Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]Kochanie, możesz to skomentować?
Teraz, skoro masz już inną wiedzę na ten temat?[/FONT][/COLOR][/quote]Jak dla mnie to to nie wymaga zadnego komentarza. Wystarczy umieć ze zrozumieniem czytac słowo pisane i to by było na tyle. osobko, pelna pokory:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Draczyn']Jak dla mnie to to nie wymaga zadnego komentarza. Wystarczy umieć ze zrozumieniem czytac słowo pisane i to by było na tyle. osobko, pelna pokory:diabloti:[/quote]
Szczerze zazdroszczę ci tej umiejętności w odniesieniu do waszych postów.
Moja kochana, zarówno zwolennicy psucia prawa, wzorca rasy, jak i my którzy domagamy się przestrzegania prawa i zaprzestaniem okrutnego zwyczaju, podczas wymiany zdań, poglądów, opinii, budujemy pewien model, świat sytuacji uaktywnionych, wywoływanych podczas jej trwania. Z natury rzeczy nie jest to jeden świat, model tożsamy, a wiązka różnych światów, Efekt różnorodności jest całkiem naturalny, z niewielkim doprecyzowaniem:
w tej konkretnej sytuacji nie może on dotyczyć kanonów, bo te są identyczne dla obu stron. O znajomości tychże kanonów przez naszych adwersarzy nie wypowiem się. Wystarczy przeczytać dwie - trzy poprzednie strony.
Ale nie dość tego. Pokazujecie całkowicie sprzeczne opinie w tej samej sprawie. Np. w pewnej znanej hodowli, wszystkie psy są obcinane, ale zaraz ktoś drugi twierdzi dokładnie coś przeciwnego.
Draczyn, problem leży gdzie indziej.
Ty potrafisz taką niedorzeczność przeczytać ze zrozumieniem i nie protestować.
A JA NIE.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']Szczerze zazdroszczę ci tej umiejętności w odniesieniu do waszych postów.
Moja kochana, zarówno zwolennicy psucia prawa, wzorca rasy, jak i my którzy domagamy się przestrzegania prawa i zaprzestaniem okrutnego zwyczaju, podczas wymiany zdań, poglądów, opinii, budujemy pewien model, świat sytuacji uaktywnionych, wywoływanych podczas jej trwania. Z natury rzeczy nie jest to jeden świat, model tożsamy, a wiązka różnych światów, Efekt różnorodności jest całkiem naturalny, z niewielkim doprecyzowaniem:
w tej konkretnej sytuacji nie może on dotyczyć kanonów, bo te są identyczne dla obu stron. O znajomości tychże kanonów przez naszych adwersarzy nie wypowiem się. Wystarczy przeczytać dwie - trzy poprzednie strony.
Ale nie dość tego. Pokazujecie całkowicie sprzeczne opinie w tej samej sprawie. Np. w pewnej znanej hodowli, wszystkie psy są obcinane, ale zaraz ktoś drugi twierdzi dokładnie coś przeciwnego.
Draczyn, problem leży gdzie indziej.
Ty potrafisz taką niedorzeczność przeczytać ze zrozumieniem i nie protestować.
A JA NIE.[/quote]Bardzo prosto mogę Ci to wytłumaczyc. Widocznie jedna z osob zna ta hodowle znakomicie, a inna ze slyszenia. Ja należe do tych, ktorzy twierdzą, ze nie wszystkie psysą tam kopiowane.
Prawo nigdy nie jest żelazne i jak wiesz na przestrzeni dziejow, bywa częśto zmieniane
A co do rozumienia tekstu pisanego, to ciezy mnie twoja uwaga, ktora dowodzi, ze mam wysoki iloraz inteligencji i zdolność logicznego myślenia. Dzieki za tak pochlebna opinie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Bardzo prosto mogę Ci to wytłumaczyc. Widocznie jedna z osob zna ta hodowle znakomicie, a inna ze slyszenia. Ja należe do tych, ktorzy twierdzą, ze nie wszystkie psysą tam kopiowane.
Prawo nigdy nie jest żelazne i jak wiesz na przestrzeni dziejow, bywa częśto zmieniane
A co do rozumienia tekstu pisanego, to ciezy mnie twoja uwaga, ktora dowodzi, ze mam wysoki iloraz inteligencji i zdolność logicznego myślenia. Dzieki za tak pochlebna opinie[/quote]
Właśnie o tym pisze.
Jedna twierdzi, druga twierdzi, a jak jest naprawdę, wie tylko... herman.
Każda coś wie, każda coś ma. Np. nieatualny wzorzec. I na tej podstawie bierze udział w dyskusji.
DURA LEX, SED LEX. Taka jest zasada.
Poza tym, zawsze ci byłam życzliwa:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']Właśnie o tym pisze.
Jedna twierdzi, druga twierdzi, a jak jest naprawdę, wie tylko... herman.
Każda coś wie, każda coś ma. Np. nieatualny wzorzec. I na tej podstawie bierze udział w dyskusji.
DURA LEX, SED LEX. Taka jest zasada.
Poza tym, zawsze ci byłam życzliwa:multi:[/quote]Czyli stare polskie przyslowia, są zawsze aktualne "kto sie lubi, ten sie czubi":multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Czyli stare polskie przyslowia, są zawsze aktualne "kto sie lubi, ten sie czubi":multi:[/quote]
No właśnie. Wiesz, ja czasami też się czepiam na wyrost. ZK kompletnie olewa robotę informacyjną, a te zmiany we wzorcach wprowadzono nie tak dawno. Ciekawa jestem który z hodowców to zauważył? Bo wybitni kynolodzy to na pewno.
Może zróbmy koalicje albo spółkę? Będziemy wypożyczać ośle uszy z plastiku tym, którzy dopuścili do takiej sytuacji, odpowiedzialnym za info. Zobaczy się takiego uszatka w autobusie i wszystko będzie jasne. To on.
Poza wszystkim, dla zajadłych zwolenników cięcia nadal istnieje taka możliwość, a jakże.
Ale dopiero... po przekroczeniu Styksu w krainie Hadesu. Tam, gdzie będą naprawdę wolni.
A jedynym ograniczeniem ich wolności będą robaki, w d...pie.
Co ty na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']jestem-pisze-ozywiam temat-tudziez wznawiam go mimo tak poznej pory-......
[B]otoz nic bardziej mylnego nie ma w stwierdzeniu ,ze wszystkie szczeniaki z hodowli pani malgosi sa kopiowane -to raz[/B]- [/quote]

w swoim poscie wyraznie napisalam ze " wszytkie JEJ sznaucery sa kopiowane " - a wiec dorosle psy ktore posiada i ze " zadko wychadza od niej naturalne szczenieta "

jezeli klon ravik nie umie czytac ze zrozumieniem to juz nie moja wina :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']wszytkie jej sznaucery sa kopiowane i baaardzo zadko wychodza od niej 'naturalne' szczenieta
ale co z tego ?[/quote]
Ten powyżej to oryginalny post Elitesse.
Też bym się zdenerwowała gdybym zaliczyła taką wtope jak tu widać.
Ale od spóźnionej o kilkadziesiąt postów pracy zbiorowej można wymagać dużo więcej niż prostej agresji.
Stary herman pisze bowiem tak:
„o miła pani , nie wszystkie sznaucery pani S. są obcięte
grunt to znajomosc tematu
a ty go nie ogarniasz
szkoda”
Wniosek: pierwsza część twojego twierdzenia jest również FAŁSZYWA.
Obrona drugiej części twierdzenia, dotyczącego szczeniąt byłaby może nieco uzasadniona, gdybyście drogie panie pokazały zdanie, w którym ja twierdzę (a nie pytam!), że „wszystkie szczeniaki w tej hodowli są kopiowane”.
Oczywiście bez manipulacji, jak tu wyżej, gdzie zabrakło kluczowego słowa: „BAAARDZO”
Swoją drogą, Pani S. musi mieć złote serce, że ze spokojem znosi ten dym wokół jej hodowli, który tu i na sąsiednim wątku robicie. To jest naprawdę paskudne!
Poza tematem. Klonuje się tylko wybitne jednostki, pożyteczne z jakichś względów. Tym się kierujemy. Co do mnie to wole określenie: kontynuatorka. Nie wszystkie zachowania tej małej złośnicy chce naśladować.
Zresztą z Draczyn zaczynamy działać na rzecz porozumienia.
Elitesse, trochę rozumiem ciebie i nie gniewam się. Wszystko przez te upały?

Link to comment
Share on other sites

ravik-wez ty sie sklonuj-bo w jednej osobie to moze jadu i pomyslu zabraknac-jak tu sie do wszystkich o wszystko przyczepic.......-a co do upalu-fakt-jak sie schlodzisz i naczynia sie zweza-to moze opuchlizna zejdzie i zaczniesz myslec spokojniej.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']droga (drogi) ravik sama sobie przeczysz i piszesz bez sensu coby cos wogole pisac :roll: ja wiem dazenie do 200 ... :diabloti:[/quote]

Tak się jakoś dziwnie złożyło (nie po raz pierwszy zresztą),że Ci ktorzy tutaj opowiadają się za okaleczaniem psów nie kumają wypowiedzi niceravik.Dla mnie treść każdego z jej postów jest jasna jak dzisiejsze słoneczko.Rozumiem,że jej intelekt przewyższa wasze mozliwości ale wysilcie sie trochę a może chociaż po części uda się Wam odgadnąć o co chodzi w jej wypowiedziach a sądzę,że warto się zastanowić.

Link to comment
Share on other sites

widocznie moje wyksztalcenie nie pozwala mi zrozumiec tego belkotu :roll:
no trudno :oops:

wiec moze mi wytlumaczysz o co jej chodzi w postach skierowanych do mnie ??
zaprzecza moim slowom, potem je cytuje na poparcie swego zdania - ale jasno z nich wynika zxe to ona nie ma racji - a wiec o co chodzi ?

Link to comment
Share on other sites

tu chodzi o to-elitesse-ze ravik toczy zatruty jad z ust-a nikador twierdzi,ze ona prowadzi dyskusje,ktorej my nie rozumiemy-bo nam rozumu nie styka-to po pierwsze-tyle ,ze tu nikt nie pisal,ze jej nie rozumie-.........
natomiast zupelnie odrebna sprawa jest fakt,ze nikador doskonale rozumie zawilosci zawoalowanego zlosliwego traktowania tematu(tak jej sie w kazdym razie wydaje)-a my...-mamy czelnosc na te zaczepki odpowiadac......moze rzeczywiscie-powinnismy ja zignorowac-a wlasciwie was.....-na innych forach-krytyka anonimowa jest nie do przyjecia-ale ty nikador,ani twoja kolezanka (marzaca o tym ,by wygladac jak uma thurman....-bez komentarza....)-jak dotad nie przedstawilyscie sie jeszcze-wiec -wszelkie odwolywania sie-do jakichkowiek instancji,czy tez proba spostponowania kogokolwiek w waszym wydaniu to czysty absurd-jestescie osobami-ktore biora udzial w dyskusji tylko dlatego-ze nie macie odwagi ujawnic swoich tozsamosci-a to na ogol ce****e istoty bardzo zakompleksione.......bojace sie konsekwencji wypowiadanych przez siebie slow-a wstawienie dzbanka i umy-nie daje wam widac na tyle bezpieczenstwa-aby umiec normalnie dyskutowac......
w sumie-zal mi was

Link to comment
Share on other sites

Kobieto,przeczytaj wszystko jeszcze raz uważnie,może zaskoczysz tym razem a jak nie to do trzech razy sztuka;)

Apel do [B]niceravik[/B],obniż loty (sama nie wierzę,że Cię to proszę) i pisz tak by Cię zrozumieli bo Twoja erudycja dla niektórych tutaj jest niezrozumiała,dawaj "po chłopsku",może skumają:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']tu chodzi o to-elitesse-ze ravik toczy zatruty jad z ust-a nikador twierdzi,ze ona prowadzi dyskusje,ktorej my nie rozumiemy-bo nam rozumu nie styka-to po pierwsze-tyle ,ze tu nikt nie pisal,ze jej nie rozumie-.........
natomiast zupelnie odrebna sprawa jest fakt,ze nikador doskonale rozumie zawilosci zawoalowanego zlosliwego traktowania tematu(tak jej sie w kazdym razie wydaje)-a my...-mamy czelnosc na te zaczepki odpowiadac......moze rzeczywiscie-powinnismy ja zignorowac-a wlasciwie was.....-na innych forach-krytyka anonimowa jest nie do przyjecia-ale ty nikador,ani twoja kolezanka (marzaca o tym ,by wygladac jak uma thurman....-bez komentarza....)-jak dotad nie przedstawilyscie sie jeszcze-wiec -wszelkie odwolywania sie-do jakichkowiek instancji,czy tez proba spostponowania kogokolwiek w waszym wydaniu to czysty absurd-jestescie osobami-ktore biora udzial w dyskusji tylko dlatego-ze nie macie odwagi ujawnic swoich tozsamosci-a to na ogol ce****e istoty bardzo zakompleksione.......bojace sie konsekwencji wypowiadanych przez siebie slow-a wstawienie dzbanka i umy-nie daje wam widac na tyle bezpieczenstwa-aby umiec normalnie dyskutowac......
w sumie-zal mi was[/quote]

Fajnie,że się odezwałaś:sweetCyb:
Ty zawsze poprawisz mi humor a właściwie Twoje zabawne słowo pisane:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikador']Kobieto,przeczytaj wszystko jeszcze raz uważnie,może zaskoczysz tym razem a jak nie to do trzech razy sztuka;)

Apel do [B]niceravik[/B],obniż loty (sama nie wierzę,że Cię to proszę) i pisz tak by Cię zrozumieli bo Twoja erudycja dla niektórych tutaj jest niezrozumiała,dawaj "po chłopsku",może skumają:mad:[/quote]
słuchaj ja doskonale (i nie tylko ja) rozumiem co piszę pani niceravik
jedyne co nie rozumiem to dlaczego na siłę wpaja nam swoje racje ?
Ona ma swoje zdanie - ok ja to szanuję i wymagam od rozmówcy tego samego .... no chyba że rozmówca ma kompletny brak szacunku do innych .......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']słuchaj ja doskonale (i nie tylko ja) rozumiem co piszę pani niceravik
jedyne co nie rozumiem to dlaczego na siłę wpaja nam swoje racje ?
Ona ma swoje zdanie - ok ja to szanuję i wymagam od rozmówcy tego samego .... no chyba że rozmówca ma kompletny brak szacunku do innych .......[/quote]

Jeśli uważasz,że już wszystko zostało napisane,każdy wyraził swoje zdanie i Twoim zdaniem na tym koniec to co tutaj jeszcze robisz i jaki sens ma kontynuowanie tego wątku???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...