tego wątku.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
co na stos mnie wyniosą ? bo mam takie zdanie ,a nie inne ? :diabloti: :diabloti:
mam inne zdanie i mam prawo mieć inne zdanie , nie obrażam nikogo
jeśli sie komuś podobają takie wielo rasie hodowle , jego wola ......

ja mam dużo więcej INNYCH poglądów niż dogomania .....
a niech mnie biją :cool3: :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Vectra[/B], mnie nie gryź ! Ja zresztą na tamtym wątku napisałam swoje zdanie o pani S. za i przeciw. A wielkich hodowli też nie lubię ! I nie wierzę, że pies z takiej hodowli może być psem przyjacielem w domu (jeśli rozumiesz , o co mi biega). On może być piękny, wychowany i ułożony, ale czegoś będzie mu brak.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Vectra[/B], mnie nie gryź ! Ja zresztą na tamtym wątku napisałam swoje zdanie o pani S. za i przeciw. A wielkich hodowli też nie lubię ! I nie wierzę, że pies z takiej hodowli może być psem przyjacielem w domu (jeśli rozumiesz , o co mi biega). On może być piękny, wychowany i ułożony, ale czegoś będzie mu brak.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
ja absolutnie Cię nie gryzę , odpowiadam tylko , grzecznie

rozumiem o co ci biega i mam podobny pogląd na ten temat stąd też moje porównanie .....
żeby nie było , hodowla prosiąt jest równie pracochłonna, tam też się dąży do poprawy rasy ......
tylko psiak to nie świnia i ma inne potrzeby .........
znam prosiakownie i powiem że jestem pod ogromnym wrażeniem jak tam jest czysto i przyjemnie :crazyeye: :crazyeye:
prosiakownia (to moja nazwa) jest oddalona od mojego miejsca zamieszkania może niecały kilometr , nic nie czuc nic nie słychać .. tam się nie zabija , tam się hoduje i sprzedaje żywe świniaczki

Link to comment
Share on other sites

no-vectra-teraz wszyscy z zapartym tchem czekaja-ze ja cie wezme na swoje barbarzynskie rece,wyniose i spale-ale....ni!
przykro mi-ale ja szanuje zdanie innych i takze nie popieram hodowli fermowych!hahahaha
co nie zmienia faktu ,ze malgosie supronowicz lubiebaaaaaaaardzo....
laluno-wiesz co mi przyszlo do glowy-ze poza cytowaniem i przytaczaniem slow innych,odsylaniem do lektur,opowiadaniem-jaka to ty nie jestes swieta-nie robisz nic wiecej-co przysporzyloby ci tutaj-chocby nowych znajomych-juz nie mowie o zwolennikach....
sek w tym-ze mnie-tak-poznalam kilka nowych-bardzo ciekawych egzemplarzy!!!!!!!!!!!!!!!!-barbarzyncow-ktorzy jak widac i rozumieja o czym pisze i nie przeszkadza im,ze nie uzywam kropek,ani wielkich liter-nie probuja nawet-oceniac sposobu-w jaki wykonuje moj zawod i co chyba najwazniejsze-nie rzucaja sie w gescie rozpaczy na kazda napotkana o mnie wzmianke -czy to w internecie,czy to w innej literaturze-......
szczerze mowiac-ja nie mam czasu-na szukanie twoich publikacji-i mysle ze slusznie-bo czego moglabym sie z nich dowiedziec nowego-poza tym-ze jad ,ktory wciaz leje sie z twoich ust-jest malo skladny i na pewno niedotyczy tematu.......pozdrawiam nowych znajomych......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ja absolutnie Cię nie gryzę , odpowiadam tylko , grzecznie

rozumiem o co ci biega i mam podobny pogląd na ten temat stąd też moje porównanie .....
żeby nie było , hodowla prosiąt jest równie pracochłonna, tam też się dąży do poprawy rasy ......
tylko psiak to nie świnia i ma inne potrzeby .........
znam prosiakownie i powiem że jestem pod ogromnym wrażeniem jak tam jest czysto i przyjemnie :crazyeye: :crazyeye:
prosiakownia (to moja nazwa) jest oddalona od mojego miejsca zamieszkania może niecały kilometr , nic nie czuc nic nie słychać .. tam się nie zabija , tam się hoduje i sprzedaje żywe świniaczki[/quote]

kliiii kliiii..chrum chrum:loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']no-vectra-teraz wszyscy z zapartym tchem czekaja-ze ja cie wezme na swoje barbarzynskie rece,wyniose i spale-ale....ni!
przykro mi-ale ja szanuje zdanie innych i takze nie popieram hodowli fermowych!hahahaha
co nie zmienia faktu ,ze malgosie supronowicz lubiebaaaaaaaardzo....
laluno-wiesz co mi przyszlo do glowy-ze poza cytowaniem i przytaczaniem slow innych,odsylaniem do lektur,opowiadaniem-jaka to ty nie jestes swieta-nie robisz nic wiecej-co przysporzyloby ci tutaj-chocby nowych znajomych-juz nie mowie o zwolennikach....
sek w tym-ze mnie-tak-poznalam kilka nowych-bardzo ciekawych egzemplarzy!!!!!!!!!!!!!!!!-barbarzyncow-ktorzy jak widac i rozumieja o czym pisze i nie przeszkadza im,ze nie uzywam kropek,ani wielkich liter-nie probuja nawet-oceniac sposobu-w jaki wykonuje moj zawod i co chyba najwazniejsze-nie rzucaja sie w gescie rozpaczy na kazda napotkana o mnie wzmianke -czy to w internecie,czy to w innej literaturze-......
szczerze mowiac-ja nie mam czasu-na szukanie twoich publikacji-i mysle ze slusznie-bo czego moglabym sie z nich dowiedziec nowego-poza tym-ze jad ,ktory wciaz leje sie z twoich ust-jest malo skladny i na pewno niedotyczy tematu.......pozdrawiam nowych znajomych......[/quote]

zawiodlam sie na Tobie...:-( myslalam ze bedzie zadyma....

a na powaznie: i oto chodzi :mozesz nie popierac tego co ktos robi ale mozesz na gruncie prywatnym tego kogos kochac , lubic i co ino...ale wielu tu obecnych nie zrozumie tego nigdy....

Link to comment
Share on other sites

a to że lubisz Panią S to już Twoja prywatna sprawa , przecież nie zawsze trzeba znielubić kogoś bo robi coś co nam się nie podoba .. Ja nie znam tej Pani więc jej nie oceniam jako człowieka , jak mi podpadnie oko w oko no to wtedy sobie z nią pogadam ( tylko gdybam ;) )

rany ,a teraz powiedzą że jesteśmy towarzystwo wzajemnej adoracji bo mnie nie zlałaś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

a ja już wzięłam piwo i paluszki :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a to że lubisz Panią S to już Twoja prywatna sprawa , przecież nie zawsze trzeba znielubić kogoś bo robi coś co nam się nie podoba .. Ja nie znam tej Pani więc jej nie oceniam jako człowieka , jak mi podpadnie oko w oko no to wtedy sobie z nią pogadam ( tylko gdybam ;) )

rany ,a teraz powiedzą że jesteśmy towarzystwo wzajemnej adoracji bo mnie nie zlałaś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

a ja już wzięłam piwo i paluszki :p[/quote]

nie, no jak ci bardzo zalezy to ja cie zleje:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Oj to Ty masz dobrze ! Ja muszę iśc do apteki kupić termofor ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
o to kup mi coś na ból głowy ;)

rany jak tu się grzecznie i miło zrobiło :shake: aż mdli normalnie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Tu macie jeden z wątków o pani S. Temat kontrowersyjny, jedni są za, drudzy przeciw.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=8251&highlight=Supronowicz[/URL]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]P. Jurek, to hodowoczyni i sędzina z "dynastii" kynologicznej (pewne rzeczy się dziedziczy). A pismo Asko już dawno upadło. Było wydawane przez środowisko stojące w opozycji do ZK i jego zarządu. Z niego wyłonił się Klub Psa rasowego czy jak to się zwie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Sirion, czy ten link ma też jakiś związek z głównym tematem? [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Pani S. Jest wetem. Obcina dla kasy, okalecza? [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Czy tnie tylko ze wskazań zdrowotnych? [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Lutomskak, ty wiesz coś o tym... ? [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie kilka dni no i proszę mam 40 stron zaległości. Machnęłam ręką na czytanie, zwłaszcza, że dyskusja dawno odbiegła od meritum, no i ile można przeżuwać ten sam temat nie wnosząc NIC nowego.
Zapewne za jakiś czas zostanie pobity rekord Guinnessa w długości forumowego wątku. I to będzie jedyna korzyść tej dyskusji...
niestety...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Niceravik, o ile można zorientować sie ze strony pani S., to wiele psów z jej hodowli (sznaucerków) jest kopiowane. Nie mam pojęcia czy robi to sama.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

wszytkie jej sznaucery sa kopiowane i baaardzo zadko wychodza od niej 'naturalne' szczenieta
ale co z tego ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']wszytkie jej sznaucery sa kopiowane i baaardzo zadko wychodza od niej 'naturalne' szczenieta
ale co z tego ?[/quote]
i bardzo dobrze że od tej Pani wychodzą już skopiowane bo jeśli ma pod ręką dobrego fachowca to po co ktoś ma trafić na rzeźnika który spartoli robote ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']wszytkie jej sznaucery sa kopiowane i baaardzo zadko wychodza od niej 'naturalne' szczenieta
ale co z tego ?[/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Kompletnie nic ! Chodziło o info dla Niceravik, bo pisze tak[/COLOR][/SIZE][/FONT]

"Pani S. Jest wetem. Obcina dla kasy, okalecza?
[COLOR=black][FONT=Verdana]Czy tnie tylko ze wskazań zdrowotnych? "[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Kompletnie nic ! Chodziło o info dla Niceravik, bo pisze tak[/COLOR][/SIZE][/FONT]

"Pani S. Jest wetem. Obcina dla kasy, okalecza?
[COLOR=black][FONT=Verdana]Czy tnie tylko ze wskazań zdrowotnych? "[/FONT][/COLOR][/quote]

nie robi tego dla kasy bo ludzie "obcy" nie maja dostepu do jej uslug :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARS']
PS. Pytanie do Szamanki bądź innego moda
Czy ban oznacza zbanowanie tylko nicka czy też blokadę komputera z określonym IP?[/QUOTE]

[COLOR="DarkGreen"][B]Na dgm nie ma możliwości zbanowania IP. Możemy banować tylko nicki.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ofkors ze niceravik juz odpowiedziala-bo wie -co pani supronowicz robi w zaciszu domowego ogniska-ona wie wszystko!to jest madra dziewczyna-ja dzisiaj-pije sobie drina....wczoraj walilam tylko wirtualnie.......-a moze zrobimy grilla po warszawskiej u mnie-ale-tylko dla znajomych krolika.....-nie dla .....-kto sie pisze?pogadamy sobie o kopiowaniu-ravik-przyjdziesz?ja sem z warszawy-a ty?dealer,vectra,mars,tuatha dea,meggy,mkr,orsini,wsiech zapraszam-jesli kogos pominelam-sorry-i tak zapraszam

Link to comment
Share on other sites

napisał [B]Mars[/B]:
'Czy ban oznacza zbanowanie tylko nicka czy też blokadę komputera z określonym IP?'

Panie Mars,już w szóstej klasie podstawówki na informatyce uczą,że IP jest dynamiczne.
Jeśli jest pan takim wetem jak informatykiem to ostrzegaj pan klientów.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...