Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vectra'] kocham moje psy i [B]nie widzę by były upośledzone[/B] , nie rozpisuje na forum że czuje jakiś zawód ... kocham moje psy takie jakie są , kopiowane i wykastrowane , moje , najukochańsze , nie mają traumy związanej z tym zabiegiem , [B]nie mają problemów z komunikacją[/B] [/quote]

Vectra, lepiej widać jak coś się straci ;) ja też swego byłam skłonna się wykłcać, że przecież kopiowane się super komunikują i można bez problemu je czytać... ale jak po trzech godzinach oglądania naturalnych dobków na testach i IPO, trafił się kopiowany weteran to dopiero zobaczyłam ile mu przy pracy brakuje i jak ciężko się go odbiera :roll:

[quote name='Vectra'] są kochane one to wiedzą :cool3: [/quote]

Ale nawet największy przeciwnik kopiowania nigdzie nie napisał, że cięty pies nie potrafi odczytać naturalnego właściciela?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Na kazdym kroku widze jego uposledzenie juz o tym pisalam .[/quote]

Zmien okulary na mocniejsze to zobaczysz zupełnie coś innego:pPedigree Cara jest mi zupełnie nieznane bo niby skąd mam je znać.Wiem tylko że pochodzenie Twojego psa jest owiane dziwną tajemnicą:eviltong:[B]Krętaczu.Tak jak było do przewidzenia omijasz niewygodne dla siebie pytania.I nie jestem VAN JASIEM:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.Dedektywie trafiłaś kulą w płot:lol:[/B]
[B]Zbłażniliście się koleżanko na całej linii.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']


[B]WPLYWA !!!!!!!![/B]UDOWODNIONO !!!!!!
Udowodniono psem z ogonem nie kopiowanym jak porozumiewal sie z wilkami i jak nie doszlo do porozumienia z tymi samymi wilkami z psem z kopiowanym ogonem. Dokladnie na ten temat ogladalam program w TV.[/quote]

Zdumiewające jaki wielki eksperyment z dwoma psami.Szkoda że nie użyli do tych doświadczeń suki w cieczce z kopiowanym ogonem to byś zobaczyła jak świetnie się dogadały:lol: Nie ogladaj telewizji bo telewizja kłamie tak samo jak Ty klamczuszko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']Dopiero zaczelam pisac ,jeszcze malo Ci bylo mnie tutaj to chcialas mnie na chat,
a gratulowac poczucia humoru to nie mnie tylko temu komus co wyzywal od grympsikow , czy cos tam siedzacych cale dni przy kompie a sam to robi.Nie rozumiesz mnie od poczatku piszesz o mnie historyjki wyssane z palca .


[B]WPLYWA !!!!!!!![/B]UDOWODNIONO !!!!!!
Udowodniono psem z ogonem nie kopiowanym jak porozumiewal sie z wilkami i jak nie doszlo do porozumienia z tymi samymi wilkami z psem z kopiowanym ogonem. Dokladnie na ten temat ogladalam program w TV.[/quote]

JA TEZ WATPIE-CZY BEDAC CZLOWIEKIEM-POTRAFILABYM SIE POROZUMIEC Z BUSZMENEM.......-CZYZBY-TEN PIES KOPIOWANY-NIE BYL UDOMOWIONY?

CZY TEZ MOZE OWE WILKI(WYRAZNIE NAPISALAS-WILKi-A WIEC GRUPA-STADO..........)-NIE ZAAKCEPTOWALY W SWYM STADZIE NOWEGO PRZYBYSZA-TU KLANIAJA SIE NIE PROBLEMY Z KOMUNIKACJA -TYLKO ZACHOWANIA STADNE PSOWATYCH....-A TO JUZ INNA DZIALKA.....

nie mam nic do tego -ile czasu spedzasz przed kompem i ile tu jeszcze postow wyprodukujesz-szczerze mowiac-wieje mi to....:p

a zapraszajac Cie na czat-mialam nadzieje na konstruktywna dyskusje-ktorej albo sie przestraszylas, albo nie mialas na nia ochoty-wszystko mi jedno.....:diabloti:

a i jeszcze jedno.......-ktos tam napisal ,ze porownywal sobie prace kopiowanego weterana dobermana i innych -niekopiowanych.....
napisze moze niezbyt grzecznie-ale tak-zeby wszyscy zrozumieli o co mi chodzi....

jak jeszcze kiedys przyjdzie Ci porownywac prace psow kopiowanych i niekopiowanych-i bedziesz chciala-by te kopiowane wypadly gorzej-propozycja jest taka

zapros na IPO-slepego i gluchego,juz stojacego nad grobem-kopiowanego dobermana-i skonfrontuj jego swiezosc-gibkosc i reakcje z takim niekopiowanym dwulatkiem tuz po egzaminie.....-dopiero bedzie o czym pisac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol:

milego dnia-jade pomeczyc moje niekopiowane ogiery ,w ujezdzalni zmuszajac je do wykonywania ciagow w galopie,piruetow,trawersow i innych glupot........:loveu:

Link to comment
Share on other sites

( ciekawe-czy gdyby te psy spotkaly sie w jednej-wielkiej grupie-pozagryzalyby sie-np-na spacerze-poniewaz sposob ich komunikacji-jest mocno uposledzony.....

..nie jest.Moj maly jest w psim przedszkolu.Grupa psow bardzo rozna;)Wszystkie sie swietnie dogaduja.Dziewczyna ktora prowadzi szkolenie zrobila:crazyeye:na moje pytanie o trudnosciach komunikacyjnych pomiedzy ogoniastymi i tymi bez.Zrobilo mi sie:oops:

Link to comment
Share on other sites

Hehe to już wiem czemu rolnikom tam gdzie występują wilki, tyle psów przy budach zjedzonych zostało. Zapewne ogony miały skopiowane i się dogadac nie mogły... Dopiszcie kolejny punkt za niekopiowaniem
- psy kopiowane są zjadane przez wilki.

Link to comment
Share on other sites

MARS........:diabloti::diabloti::diabloti:...super:lol:

...ja odnosnie wilkow....wyraznie zauwazylam, ze moja Cisa (z ogonem nie ciętym) ma specjalne tendencje do dialogow z nimi i sie swietnie dogaduja, ale juz Fritz, ktory ma ogon krotki....rozpacz, wyje, ucieka, panika....zapewne juz mu jakis wilk powiedzial, ze go pożre:evil_lol:...a ja sie do tej pory zastanawiałam...o co tu chodzi....
No i już wiem dlaczego Cisa jest bardziej odważna od Fritza na polowaniu....ona po prostu wie, że jak spotka wilka, to ją jej długi ogon uratuje...cudo:cool3:

Ania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']Na tym forum zasranawialem sie jak to jest z uszami ras zwislouchych,np spaniel basset etc..Widzialem te psy w roznych nastrojach,ale uszy byly w pozycji wyjsciowej(czyt,zwisaly..:lol:)[/quote]

Następnym razem przyjrzyj sie bardziej uważnie.. proponuje nasadę ucha.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']
a i jeszcze jedno.......-ktos tam napisal ,ze porownywal sobie prace kopiowanego weterana dobermana i innych -niekopiowanych.....
napisze moze niezbyt grzecznie-ale tak-zeby wszyscy zrozumieli o co mi chodzi....

jak jeszcze kiedys przyjdzie Ci porownywac prace psow kopiowanych i niekopiowanych-i bedziesz chciala-by te kopiowane wypadly gorzej-propozycja jest taka

zapros na IPO-slepego i gluchego,juz stojacego nad grobem-kopiowanego dobermana-i skonfrontuj jego swiezosc-gibkosc i reakcje z takim niekopiowanym dwulatkiem tuz po egzaminie.....-dopiero bedzie o czym pisac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol: [/quote]

Droga Lutomskak, może wysil się trochę i spójrz na mój avatar:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Specjalnie dla Ciebie znalazłam dwa 4 letnie psy:cool3:kopiowany startował na IDC w 2004 naturalny w 2007, nawet C-91 oba miały:cool3:

[URL]http://www.kolumbus.fi/mooreiche.v.d.gian/idc04/zatanidc04.wmv[/URL]
[URL]http://www.victorland.com/vadim/albums/sami-and-pekko/pekko_idc_purut.wmv[/URL]

Chcesz mi powiedzieć, że kopiowany jest "czytelniejszy"?:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARS']Hehe to już wiem czemu rolnikom tam gdzie występują wilki, tyle psów przy budach zjedzonych zostało. Zapewne ogony miały skopiowane i się dogadac nie mogły... Dopiszcie kolejny punkt za niekopiowaniem
- psy kopiowane są zjadane przez wilki.[/quote]

bossssssskie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ara']Droga Lutomskak, może wysil się trochę i spójrz na mój avatar:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Specjalnie dla Ciebie znalazłam dwa 4 letnie psy:cool3:kopiowany startował na IDC w 2004 naturalny w 2007, nawet C-91 oba miały:cool3:

[URL]http://www.kolumbus.fi/mooreiche.v.d.gian/idc04/zatanidc04.wmv[/URL]
[URL]http://www.victorland.com/vadim/albums/sami-and-pekko/pekko_idc_purut.wmv[/URL]

Chcesz mi powiedzieć, że kopiowany jest "czytelniejszy"?:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote]

jesli dla Ciebie 4-lo letni pies to weteran....-to co mowisz o swoich psach-jak maja 10-11 i 12 lat?-zombie????????????:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']jesli dla Ciebie 4-lo letni pies to weteran....-to co mowisz o swoich psach-jak maja 10-11 i 12 lat?-zombie????????????:diabloti:[/quote]
proszę , nie obrażać mojego 11 letniego dobermana :mad:

on by niejednemu małolatowi pokazał jak się biega :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

rzeczywiscie-ten pies w ogole nie powinien wyjsc na plac.....-matko-tragedia-brak uszu i ogona spowodowaly-ze to byly brawa dla kaleki!!!!!!!!!

-a i prowadzenie pozoranta w tyl-bylo utrudnione w wyniku braku ogona-masakra-ten kto nie umie odczytac tego dobka-moze niech zacznie sie im przygladac jeszcze dokladniej (fakt posiadania czegos w domu nieczego jak widac nie dowodzi......:lol:)


tak-to musi byc tak!!!!-dziwie sie,ze on w ogole doszedl do takiego etapu szkolenia bez tych uszu,,,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onek']O zmiany w topiku widzę i nowych postów bez liku.
Vectra:cool3:licytacja , kto bardziej kocha własne psy ? No oczywiście, że ja:loveu:.
Próba dyskusji o eutanazji - szanowna moderacjo - założ nowy wątek i nie rób off :cool3:[/quote]
a Twój post to co jest ? na temat może :cool3: :cool3: :evil_lol:

rany , dlaczego nie kórzy z Was traktują forum , dyskusje jak pogrzeb :crazyeye:
przecież prowadzimy dyskusję , luźną koleżeńską (tak myślę)rozmowe

i po raz kolejny Ci napiszę , nie jestem tu modem , jestem tu najzwyklejszym userem , mam takie prawo , rozmawiać jak każdy inny użytkownik ....

eutanazja też bardzo kontrowersyjny temat ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Mi to bardziej przypomina paraolimpiade. Okaleczone kikuty, uszy. Tylko ze tutaj nie było pechowe zrzadzenie losu, ale celowe działanie człowieka okalczajace psy.[/quote]
[B][COLOR=green]Zgadzam się całkowicie![/COLOR][/B]

[B][COLOR=green]W XXI wieku to średniowiecze kulturowe i emocjonalne.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']JA TEZ WATPIE-CZY BEDAC CZLOWIEKIEM-POTRAFILABYM SIE POROZUMIEC Z BUSZMENEM.......-CZYZBY-TEN PIES KOPIOWANY-NIE BYL UDOMOWIONY?

CZY TEZ MOZE OWE WILKI(WYRAZNIE NAPISALAS-WILKi-A WIEC GRUPA-STADO..........)-NIE ZAAKCEPTOWALY W SWYM STADZIE NOWEGO PRZYBYSZA-TU KLANIAJA SIE NIE PROBLEMY Z KOMUNIKACJA -TYLKO ZACHOWANIA STADNE PSOWATYCH....-A TO JUZ INNA DZIALKA.....[/quote]
Taaak masz racje naukowcy to glupia grupa ludzi ktora nie wie co robi
nad czym pracuje czasem latami.
Skad wiesz ze byly dwa o dwoch bylo mowione i pokazane a doswiaczenia robili na wielu i nie tylko do takich obserwacji doszli.
Zamiast ponizac naukowcow lepiej bys sie zainteresowala tym programem.

[quote name='"lutomskak"']
a i jeszcze jedno.......-ktos tam napisal ,ze porownywal sobie prace kopiowanego weterana dobermana i innych -niekopiowanych.....
napisze moze niezbyt grzecznie-ale tak-zeby wszyscy zrozumieli o co mi chodzi....


zapros na IPO-slepego i gluchego,juz stojacego nad grobem-kopiowanego dobermana-i skonfrontuj jego swiezosc-gibkosc i reakcje z takim niekopiowanym dwulatkiem tuz po egzaminie.....-dopiero bedzie o czym pisac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol: [/quote]
To nie bylo niegrzeczne , to jest znowu[B] robienie z kogos glupiego,[/B]
co nie wie co pisze .
SAMA KULTURA :crazyeye: piszac tak ponizasz tu oponentow .
Kim Ty jestes ze nic konkretnego nie umiesz napisac?
No juz nie mowie zeby dyskutowac z wetami co opracowali na podstawie doswiadczen swoje prace naukowe na temat czym jest kopiowanie ogona dla psa , zdecydowanie szczeniak odczuwa bol itd
Stac Cie na to co wyzej napisalas - przykre.

Link to comment
Share on other sites

U nas przez ostatnie lata farmerzy tracili nagminnie barany przez dingo, czy dzikie watahy psow.
Zaczeli uzywac psy rasy Maremma, spadl procent zagryzanych zwierzat
w bardzo dyzym stopniu.
Jakos maja cale ogony i cale uszy , zaden farmer nie skarzyl sie na takie poranienia czy brak efektywnosci swoich psow posiadajacych ogony i uszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasiek']Na kazdym kroku widze jego uposledzenie juz o tym pisalam .[/quote]

Zmien okulary na mocniejsze to zobaczysz zupełnie coś innego:pPedigree Cara jest mi zupełnie nieznane bo niby skąd mam je znać.Wiem tylko że pochodzenie Twojego psa jest owiane dziwną tajemnicą:eviltong:[B]Krętaczu.Tak jak było do przewidzenia omijasz niewygodne dla siebie pytania.I nie jestem VAN JASIEM:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.Dedektywie trafiłaś kulą w płot:lol:[/B]
[B]Zbłażniliście się koleżanko na całej linii.[/B][/quote]

CZY MOZESZ NAPISAC JAK BYL POST PRZEDTEM NAPISANY ??
Zanim go zmieniles ??
O tym moim przyjacielu jak go nazwales ?? Dlaczego zmieniles ?
Dodales w to miejsce ostatnie zdanie .
Ten moj przyjaciel zdazyl zobaczyc .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...