Jump to content
Dogomania

Karma JAMES WELLBELOVED


bzuma

Recommended Posts

Czy ktos z Was karmil swojego pupila karma JAMES WELLBELOVED?
Osobiscie jestem zwolenniczka naturalnego sposobu zywienia swoich psow aczkolwiek dalam sie ostatnio namowic na maly eksperyment z ww karma.
Rezultat jest taki, ze jedna z moich suk oszalala na punkcie tej wlasnie karmy o smaku - biala ryba + ryz :roll:
Zalozylam ten topik bo jestem ciekawa czy ktos z Was spotkal sie z ww karma.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nugatowa']Napisz coś więcej bzyku :evil_lol: :cool3:[/quote]

mowisz i masz :eviltong:

Karma produkowana w UK.
Karma o 3 smakach: biala ryba+ ryz, indyk+ ryz, baranina+ ryz.
podam sklad karmy biala ryba+ryz: Ryz,mieso z bialej ryby, siemie lniane,jeczmien,oliwa z oliwek,warzywa,rybi olej, algi morskie,cykoria,wapno,cynk + witaminy

Link to comment
Share on other sites

a [URL="http://www.wellbeloved.co.uk/"][B]na stronie producenta[/B] [/URL]widnieje, że karma jest w 4 smakach: jagnięciny, indyka, kaczki i ryby - wszystko z ryżem + jako dodatkowe zboże owies/jęczmień.

Składy są przyzwoite, ale karma nie jest tania :roll: 15 kg adulta to ok 37 Funtów. Ciekawe jakie ceny byłyby w Polsce :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Birmanka']a [URL="http://www.wellbeloved.co.uk/"][B]na stronie producenta[/B] [/URL]widnieje, że karma jest w 4 smakach: jagnięciny, indyka, kaczki i ryby - wszystko z ryżem + jako dodatkowe zboże owies/jęczmień.

Składy są przyzwoite, ale karma nie jest tania :roll: 15 kg adulta to ok 37 Funtów. Ciekawe jakie ceny byłyby w Polsce :cool3:[/quote]

fakt , zapomnialam o smaku kaczki ;)
ceny na stronie sa dla zamawiajacych przez neta... dla dystrybutorow sa zupelnie inne:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']No to zniżka dla dogomanii pewna.....?;)
[SIZE=1]Co,nie chce Ci sie juz pichcić?![/SIZE][/quote]

;) znizka pewnie bedzie:eviltong:
co do gotowania:eviltong: , ja karmie glownie surowym miesem+ dodatki i nie zamierzam przejsc na sucha ale jedna z moich rudych oszala na punkcie tej karmy( z ryba) i daje jej karme+5 skrzydelek albo kawalek wolowiny:p
Ja jestem ``kucharka`` z zamilowania :evil_lol: zawsze wybiore garnek a nie worek z karma ale dla jednej zrobilam wyjatek (karma tez mi sie wydala w ``miare``:eviltong: przyzwoita;)

Link to comment
Share on other sites

sklad karmy calkiem interresujacy jest. Bzuma to podziwiam ze mnie kucharka ,niestety zadna... i siebie tez karmie roznymi puchami. Moje psy teraz sa na Acanie ale nadchodzi juz czas kiedy kreca nosem na kamre i trzeba szukac nowej na jakies dwa lata i jestem w kropce.
Ale jak ty wrocisz do Polski i uruchomisz to wszystko - to troche potrwa. Prosze napisz mi jakiej wielkosci sa granulki ?? I ile potrzeba dawac karmy na 10 kg :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']sklad karmy calkiem interresujacy jest. Bzuma to podziwiam ze mnie kucharka ,niestety zadna... i siebie tez karmie roznymi puchami. Moje psy teraz sa na Acanie ale nadchodzi juz czas kiedy kreca nosem na kamre i trzeba szukac nowej na jakies dwa lata i jestem w kropce.
Ale jak ty wrocisz do Polski i uruchomisz to wszystko - to troche potrwa. Prosze napisz mi jakiej wielkosci sa granulki ?? I ile potrzeba dawac karmy na 10 kg :)[/quote]

Granulki na szczescie dosc male :p
Jak podasz mi na priv adres to wysle Ci probki :)
podam przykladowy program podawania poszczegolnym rasom:
[B]male psy:[/B]
[U][I]yorki[/I][/U]
na 2kg masy ciala- 55 g
na 4kg masy ciala- 95 g

[U][I]west teriery:[/I][/U]
na 6kg masy ciala- 125g
na 8kg masy ciala- 155g
na 10kg masy ciala- 180g

[B]srednie psy:[/B]
[I][U]border collie[/U][/I]
na 12kg masy ciala -210g
na 16kg masy ciala- 260g
na 20kg masy ciala -300g
na 22kg masy ciala- 325g

[B]duze psy:[/B]
[I][U]labrador retriever [/U][/I]
na 24kg masy ciala- 345g
na 28kg masy ciala- 390g
na 32kg masy ciala- 430g
na 36kg masy ciala- 465g
na 40kg masy ciala- 500g

[B]wielkie psy :eviltong: :[/B]
[I][U]bernardyn[/U][/I]
na 45kg masy ciala- 550g
na 50kg masy ciala- 590g
na 55kg masy ciala- 635g
na 60kg masy ciala- 675g
na 70kg masy ciala- 750g
na 80kg masy ciala- 830g
na 90kg masy ciala- 905g

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Bzuma, to wracaj szybko :evil_lol: , ja te karme w jednej z odmian miałam okazje wyprobowac, obdarowali nas przyjaciele, fakt, ze psom bardzo smakowała :evil_lol: , a i skład ma taki jak lubie.

To kiedy zaczynacie podboj zołądków naszych pieseczków ?[/quote]

:p planujemy zjazd na wiosne 2007r :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cathedral']Bzuma, ja cały czas szukam odpowiedniej karmy dla mej psiny, która nie zawierała by kuraka. Dlatego byłabym bardziej niż zainteresowana próbkami karmy z rybą, baraniną i kaczką. Da radę :)?[/quote]

Jasne:lol: ze da rade
Poprosze na priv o Twoj adres :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bzuma . Wielkie dzieki !!! :sweetCyb: Probki doszly. Z karma Lamb and Rice nie bylo problemow rzucily sie wszystkie nawet moj niejadek :) co do ryby to troche to trwalo nim sie przekonaly. Najpierw bylo dluuugie obwąchiwanie a potem po jednej sprobowanej kulce tak sie rzucily ze lepiej im to szlo niz wczesniej wspomniany Lamb and rice :) Wielkosc kulek tez ma dla mnie znaczenie i dla moich psow sa ok. Tak wiec czekamy na Ciebie w Polsce ;-) i jeszcze raz dziekuje za probki.

Link to comment
Share on other sites

ja też dostałam dziś próbeczki :multi: dziękuję bardzo :multi: na razie spróbowałyśmy wersji z białą rybką - suka wcinała, jak szalona :loveu: i muszę wam powiedzieć, że byłam w szoku, gdy poczułam zapach - normalnie jak wędzona rybka :crazyeye: :razz: W ciągu kolejnych dni spróbujemy kolejnych smaków :cool1:

Link to comment
Share on other sites

:multi: bardzo sie ciesze, ze karma smakowala pieskom:loveu:
moja ma fiola na punkcie tej z biala ryba i baranina z warzywami :loveu:
drobiowych jej nie daje bo wcina dodatkowo 4 kurze skrzydelka :evil_lol:
To co mi sie spodobalo w tej karmie to to, ze produkowana jest z mysla o psach alergikach i zadna nie zawiera w sobie kurczaka :crazyeye:
Dodatek siemienia lnianego oraz alg morskich to dodatkowy wielki plus.
Jest to jedyna karma ktora do mnie przemowila (a jestem zwolenniczka naturalnego zywienia:p )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bzuma']To co mi sie spodobalo w tej karmie to to, ze produkowana jest z mysla o psach alergikach i zadna nie zawiera w sobie kurczaka :crazyeye:
Dodatek siemienia lnianego oraz alg morskich to dodatkowy wielki plus.[/quote]
mi też się to bardzo podoba, bo moja sucz ma atopię i wcina tylko karmy dla alergików. Wracaj szybko :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...