Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']a tak na marginesie na pazdziernik moj pies jest umowiony na zabieg kastracji - robie to wylacznie dla swojej wlasnej wygody - czy to rowniez jest lamanie prawa ? pewno tak bo nie jest to wykonywane dla ratowania jego zdrowia lub zycia ...[/quote]
[B]...napisała specjalistka od PÓŁPRAWDY![/B]
A cała prawda wygląda tak:

[FONT=TimesNewRomanPSMT]"Zabiegi lekarsko-weterynaryjne na zwierz[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ę[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]tach s[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ą [/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]dopuszczalne dla ratowania ich [/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ż[/FONT][FONT=TimesNewRomanPSMT]ycia lub zdrowia [/FONT]
[FONT=TimesNewRomanPSMT][B][SIZE=3][COLOR=green]oraz dla koniecznego ograniczenia populacji...[/COLOR][/SIZE][/B]"[/FONT]

[LEFT][B][COLOR=red][FONT=Verdana]/ Pełen tekst INTERPELACJI Pana Posła znajdziecie u nas na stronie 280 /[/FONT][/COLOR][/B][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']to nie jest wg mnie konieczne ograniczenie populacji bo pies jest najprawdopodobniej bezplodny wiec jak ? lamanie prawa czy nie ?[/quote]
Elitesse, a nie możnaby nowego wątku o sterylce/kastracji założyć?
Myślę,iż żeby nie było zarzutów o nabijanie sobie postów, lepiej byłoby trzymać się tylko i wyłącznie kopiowania uszu/ogonów, nieprawdaż?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']to nie jest wg mnie konieczne ograniczenie populacji bo pies jest najprawdopodobniej bezplodny wiec jak ? lamanie prawa czy nie ?[/quote]
na marinesie - kastracja zapobiega np nowotworzeniu prostaty, wiec - dla mnie jest to forma ratowania zdrowia. Jestem tego zdania nauczona na skorze mego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak'](...)

watpie jednak,zebys ty Quelthalas-od poczatku i zawsze byla przeciwniczka kopiowania(chyba ,ze Twoja przygoda z dogami zaczela sie niedawno)-poniewaz nie tak dawno-klapciatego doga-ze swieca mozna bylo szukac.........(...)
[/quote]

W głowie Lutomskak sie nie miesci, że mozna być przeciwnikiem kopiowania psow - tak bez interesu.
Mój pierwszy dog ur. 1997r. nie był kopiowany, a hodowca sprzedajac mi go wyjaśniła, że od 1993r. wzorzec doga nie przewiduje kopiowanego ucha. To było 10 lat temu Lutomskak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']

ja psy kopiowane mialam,mam i bede miala!!!!!!!!!!!!!!:loveu:

[/QUOTE]
Nie ma to jak psychopatyczna radość z tego że ktos Twoje psy okaleczy i coś im utnie :-? " Ojej jak super, moju psu utną ogonek i będzie ładniejszy" Elitesse - to samo.
Przeraża mnie ta Wasza radość z tego że możecie cos swojemu psu obciąć. Ale nic to - podobno każda zła rzecz w życiu wraca do wyrządzajacego z nawiązką.

Przepraszam. Tak mnie jakos filozoficzno-karmiczne rozmyślania naszły, jak zobaczyłam tę dziką satysfakcję Lutomskak.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]droga laluno to ty nie potrafisz czytac ze zrozumieniem - widocznie na studiach "o zwierzatkach" tego nie uczyli :roll: napisalam wyraznie ze nie bede miec psow naturalnych - czy gdzies w tym zdaniu znajduje sie slowo miot lub szczenieta ? NIE :evil_lol:[/QUOTE]
Na tych nie, ale na U.W. uczyli mnie logiki, a w Twoich postach trudno jej się doszukać. Moze cos przespałaś w trakcie edukacji.
[QUOTE]ja dopoki nie wejdzie zwiazkowy zakaz kopiowania bede kopiowac i tyle bo dla mnie uystawa o ochronie zwierzat nie jest jednoznaczna
koniec kropka [/QUOTE]

Biorąc pod uwage ze chodziło Ci o kopiowanie ogonów w pierwszych dniach to jednak musiało dotyczyc to Twojego miotu.
Dalsza czesć zdania tylko dowodzi ze pewne rzeczy Cię przerastają aby je zrozumieć. Zarówno Ustawa o zakazie zabiegów które nie sa w celu zdrowotnym, jak i dopuszczenie zabiegów ograniczajacych populacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisia']w tym przypadku o ktorym tu dyskutujemy zabrania prawo panstwowe!!!

To chyba nie tak trudno zrozumiec.[/quote]

Doprawdy?Prosze o konkrety .....albo nie wy zalosne grympiski przykute zajmijcie sie lepiej zwalczaniem turkucia podjadka:evil_lol::evil_lol: bo do tego sie tylko nadajecie:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasiek']grympiski [/quote]
A co to znaczy??:cool1::evil_lol:.
Jasiu, chyba Cie odpuszczę.Zanadto przypominasz pewną pieniaczkę, która w tym wątku się już pokazywała.Tak samo bezsensownie piszesz i tyle samo emot zaczynasz wklejać:diabloti:.OO, i o dziwo, jesteś dość krótko userem dogomanii:lol:
Na koniec polecam dział "off topic" -trafisz do niego ze strony głównej forum.Myślę,ze tam nieznajomość prawa ,zasad, itp..itd...nie będzie przeszkadzała.Taka mała rada- zadbaj tylko o kulturę, bo jej brak razi wszędzie:p

Link to comment
Share on other sites

LALUNO skoro masz powazne problemy ze zrozumieniem czegokolwiek napisze jeszcze raz drukowanymi literami :

nawet jeseli wejdzie zwiazkowy zakaz kopiowania nie zmusi mnie to do posiadania naturalnych psow - czyli moich wlasnych, nie miotow urodzonych u mnie ktore moga byc naturalne- i tak te szczenieta u mnie nie zostaja
skoro mam juz jedna suke importowana zaden problem posiadania takich kolejnych

jasniej juz sie chyba nie da :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']na marinesie - kastracja zapobiega np nowotworzeniu prostaty, wiec - dla mnie jest to forma ratowania zdrowia. Jestem tego zdania nauczona na skorze mego psa.[/quote]

to bedzie skutek uboczny - robie to tylko dlatego zeby miec w domu swiety spokoj bo o ile moj pies jak byl mlody interesowal sie sukami tylko wtedy gdy byly w dniach plodnych to teraz skacze na dziewczynki juz od pierwszych dni cieczki a z wiekiem coraz trudniej jest mi nad nim zapanowac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik'][B][SIZE=3][COLOR=green]Doskonale napisane![/COLOR][/SIZE][/B]
:multi::multi::multi:

Elitesse, lutomskak może odniesiecie się?

[B][COLOR=red][FONT=Verdana]/ Pełen tekst INTERPELACJI Pana Posła znajdziecie u nas na stronie 280 /[/FONT][/COLOR][/B][/quote]


faktem jest-ze z psami -nie ma to poki co nic wspolnego-gdyz na dzien dzisiejszy-Polscy sedziowie-oceniaja psy zgodnie z regulaminem ZKWP-i oby jak najdluzej taki stan rzeczy pozostal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta i Wika']Może powinien jeszcze wejść związkowy zakaz okradania staruszek, podpalania cudzych samochodów i wykorzystywania seksualnego nieletnich... ;) Bo jak nie ma to widocznie można ;)[/quote]


lepiej wytlumaczyc nie mozna , ale czy to dotrze do wszystkich ? watpie.Trzeba liczyc sie z zachwiana psychika u niektorych do ktorych nic nie dociera, im tylko mozna wspolczuc.Na takich jest tylko prawo , oczywiscie nie martwe prawo jak dotychczas.Czy inaczej mozna wytlumaczyc niz choroba ,determinacje w zadawaniu bolu kochanych przez nich psom i cierpieniu w imie wlasnych zachcianek i przyjemnosci.?- psychopatyczna radosc !!(zgadzam sie z tym co tu tak napisal )[B]SWIADOME [/B]pozbawianie psom czesci ciala tak waznych w pozniejszym ich zyciu , czyz to nie chore ?[B]Z koleji dopytywanie sie czy ktos z dyskutujacych jest posiadaczem psa/psow czy KIEDYS kopiowal ? - to swiadczy tylko o desperacji dyskutujacego [/B] ;)
pozdrawiam Iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasiek']Doprawdy?Prosze o konkrety .....albo nie wy zalosne grympiski przykute zajmijcie sie lepiej zwalczaniem turkucia podjadka:evil_lol::evil_lol: bo do tego sie tylko nadajecie:loveu::loveu::loveu:[/quote]

No i pokazales cale swoje ja. Gratuluje.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]nawet jeseli wejdzie zwiazkowy zakaz kopiowania nie zmusi mnie to do posiadania naturalnych psow - czyli moich wlasnych, nie miotow urodzonych u mnie ktore moga byc naturalne- i tak te szczenieta u mnie nie zostaja
skoro mam juz jedna suke importowana zaden problem posiadania takich kolejnych

jasniej juz sie chyba nie da :diabloti:[/QUOTE]
No faktycznie, skoro nie masz potrzeby zostawiania sobie szczeniaka z własnych linii, wyhodowania i tworzenia własnego wartościowego psa, którego chcialoby sie zatrzymac do dalszej hodowli, a jedynie ma się mioty na sprzedaż. To faktycznie, jaśniej już się nie da :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']faktem jest-ze z psami -nie ma to poki co nic wspolnego-gdyz na dzien dzisiejszy-Polscy sedziowie-oceniaja psy zgodnie z regulaminem ZKWP-i oby jak najdluzej taki stan rzeczy pozostal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

Regulamin stowarzyszenia miłośników kamieni też nie zakazuje oceny kradzionych kamieni... ale kradzież jest przestępstwem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']przykro mi-kopiowanie w krajach,o ktorych pisalam nie jest zabronione-wiec-nie jest przestepstwem......[/quote]
[FONT=Verdana]Emigrujesz do Rosji...? [/FONT]
[FONT=Verdana]/w sensie mentalnym :lol:/[/FONT]



[B][COLOR=red][FONT=Verdana]/ Pełen tekst Interpelacji Pana Posła znajdziecie u nas na stronie 280 /[/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisia']No i pokazales cale swoje ja. Gratuluje.[/quote]

Za gratulacje dziękuje:evil_lol: Nie odpowiadacie na moje pytania a zadałem ich kilka.Oczekiwałem konkretów a nie odpowiedzi w sytlu -poczytaj sobie.Nie mam zamiaru więcej wdawać się z wami w polemikę bo uważam że jest to bez sensu.Ja też zawsze bedę posiadał psa kopiowanego i nikt mi tego nie zabroni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Czy jest tu moderator? To się nazywa SPAM :|[/quote]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B]Bzdura![/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana]Spam[/FONT][COLOR=black][FONT=Verdana] jest rozsyłaniem informacji [SIZE=3][B]komercyjnych![/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Kolega Jasia :lol:?[/FONT][/COLOR]
[CENTER][COLOR=red]Pełen tekst INTERPELACJI Pana Posła w sprawie: [/COLOR]
[COLOR=red]nieprzestrzegania ustawy o ochronie zwierząt, [/COLOR]
[COLOR=red]a w szczególności art. 27,[/COLOR]
[COLOR=red]przez Związek Kynologiczny oraz lekarzy weterynarii[/COLOR]
[COLOR=red][FONT=Verdana]biorących udział w pokazie psów rasowych[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=red]znajdziecie u nas na stronie 280 ![/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik'][FONT=Verdana][SIZE=3][B]Bzdura![/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana]Spam[/FONT][COLOR=black][FONT=Verdana] jest rozsyłaniem informacji [SIZE=3][B]komercyjnych![/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Kolega Jasia :lol:?[/FONT][/COLOR]
[CENTER][COLOR=red]Pełen tekst INTERPELACJI Pana Posła w sprawie: [/COLOR]
[COLOR=red]nieprzestrzegania ustawy o ochronie zwierząt, [/COLOR]
[COLOR=red]a w szczególności art. 27,[/COLOR]
[COLOR=red]przez Związek Kynologiczny oraz lekarzy weterynarii[/COLOR]
[COLOR=red][FONT=Verdana]biorących udział w pokazie psów rasowych[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=red]znajdziecie u nas na stronie 280 ![/COLOR][/FONT][/CENTER][/QUOTE]
[quote]Co to jest spam? Spam to ten sam "list" wiele, wiele razy.[/quote]
[color=white]..........[/color]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...