Jump to content
Dogomania

Karma JAMES WELLBELOVED


bzuma

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='moon_light']Teraz mam małego psiaka...ale planuję się "dopsić" w najbliższym czasie, duzym psem.
Czy w ofercie tej firmy są specjalne karmy dla ras olbrzymich?[/quote]

W ofercie jest adult large breed sklad:
[FONT=Arial]INGREDIENTS: [SIZE=2]Rice, lamb meat meal, ground whole barley, lamb fat, whole linseed, lamb gravy, potato protein, sugar beet pulp, alfalfa, natural seaweed, omega 3 and omega 6 supplement, sodium chloride, calcium carbonate, D,L-methionine, lysine hydrochloride, threonine, zinc methionate. A special mix of chondroitin, glucosamine and herbs[/SIZE][/FONT]
:p a jezeli to bedzie pies dlugowlosy to maja specjalna karme- [B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Adult Long-Coated dogs[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]sklad:
[FONT=Arial][SIZE=2]INGREDIENTS: [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]Rice, turkey meat meal, oats, turkey gravy, whole linseed, sugar beet pulp, turkey fat, alfalfa, natural seaweed, omega-3 and omega-6 supplement, sodium chloride, calcium carbonate, D,L-methionine, lysine hydrochloride, threonine, zinc methionate.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]

[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='loozerka']Bzuma, czy nadal jest mozliwosc przesłania probek? Pozwolę sobie przesłac adres na PW na wszelki wypadek :)[/quote]


masz szczescie;) jeszcze sie zalapiesz na ostatnia wysylke;)
niestety probki mi juz wyszly i teraz wysylam Wam juz takie robione przeze mnie, z moim prywatnych workow:oops:

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje ogromnie, ja cały czas jestem w czasie poszukiwania karmy dla mojego psiaka, kolejne karmy, i to te górnych niby połek, z róznych przyczyn się nie sprawdzaja- najczęściej, bo nie bardzo psu smakują. Skoro te wszystkie psiaki tak wcinaja- chetnie sprawdzę ją :)

Link to comment
Share on other sites

Pewnie sie juz nie zalapie na probki, choc mnie interesuje tylko kaczka, ma swietny sklad.

Mam taka mala sugestie. Prosze nie zapominac o karmie dla kotow. :razz:
Czekam na premiere tej karmy w Polsce, bo naprawde zapowiada sie ciekawie. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anii']Pewnie sie juz nie zalapie na probki, choc mnie interesuje tylko kaczka, ma swietny sklad.

Mam taka mala sugestie. Prosze nie zapominac o karmie dla kotow. :razz:
Czekam na premiere tej karmy w Polsce, bo naprawde zapowiada sie ciekawie. :multi:[/quote]

napisz mi adres na priv a dostaniesz swoja kaczke:eviltong:
o kotach nie zapomnialam;) -bedzie i dla nich:evil_lol:
dopiero wrocilam z Paryza i probeczki wysle jutro:p

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam jesli nie doczytalam :oops: ale w jakich granicach cenowych ta karma hipotetycznie bedzie sie ksztaltowac? Blizej jej będzie dajmy na to do Acany czy Hillsa?

Nie wiem czy się nią blizej interesowac, bo 250zl za worek 15kg i tak nie bede mogla wydac, więc po co sobie ipsom robic "smaka" ;-)
A okolice cenowe Acany czy Proformance z kolei mnie satysfakcjonują :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shami']
A okolice cenowe Acany czy Proformance z kolei mnie satysfakcjonują :p[/quote]


Niestety, ale u mnie te karmy nie zdaly rezutlatow, szkoda, bo sa o wiele tansze niz royal canin.
A teraz karmie psa podobnie jak Potek, royalem i naprawde chce znalesc jakas alternatywe. Mam nadzieje, ze organizm mojego psiaka, dobrze zareaguje na te karme. A moze i kot uniezalezni sie od royala. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmu']witam, czy któraś z tych karm nadaje się dla alergika? mamy wielki problem z jedzeniem, bo mój pies, mimo, że labrador, nie lubi jeść i co dzień muszę go zachęcać do jedzonka...więc może i dla nas znalazłaby się próbka?[/quote]


kazda z 5 rodzai tej karmy jest hypoalergiczna:p
poprosze o adres na priv;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...