Jump to content
Dogomania

KWPR w LUBLINIE - 12.06.2011


narisowa

Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panbazyl']
[B]owczarek'ab[/B] to jak chcesz mojego czarnucha to daj znać najlepiej na maila - jest w podpisie w zakladce "hodowla" znajdziesz bez problemu. Tylko uprzedzam - pies młody, ale już zaznajomiony z wystawami, ustawia się wspaniale, ale nigdy nie pokazywał się z kimś obcym na ringu, więc przed JH zalecam kilka rundek w celach ćwiczen :)[/QUOTE]
Oczywiście odezwę się, ale jak już będę pewna czy jadę :) Bo nie wiem, czy tacie będzie chciało się jechać z Warszawy, a z obcą osobą mnie pewnie nie puści :roll:

Link to comment
Share on other sites

W sumie to się zgłosiłam :) Jeśli nie będzie nikogo chętnego na wspólny przejazd autem z dołożeniem się do kosztów paliwa (prawdopodobnie zdążę już go machnąć na gaz :eviltong: ) to jadę PKS ;) Generalnie startuję z Białobrzegów, przez Radom i na Lublin - jak ktoś jest chętny, to proszę o kontakt, najlepiej na PW lub e-mail :) Mam berlingo, jadę tylko z jednym rudzielcem, więc miejsca będzie sporo. Ostatnio wiozłam dwa rudzielce i doga niemieckiego + właścicielkę i dziecko, więc nie ma problemu :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']W sumie to się zgłosiłam :) Jeśli nie będzie nikogo chętnego na wspólny przejazd autem z dołożeniem się do kosztów paliwa (prawdopodobnie zdążę już go machnąć na gaz :eviltong: ) to jadę PKS ;) Generalnie startuję z Białobrzegów, przez Radom i na Lublin - jak ktoś jest chętny, to proszę o kontakt, najlepiej na PW lub e-mail :) Mam berlingo, jadę tylko z jednym rudzielcem, więc miejsca będzie sporo. Ostatnio wiozłam dwa rudzielce i doga niemieckiego + właścicielkę i dziecko, więc nie ma problemu :-)[/QUOTE]

w berlingo dużo się mieści ;) wiem, bo mamy :D

mam nadzieję, że podoga będzie w sam raz ;) bo też się wybieramy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja się waham czy wziąć swojego dzikiego dzika, mam zamiar mieć książeczkę, kaganiec i może kennel. Ostatnio znajomej sprawdzali tylko szczepienia, wprowadzała dwa BC, jednego na pokazy frisbee, drugiego gratis ;)

Link to comment
Share on other sites

a ja kombinuję jak dojechać z mojego zad.... do Lublina. Bo pierwszy pks w niedzielę mam o 10.20.... więc po zawodach juz będzie jak nim miała bym jechać. Pewnie w sobotę pojadę już. Ale to abstrakcja - mam ok 25 km do Lublina a nie mam czym dojechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']a ja kombinuję jak dojechać z mojego zad.... do Lublina. Bo pierwszy pks w niedzielę mam o 10.20.... więc po zawodach juz będzie jak nim miała bym jechać. Pewnie w sobotę pojadę już. Ale to abstrakcja - mam ok 25 km do Lublina a nie mam czym dojechać.[/QUOTE]

zadzwoń do mnie na kom ;) dam Ci mojego tatę do telefonu, może go ugadasz na wspólny trip :D
tylko on jakoś zaraz pojedzie to może wieczorem najbezpieczniej zadzwonić ;) i spytać czy byłaby taka możliwość ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HelloKally']Wydaje mi się, ze należy mieć książeczkę zdrowia, ew kaganiec[/QUOTE]

[quote name='evel']Ja się waham czy wziąć swojego dzikiego dzika, mam zamiar mieć książeczkę, kaganiec i może kennel. Ostatnio znajomej sprawdzali tylko szczepienia, wprowadzała dwa BC, jednego na pokazy frisbee, drugiego gratis ;)[/QUOTE]

Dzięki za odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']No, ZK Lublin wreszcie pomyślał! Wchodzę jako drugi pies na ringu [ jedyny w rasie...], przed nami tylko jeden curly coated :) Na finały tym bardziej nie chce mi się zostawać ;)[/QUOTE]
To po co jedziesz w ogóle na show, skoro nie zostaniesz na finałach?:hmmmm:
Dla mnie finały to kwintesencja wystawy:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']To po co jedziesz w ogóle na show, skoro nie zostaniesz na finałach?:hmmmm:
Dla mnie finały to kwintesencja wystawy:lol:[/QUOTE]

A dla mnie męczenie psa czekaniem do popołudnia w taki gorąc, jaki ma być w niedzielę. Biorę co mi potrzeba [oby] do Mł Ch i wracam. I tak nic nie wywalczymy, więc - po co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']A dla mnie męczenie psa czekaniem do popołudnia w taki gorąc, jaki ma być w niedzielę. Biorę co mi potrzeba [oby] do Mł Ch i wracam. I tak nic nie wywalczymy, więc - po co?[/QUOTE]
Z takim nastawieniem to na pewno nic nie ugrasz;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...