Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

słuchaj ,ale piszesz o czymś o czym tu większość nie ma pojęcia ..
daj link do tego listu , poczytam , zobaczę i wtedy mogę rozmawiać na ten temat ,a tak ?
był sobie list ......... komuś się nie spodobał ,a Ty robisz z tego hece ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vectra']słuchaj ,ale piszesz o czymś o czym tu większość nie ma pojęcia ..
daj link do tego listu , poczytam , zobaczę i wtedy mogę rozmawiać na ten temat ,a tak ?
był sobie list ......... komuś się nie spodobał ,a Ty robisz z tego hece ....[/QUOTE]
hmm, niech zgadnę:
"wysil się trochę i poszukaj"?

buahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']hmm, niech zgadnę:
"wysil się trochę i poszukaj"?

buahaha[/QUOTE]
ok. To ja go tu wkleję, tak?
[quote]No i pozycja najsmaczniejsza w ASko - listy. Tym razem srodze się zawiodłem, bo nadal nie ma rubryki "Wystawy a pani Supronowicz", której powstanie postulowano już kilkakrotnie. Ale dyptyk o Sasquehanna jest, oczywiście. Nie wstydząca się swego nowego nazwiska p. Karolina Lutomska, właścicielka psów z hodowli Sasquehanna oraz współwłaścicielka reproduktora - pół na pół? - z p. Małgorzatą Supronowicz, pisze, że wobec niej p. Supronowicz była zawsze miła i ma po prostu wspaniałe psy. No cóż, zawsze to miło występować w obronie wspólników, preceptorów i przyjaciół. Myślę jednak, że propozycja "ugruntowania wiedzy na temat hodowli Sasquehanna z 30-letnim stażem" była żartem, bo wzięta serio udowodniłaby, iż autorka listu nie wie, o czym pisze. Przed Sasquehanną znana hodowczyni i "właścicielka zaledwie kilkunastu ras z ponad 400 zarejestrowanych przez FCI" używała kilku innych przydomków, ale nawet licząc je łącznie nie ma 30-letniego stażu. Mnie osobiście szczególnie wzruszyły porady hodowlane udzielane przez właściciela psów, który nigdy nie odhodował choćby jednego miotu...
Nie byłoby jednak ASko sobą, gdyby w numerze nie było choćby jednego ataku na ZKwP i na p. Supronowicz imiennie. W liście, podpisanym skromnie "Czytelnik" główne ciosy wymierzono co prawda w p. Jurek, a pani Supronowicz jest jakby na przyprzążkę, ale przynajmniej tradycji stało się zadość.[/quote]

[url=http://www.naszepsy.com.pl/index.asp?Id=792&main=yes]źródło[/url]

Wspólnie możemy szukać, gdzie to
[quote] przy okazji napisano ze autorka sama nie wiem o czym pisze.

[...]

nie wie co pisze.[/quote]



czy może nie chodzi o to? Bo tak w ogóle ten gatunek literacki nie nazywa się listem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']słuchaj ,ale piszesz o czymś o czym tu większość nie ma pojęcia ..
daj link do tego listu , poczytam , zobaczę i wtedy mogę rozmawiać na ten temat ,a tak ?
był sobie list ......... komuś się nie spodobał ,a Ty robisz z tego hece ....[/quote]

Alez najprościej bedzie aby autorka tego listu Ci go przesle jak i odpowiedz .
Chyba nie masz zbyt daleko aby ją poprosić tak sie za nią wstawiłaś ze nawet posunęłaś sie do "uprzejmych donosów", nawet nie sprawdzajac czy masz prawne podstawy do zarzutu że ktoś streszczenia opublikowane artykuły. Ale autorka moze Cinapewnoprzesłac na priv swój list w końcu to jej autorstwo. moze też je umieszczać w każdej kolejnej prasie jak i na dogo. To jej prawo.
A ja nie mam prawa publikowac na dogo listu skoro było wysłane do innego czasopisma. Nie mam zgody tego czasopisma aby go kopiowac. Ale autorka moze to sama zrobić bo ma prawa autorskie.
Napewno zostawiła sobie jakiś egzemplarz.

Link to comment
Share on other sites

rany bowskie , ten list czy tam odpowiedź czy cokolwiek to jest ......

no powiem wprost NIE KUMAM O CO CHODZI
kto to jest pani Supronowicz ?
kto to jest p . Jurek ?

i co ten list ma do tematu o barbarzyńcach i ekologach ? :diabloti:

[QUOTE]Mnie osobiście szczególnie wzruszyły porady hodowlane udzielane przez właściciela psów, który nigdy nie odhodował choćby jednego miotu...[/QUOTE]

o mnie też zawsze wzruszają takie porady , szczególnie od osób które mają pierwszego w życiu psa i przeczytali tysiące książek - omnibusy ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Alez najprościej bedzie aby autorka tego listu Ci go przesle jak i odpowiedz .
Chyba nie masz zbyt daleko aby ją poprosić tak sie za nią wstawiłaś ze nawet posunęłaś sie do "uprzejmych donosów", nawet nie sprawdzajac czy masz prawne podstawy do zarzutu że ktoś streszczenia opublikowane artykuły. Ale autorka moze Cinapewnoprzesłac na priv swój list w końcu to jej autorstwo. moze też je umieszczać w każdej kolejnej prasie jak i na dogo. To jej prawo.
A ja nie mam prawa publikowac na dogo listu skoro było wysłane do innego czasopisma. Nie mam zgody tego czasopisma aby go kopiowac. Ale autorka moze to sama zrobić bo ma prawa autorskie.
Napewno zostawiła sobie jakiś egzemplarz.[/quote]

ale możesz streścić ten list lub powiedzieć czy dotyczył tematu tak tu szeroooko i dogłębnie omawianego ... czyli kopiowanie ogonów i uszu.
Bo jeśli nie dotyczył tego tematu to mnie osobiście nie interesują wywlekanie na forum czyiś osobistych wojenek.
Na jednym forum jest taki fajny dział PIEKIEŁKO i tam można rzucać w siebie mięchem ile wlezie .....

Link to comment
Share on other sites

Orsini, Ty moze zmaiast duzym to sie pokryj jaskiem- moja kiwi bedzie miala juz przetarte szlaki :diabloti::diabloti:

Laluna chyba nam tu nie napisze o czym był artykuł Karoliny bo pewnie nawet go nie posiada :loveu::loveu: i przeczytac tez nie przeczytała :loveu::loveu:

Pozdrawiam z wpolszczesliwym psem bez ogona i prawie calutką :evil_lol::evil_lol: NIE KOPIOWANĄ broń boze, szczesliwą suczką :multi:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]lub powiedzieć czy dotyczył tematu tak tu szeroooko i dogłębnie omawianego ... [/QUOTE]
W pewnym sensie dotyczył tego tematu, chociaż nie w w kwestii merytorycznej zagadnienia. Dlatego napisałam ze wiele wyjaśnia. Dla mnie wyjasnia w sprawie pewnych postów w tym topicu. A czy dotyczył samego kopiowania, no cóż dużo tu rzeczy było pisanych które nie dotyczyły kopiowania. Co nie znaczy ze nie dotyczą tego topicu.

Link to comment
Share on other sites

Laluna z całym szacunkiem , Tobie wyjaśnie bo Ty czytałaś ten list/artykuł
mi nic nie wyjaśnia bo nie znam treści tegoż listu.
Poza tym dla mnie tu większość z was to są osoby XXX o których nic nie wiem , wymieniamy sobie poglądy , a ostatnio po prostu żartujemy , ktoś kto ma poczucie humoru na pewno rozumie treść ostatnich kilkuset postów . Jeśli ktoś zbyt wrażliwy ,zawsze ,ale to zawsze może skierować przeciw mnie pozew do sądu ......
Temat o kopiowaniu to była jedna wielka wojna nic nie wnosząca nowego , zawsze będą przeciwnicy i zawsze będą zwolennicy i przekomarzanie się "czyj diabeł starszy " jest po prostu NUDNE.
Ja zadałam proste pytanie czy bardziej boli kopiowanie tak tu linczowane czy bardziej boli kastracja tak bardzo rozpowszechniana na dogomani , zamiast dostać rzeczową odpowiedź zostałam uświadamiana co daje kastracja .. czyli rozmowa jak na naszej arenie politycznej ... nie na temat , każdy odpowiada jak mu pasuje ....... i tak by na jego racje wyszło ..

Chcesz pogadać na temat tego listu ? no to dawaj wątek , pogadamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']a mi cos spadnie z tego? plissss[/QUOTE]
[quote]Chcesz pogadać na temat tego listu ? no to dawaj wątek , pogadamy.[/quote]Możesz też zadzwonić. Kiedy się postarasz, a widzę, że już się trochę postarałaś - znajdziesz taką ładną stronę internetową i w dziale kontakt jest numer telefonu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']a mi cos spadnie z tego? plissss[/quote]
Ano prosze dla ciebie :razz:
[IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/09/Popcorn02.jpg/260px-Popcorn02.jpg[/IMG][URL="http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/09/Popcorn02.jpg/260px-Popcorn02.jpg"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']krzychu-dawaj -nie pitol-wstawiaj ten list-bo ja go nie mam-zarowno malgosia supronowicz-jak i a,j-ktorzy ten list skrytykkowali -to moi dobrzy znajomi-wal jak w dym!pokaz-jaka jestem niedouczona i nie wiem o czym pisze-bo laluna na pewno tak![/QUOTE]
No nie mam no :( Wszystko co mam wkleiłem...
Może poproś p.Beatę, niech Ci prześle i zamieścisz, ok?
Albo wyraź zgodę, niech wklei sama. Bo ta pani przestrzega prawa, nie to co my...

[quote]Ano prosze dla ciebie [/quote]:multi: dziękuję. Ty też bedziesz w warszawce na szoł?

Link to comment
Share on other sites

dobra to szukajcie tego listu ,a ja idę piec ciasto ........
przez wścibskiego kundla pitbulla muszę piec ciasto ..
bo ona musiała wleść w skrzynke z 4 kg truskawek , musiała !!!
Bo mało było miejsca w samochodzie !!
i teraz jestem zmuszona jeść obrzydliwe ciasto z truskawkami i zapijać je kompotem truskawkowym .

powrócę niebawem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']
:multi: dziękuję. Ty też bedziesz w warszawce na szoł?[/quote]
A prosze:razz: Nie będe:shake:

[quote name='Vectra']dobra to szukajcie tego listu ,a ja idę piec ciasto ........
[/quote]
To ja ide obciąć pazury mojemu rasopodobnemy bokserowi z sexownym kikutem:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Tu macie jeden z wątków o pani S. Temat kontrowersyjny, jedni są za, drudzy przeciw.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=8251&highlight=Supronowicz[/URL]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]P. Jurek, to hodowoczyni i sędzina z "dynastii" kynologicznej (pewne rzeczy się dziedziczy). A pismo Asko już dawno upadło. Było wydawane przez środowisko stojące w opozycji do ZK i jego zarządu. Z niego wyłonił się Klub Psa rasowego czy jak to się zwie.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Tu macie jeden z wątków o pani S. Temat kontrowersyjny, jedni są za, drudzy przeciw.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=8251&highlight=Supronowicz[/URL][/quote]


myślę że moje zdanie na ten temat wielu osobą się nie spodoba :diabloti: :diabloti: :diabloti:
takie hodowle są dla mnie jak fermy prosiąt ......

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Vectra[/B], teraz będziesz miała na pieńku z niektórymi z tego wątku.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Mnie to rybka ! Mam psy, którym sie obcina tylko włosy między palcami na łapach, a rasa jako taka nikogo z wyższych czynników w ZK nie obchodzi, ani też żadnego z dużych, wielorasowych hodowców. :diabloti: No chociaż - skye miała osławiona pani Sarlej, co najmniej jeden miot między psami północy w tej rasie miała.:mad: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...